INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dali je to sa ingrom konačno završeni padovi,ili ćemo još doživljavati stresova………?

Dajte ne budite naivni….

Ako želiš pobijediti, ne smiješ izgubiti...

mene zanima hoće li biti promjena u top 10? ogromne količine su kupovane zadnjih dana

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


dali je to sa ingrom konačno završeni padovi,ili ćemo još doživljavati stresova………?

kad ingra počne davat dividendu neće više bit stresova,a do tada…nećemo kvarit veselje.
a i Nostradamus je prorekao ( Hrvatska verzija knjige) da će sve dionice s početnim incijalima -IN- čuda stvarat na Hrvatskoj burzi.


mene zanima hoće li biti promjena u top 10? ogromne količine su kupovane zadnjih dana

ako se radilo o jednom kupcu koji je krenuo sa dizanjem cijene i napravio večinu od ovih 10-ak miliona prometa trebao bi ući u top 10 ako nije kupovano sa više računa, morat ćemo sačekat utorak-srijedu.

idući tjedan će bit bolje...


mene zanima hoće li biti promjena u top 10? ogromne količine su kupovane zadnjih dana

Naravno da nece,tek kada dodemo do vecih cijena onda ce doci do promjena.

bit će bolje................



mene zanima hoće li biti promjena u top 10? ogromne količine su kupovane zadnjih dana

ako se radilo o jednom kupcu koji je krenuo sa dizanjem cijene i napravio večinu od ovih 10-ak miliona prometa trebao bi ući u top 10 ako nije kupovano sa više računa, morat ćemo sačekat utorak-srijedu.
[/quote]

mislim da se kupac neće vidjeti, prepametan je da već sada iskoči u top 10….možda kad količine poveća x2 ili x3

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Zanimljivo je naglasit, da je preko 80 % prometa išlo po asku, dakle prodavatelji su poskidani!!

ps Jako će bit zanimljivo vidjeti promjene u TOP 10

Eta krasivaja Pjatnica, dasvidanja.

LP [thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa ne treba čuditi ova kupnja i promet danas. Netko je ipak konačno shvatio da je dionica drastično podcijenjena.

Tin Bašić Veleumni kaže tehnički odbijanac bez fundamentalnog pokrića, a jeli bilo fundamentalnog pokrića za pad od 400 na 60 kuna, dok su financijska izvješća još bila pozitivna.
Lažu u padu i rastu, bez kompetencije, srama i straha od gubitka vjerodostojnosti. Nešto kao kad Erste daje preporuke za neku dionicu, pa znaš sigurno da moraš raditi suprotno.

Netko netko, prestanite tvrditi da kupuje jedna osoba jer je ocito iz kolicine pridoslih nickova na ingra forumu da kupuje hrpa razlicitih ljudi.

Evo o čemu je riječ:

http://hgd.mvpei.hr/novosti.aspx?id=55&newsId=9240

11.56 povijesni minimum INGR-R-A

…a tribala bi bar ić na 20kn

Najbitnije je da nam se sada priključe tehničari i da zajedno s njima odemo gore još par kuna. Nadam se jačoj potpori u kupnji baš ove skupine burzovnih sudionika koji bi sa nekim tko bi trebao nastaviti jače kupovati i koji je pokrenuo ovaj rast mogli pokrenuti jaču i kvlitetniju likvidnost s osjetnim rastom cijene.

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

New Report

Close