INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajd sad da čujem ko je sve prodao na 16,79 i kupovo na 15,92… čisto da sračunamo količine i proglasimo investitora, pardon spekulanta dana…

Sigurno vas je barem 20… [lol]

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Poslao sam upit redakciji seebiza, kada planiraju slijedeći tobogan, a oni mrtvi-hladni odgovore: "Mi objavljujemo samo provjerene informacije!" [lol]

Nedaju majstori nisu se natovarili i nema rasta

Počela iskrcavanja. Nebi me iznenadilo ni da ovo danas završi u minusu [sad]

a šta je tu čudno, realno kad pogledaš moraš zašto da uzmem građevinara,taman da dvije godine ima super profit i da se izvuće iz dugova pa da počne napokon zarađivati pare opet bi se našli neki koji bi to izvukli…

25.000 kom po prosječnoj cijeni 16,36kn..bid je sad prenisko za rasprodaju..a i ekipa s aska se povukla..tko nije prodao, zaradit će danas na daytrade-u 🙂


@ okO

ja sam jucer velikim dijelom izasao, ali ne pada mi na pamet pljuvati po ovoj dionici samo zato sto je cijena danas veca nego po kojoj sam je prodao. Moja greska zbog prodaje, ali to nije razlog da budemo licemjerni!

A ovo sto ti radis, to je stvarno bolesno, ocajno, jadno…(nastavi niz po vlastitom opusu)


Dobro si napravio što si izašao Stipe. Popodne ćeš kupiti jeftinije.


Kolege,

cista navlakusa od seebiza po neznam koji put .
netko se treba iskrcati.
ingra je nisko, ali netreba zaboraviti dvije emisije novih dionica ili od 2,1 milijun dionica ukupno, a koje jos nisu stigle

oprezno

stigle-jučer!
Stvarno kako možeš tako-danas pljuješ, sutra u nebo dižeš??? I ja sam na kupnji i ne bih imao protiv da me poklopi ali neći zato pljuvati da rušim iz sebičnih razloga. Pozdrav mirovincima. Dići ćemo mi i do 20, samo strpljenja. [thumbsup].

neće uvijek biti ovako.



(INA i INGRA-pronađi sličnosti)

Oooo ima, ima, neće biti sličnosti nego će biti identičnosti!!


argumenti?
[/quote]

Eto ti argumenti [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Zapamtite, mirovinci će cijenu dionice ingre dignuti velikom brzinom!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



Kolege,

cista navlakusa od seebiza po neznam koji put .
netko se treba iskrcati.
ingra je nisko, ali netreba zaboraviti dvije emisije novih dionica ili od 2,1 milijun dionica ukupno, a koje jos nisu stigle

oprezno

stigle-jučer!
Stvarno kako možeš tako-danas pljuješ, sutra u nebo dižeš??? I ja sam na kupnji i ne bih imao protiv da me poklopi ali neći zato pljuvati da rušim iz sebičnih razloga. Pozdrav mirovincima. Dići ćemo mi i do 20, samo strpljenja. [thumbsup].
[/quote]

Samo ih ti pozdravljaj, nemoj da ti bude poslednji pozdrav i mahanje maramicom… Da nije uletela Ina i mirovinci po naredjenju podmetnuli ledja, vrlo verovatno više ni ne bi bilo mirovinaca da ti pomognu…. Obizrom da se procenat izdvajanja za 2. stub nije povećao kad je trebo, moguće je da u nekom trenutku ako se ovo osipanje privrede nastavi i rast budžetskog deficita, vlada proglasi mirovinsku reformu neuspelom i jednostavno pripoji fondove starom ofucanom državnom fondu… a onda bye, bye i akcije i bondovi i finansijsko tržište i država kakvu ste poznavali… Ne želim to, ne očekujem to, no odredjena verovatnost za takav scenario postoji…. a već je i okušan taj recepat od strane Sanadera da se popuni prazna kasa, no očito onomad nije uspeo.

Želim reći, svi uvek zazivate mirovince kao poslednje utočište i sigurnost, al verujte mi i njihove su noge staklene…

Ovo je bilo onako malo off-topic, a šta se tiče Ingre i mirovinaca ta je ljubav davno oprobana i konsumisana i ne verujem da će urodit ikad plodom.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Ne podcjenjujte Stipu!

New Report

Close