INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo se zove ZRELI RAST (bez blokada) znači da se mudro podiže vrijednost dionice kako nebi bilo euforije [cool]

pogledajte nalog koji je došao na kupnju par sekundi prije 10 sati na 14,02 kn!!!! [shocked] [thumbsup] [thumbsup]

Sad sam uvjeren da će Ingra još rasti jer su pred nama izuzetno dobre vijesti, naravno za strpljive, a ne kokošare koji idu na 10 lipa zarade [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

u 10 minuta miliun kuna prometa , to još dugo nije viđeno na ZSE na jednoj dionici

Da ne moramo nahraniti gladne burekdžije već bi i 15 kn palo. No doći će i to na red…polako…

neće uvijek biti ovako.

kako je krenulo, u ponedjeljak ide napad na 15 kn, a nakon toga ravno na barijeru svih barijera – 20 kn! [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija ili odgovornosti.

Ovdje ste svi optimisti i to je super, ali tko onda toliko prodaje kada svi čekate 30 ili više Kuna ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovdje ste svi optimisti i to je super, ali tko onda toliko prodaje kada svi čekate 30 ili više Kuna ?

takvi kao ti, svaki dan kupiš i prodaš, a drugi dan ode gore još 3-5% [bye]
goru strategiju od tvoje na TK nisam godinama vidio

nešto konkretno stoji iza ovog rasta, silni milijuni kuna ulaze u INGRU!!!!

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Tko je mogao još jutros očekivat da će za pola sata nalog na 14 kn biti na 21. mjestu, ovaj na 14,50 je samo pitanje trenutka, a poslije toga rupetina.

Loris, dosadan si i Bogu i vragu! Tko prodaje, pa prodaju Lorisi koji ne znaju od kud im lova i što bi s njom pa se malo zabavljaju na burzi.

ja ne razumijem ove kokošare što prodaju s par lipa zarade, kad je očito da postoji jak kupac koji kupuje u velikim količinama i da će cijena rasti i dalje! zašto prodajete Ingru za ovu siću? ZAŠTO?

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


ja ne razumijem ove kokošare što prodaju s par lipa zarade, kad je očito da postoji jak kupac koji kupuje u velikim količinama i da će cijena rasti i dalje! zašto prodajete Ingru za ovu siću? ZAŠTO?

Ja ne razumijem zašto se Vi bunite, šta više kokošara sada proda to će nam rast kasnije biti lakši.

bit će bolje................


ja ne razumijem ove kokošare što prodaju s par lipa zarade, kad je očito da postoji jak kupac koji kupuje u velikim količinama i da će cijena rasti i dalje! zašto prodajete Ingru za ovu siću? ZAŠTO?

jer je sigurno

jel se ovo ingra budi ?
kakvo je stanje na prodaji, može netko objavit tko ima uvid u prvih 30naloga na prodaji,i količinu na prodaji do 22kn,hvala [thumbsup]

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

cca 130 000 kom cca 2 100 00 kn

pepe7


Loris, dosadan si i Bogu i vragu! Tko prodaje, pa prodaju Lorisi koji ne znaju od kud im lova i što bi s njom pa se malo zabavljaju na burzi.

Nisam znao da se vrag piše malim slovima ?

Pratim i vidim da je praksa ista.
Lupanje po asku do 11.00 i onda pauza.
Nadalje samo lagano održavanje cijene.
Igleda da će i u ponedjeljak isto.
Lupanje do 11.00 pa pauza, ali muči me druga okolnost;

Kada Ingra raste VLDS pada i obrnuto ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close