INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opa,nema naloga od 77.700 dionica na 13,60 !

Napravio je zamjenu manje od pola na 13,60, a ostatak na 14.

Sada dali igra navlakušu ili je pobjegao ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@ gismund

Da je vanka letargija ili blago zelenilo, ovaj bi bio prožvakan. Ovako malo sam skeptičan.
Nadam se da bi loris mogao pomoći, pošto mu je ERNT nešto zapeo…

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Opa,nema naloga od 77.700 dionica na 13,60 !

Napravio je zamjenu manje od pola na 13,60, a ostatak na 14.

Sada dali igra navlakušu ili je pobjegao ?

Ivana7 prodaje, kupljeno po 11.[thumbsup]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


@ gismund

Da je vanka letargija ili blago zelenilo, ovaj bi bio prožvakan. Ovako malo sam skeptičan.
Nadam se da bi loris mogao pomoći, pošto mu je ERNT nešto zapeo…

Nije ni toliko bitno, danas-sutra-prekosutra doći će i on na red. Imamo bar jednog jakog kupca koji svako malo skine 10.000-15.000 komada s prodaje, a to sigurno nije burek trejder već igra na duži rok i za veću zaradu.
Nemam nikakav info, ali sve mi vuče na to da je Ingra pred ugovaranjem nekog većeg posla i da to onaj koji se krca jako dobro zna. [cool]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Opa,nema naloga od 77.700 dionica na 13,60 !

Napravio je zamjenu manje od pola na 13,60, a ostatak na 14.

Sada dali igra navlakušu ili je pobjegao ?

Samo funkcionira onako kako sam rekao prije neki dan. Drži dionice na prodaji kako bi sitne ribice uplašio broj dionica na istoj te time mislili kako ih se svi žele riješiti. Kao i obično, pomaknuo ih je dovoljno da ne mogu biti prodane zbog blokade. Da želi, odavno ih je mogao prodati…

Zdravi i veseli bili!

kupnja je već na 13,38 kn
baš me zanima kome će prvom živci popustiti [wink]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

pa valjda vam je više jasno da morate početi s kupovinom…
u protivnom opet ste zakasnili…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

K-P stoje na udaljenosti od 3 lipe, pa stvarno ne razumijem neke likove [lol]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


K-P stoje na udaljenosti od 3 lipe, pa stvarno ne razumijem neke likove [lol]

vidiš i sam da ljudi stavljaju po 65 komada na kupnju,sa takvim investitorima nikad na zelenu granu

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate


pa valjda vam je više jasno da morate početi s kupovinom…
u protivnom opet ste zakasnili…

Počelo se skidati s prodaje, trebao si im prije napisati da smiju skidat s aska, a ne samo čekati na bidu [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nije lako skidati sa aska kad se vidi da preko 400 000 kn treba tek da se dospije do ovog na 13,60.
Treba imati "kohones".

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Nije lako skidati sa aska kad se vidi da preko 400 000 kn treba tek da se dospije do ovog na 13,60.
Treba imati "kohones".

imaš djelomično pravo. ali što ako netko u jednom potezu pobere ovog na 13,60 kn i sve ispred njega, cijena će tik-tak preći 14 kn, a onda je kasno za kajanje


Nije lako skidati sa aska kad se vidi da preko 400 000 kn treba tek da se dospije do ovog na 13,60.
Treba imati "kohones".

slažem se, jer neki kao ja svoje još nisu ni stavili na ask…

Život je isto tako kako i plovit na jidra. Možeš vazest koji gol vitar hoćeš i poć di ti je gol drogo

ovaj veliki je razlomio to i drugi dio stavio na 14.00kn.

Zašto Vam ne valja po 13,45 a sutra će te se "otimati" po 14?Čudan neki narod ovi Rvati! [rolleyes]

New Report

Close