INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nešto mi onako zapada u oko. U korekciji još prije mjesec dana (35000kn) su ulazili veliki igrači sa velikim iznosima. Ovaj rast me užasno veseli jer je INGRA svakako tvrtka koja svaki rast cijene može opravdati s obzirom da doživljava veliku ekspanziju, jednu od najvećih u Hrvatskoj.
No rast cijene dionica ovih dana nije prouzročen velikim čišćenjima prema gore već malim doziranim iznosima tako da ne bi možda bila ovo priprema velikih igrača da nakon dokapitalizacije imaju što veći diskont s obzirom na uloženo prije i tijekom dokapitalizacije tj zanima me hoće li oni kada upišu dionice vračati kapital rušenjem cijene tj. velikim iskrcajima.
Jučer je cijena pala na 47 005,00 kn, a onda čišćenje do 48 200,00 tek toliko da INGRA ne bude u minusu. No što me je iznenadilo, kako par minuta poslije nije nitko bio zainteresiran za cijenu od 48 000,00 kuna.
Lijepo je sada zarađivati, pogotovo nama koji smo ušli između 20 000,00 i 30 000,00, ali ne bi bilo dobro da se mali (kao što sam ja) navuku na dokup na cijenu, koja se po mom mišljenu, na ovim razinama i na ovaj način ipak navlači.

Crnobijeli

PBZ je uzimao velike komade tj. cistio na 43-45..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kakva su Vasa današnja predviđanja?

Ja mislim da ce biti kretanje 48-49k.

NItko neda po 46,500.
A dobro, pokusali smo…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


NItko neda po 46,500. A dobro, pokusali smo…

Ajd ako oces daj 48 , pa prođeš, iako je ne bi ja prodavao na ovoj razini…

Rekao sam bit će između 48-49k…[smiley2]

a možda i više…[smiley11]

1 kom- 48 k —može se to i bolje…

Ovdje su počeli puhati neko novi vjetrovi….čini mi se da se trend okreće…………bumo vidjeli[smiley5]

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]


NItko neda po 46,500.
A dobro, pokusali smo…

Ja na tvom mjestu ne bih tako brzo odustao, ako ja mogu čekati na 43k, ne vidim zašto bi ti odustao?
IMHO

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Rekao sam bit će između 48-49k…[smiley2]

Od 10 komada samo je jedan prošao po 48, sve ostalo ispod. Promjeni kristalnu kuglu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


blueman: ” NItko neda po 46,500. A dobro, pokusali smo… ” Ja na tvom mjestu ne bih tako brzo odustao, ako ja mogu čekati na 43k, ne vidim zašto bi ti odustao? IMHO

A tako si čekao i na 35k i na 39k, a čekat ćeš i na 50k i na 60k…uvijek ista priča…[smiley2][smiley2][smiley11]

New Report

Close