INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ingra pomalo otpušta vjerovnicima dionice iz dokapitalizacije. da im je dala odmah, cijena bi na kraju siječnja bila 10kn. ovako se to razvuklo na 6 mjeseci. firma ima dvije mogućnosti, ili stečaj ili rast cijene kad završi rasprodaja vjerovnika… vi prosudite što će biti jer šanse su 50% – 50%.

Današnja oscilacija za sada u rasponu 86 lipa! Na ovoj cijeni dionice, za nekog lijepa zarada!
Sve što kupi na bidu, lijepo premjesti na ask i tako već mjesecima. Usput uleti i pokoji "poletarac" i samo olakša trejdanje. Zarada je u broju dionica i na kraju će je debelo kapitalizirati ali tek kada osjeti da ovakav način trgovine više ne prolazi. Tko zna kad??? [rolleyes]


pa ingra pomalo otpušta vjerovnicima dionice iz dokapitalizacije. da im je dala odmah, cijena bi na kraju siječnja bila 10kn. ovako se to razvuklo na 6 mjeseci. firma ima dvije mogućnosti, ili stečaj ili rast cijene kad završi rasprodaja vjerovnika… vi prosudite što će biti jer šanse su 50% – 50%.

Glupost, pa svi "vjerovnici" su dobili dionice u isto vrijeme. To ste lijepo mogli vidjeti na stanju u SKDD.
Stvar je u tome što je cijena dok su "vjerovnici" prodavali i šakom i kapom bila na 17 kuna. Apsurd je tim veći što je nakon toga počela padati.



pa ingra pomalo otpušta vjerovnicima dionice iz dokapitalizacije. da im je dala odmah, cijena bi na kraju siječnja bila 10kn. ovako se to razvuklo na 6 mjeseci. firma ima dvije mogućnosti, ili stečaj ili rast cijene kad završi rasprodaja vjerovnika… vi prosudite što će biti jer šanse su 50% – 50%.

Glupost, pa svi "vjerovnici" su dobili dionice u isto vrijeme. To ste lijepo mogli vidjeti na stanju u SKDD.
Stvar je u tome što je cijena dok su "vjerovnici" prodavali i šakom i kapom bila na 17 kuna. Apsurd je tim veći što je nakon toga počela padati.
[/quote]

NETOČNO!
Znate li vi koliko su komada dobili? Ima toga još. Tek kad nekoliko dana ne bude istresanja po bidu i to od 5000-15000kom onda možemo reći da su rasprodali koji su morali i onda će kupci krenuti po asku. Do tada kupci strpljivo čekaju jer im se isplati. Imam INGRU a ovo je realno gledište. Koliko će to jop dugo? Može za par dana a može još 3 mjeseca. Raspon oko 11,50-12,50. Bumo vidli do kada će to.

neće uvijek biti ovako.

Barem smo u nečemu predvodnici! [rolleyes]
http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-ingra-tone-sve-dublje/ar-2755/




pa ingra pomalo otpušta vjerovnicima dionice iz dokapitalizacije. da im je dala odmah, cijena bi na kraju siječnja bila 10kn. ovako se to razvuklo na 6 mjeseci. firma ima dvije mogućnosti, ili stečaj ili rast cijene kad završi rasprodaja vjerovnika… vi prosudite što će biti jer šanse su 50% – 50%.

Glupost, pa svi "vjerovnici" su dobili dionice u isto vrijeme. To ste lijepo mogli vidjeti na stanju u SKDD.
Stvar je u tome što je cijena dok su "vjerovnici" prodavali i šakom i kapom bila na 17 kuna. Apsurd je tim veći što je nakon toga počela padati.
[/quote]

NETOČNO!
Znate li vi koliko su komada dobili? Ima toga još. Tek kad nekoliko dana ne bude istresanja po bidu i to od 5000-15000kom onda možemo reći da su rasprodali koji su morali i onda će kupci krenuti po asku. Do tada kupci strpljivo čekaju jer im se isplati. Imam INGRU a ovo je realno gledište. Koliko će to jop dugo? Može za par dana a može još 3 mjeseca. Raspon oko 11,50-12,50. Bumo vidli do kada će to.
[/quote]
Pa normalno da ima još, nisam o tome pisao, nego sam želi naglasiti da su svi dobili u isto vrijeme. "Pametniji" su odmah prodali, a ovi drugi koji sada prodaju su mislili da su "pametniji" od onih prvih! [lol]





pa ingra pomalo otpušta vjerovnicima dionice iz dokapitalizacije. da im je dala odmah, cijena bi na kraju siječnja bila 10kn. ovako se to razvuklo na 6 mjeseci. firma ima dvije mogućnosti, ili stečaj ili rast cijene kad završi rasprodaja vjerovnika… vi prosudite što će biti jer šanse su 50% – 50%.

Glupost, pa svi "vjerovnici" su dobili dionice u isto vrijeme. To ste lijepo mogli vidjeti na stanju u SKDD.
Stvar je u tome što je cijena dok su "vjerovnici" prodavali i šakom i kapom bila na 17 kuna. Apsurd je tim veći što je nakon toga počela padati.
[/quote]

NETOČNO!
Znate li vi koliko su komada dobili? Ima toga još. Tek kad nekoliko dana ne bude istresanja po bidu i to od 5000-15000kom onda možemo reći da su rasprodali koji su morali i onda će kupci krenuti po asku. Do tada kupci strpljivo čekaju jer im se isplati. Imam INGRU a ovo je realno gledište. Koliko će to jop dugo? Može za par dana a može još 3 mjeseca. Raspon oko 11,50-12,50. Bumo vidli do kada će to.
[/quote]
Pa normalno da ima još, nisam o tome pisao, nego sam želi naglasiti da su svi dobili u isto vrijeme. "Pametniji" su odmah prodali, a ovi drugi koji sada prodaju su mislili da su "pametniji" od onih prvih! [lol]
[/quote]

Meni se ipak čini da su najpametniji oni koji ovih dana kupuju, ali vrijeme će pokazati, kao i uvijek.

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"

Kako sam se zahebo što sam prodao iznad 13. Samo vi slušajte ove pojedince što već mjesecima pišu štorije, daleko ćete sa njima.
Sad do 13kn treba 15% rasta. A to je za ingru nemoguća misija.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovako to grade "uređene zemlje", a naša lokalna birokracija rastjerala sve strane investitore. Uvijek im fali neko "ćage", tako da svatko normalan izgubi i najmanju želju da ovdje gradi!
http://www.poslovni.hr/vijesti/golferi-u-beograd-ulazu-800-mil-eura-178955.aspx

– Ja sam u INGR-R-A u minusu 47% (u prosjeku, kada bi gledao cijenu ulaza postotak bi bio da mi padne mrak na oci).

– Ali ni sam neznam zasto jos vjerujem da ce se popeti

– Nije to vise ni osjecaj, ni ekonomija, ni kemija, ni celicna muda, ni kilava baba – neznam zasto – ali vjerujem

– Sto savijeta, sto FI, sto ovih i sto onih mi nemoze odgovoriti zasto vjerujem.

– – Mislim da me INGR-R-A toliko "ubila" u pojam dosada pa sam poceo fantazirati i da; vjerovati 🙂

– I dokupljujem, ako roknem – nek roknem sa minuscinom

– Mislim da ce biti : "ili sam pokojnik ili pukovnik"

– I da; vjerujte :))

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

Jeste skontali da ovih dana nema mnogo negativnih komentara o ovoj dionici??? Jesu to veliki odlučili da idemo gore?? Sve je ovo jedna velika prijevara na teret plebsa, kao i obično. 10-ka za moderatora koji pazi šta propušta kroz svoje ruke.


Kako sam se zahebo što sam prodao iznad 13. Samo vi slušajte ove pojedince što već mjesecima pišu štorije, daleko ćete sa njima.
Sad do 13kn treba 15% rasta. A to je za ingru nemoguća misija.

dobro sam ja reka da mali burekdžinci prodaju igraju se veća manja za par velebitskih degenija , ma vjerujem ti da si zaradio ogromne novce kad si proda na 13 kuna haha

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]


Ovako to grade "uređene zemlje", a naša lokalna birokracija rastjerala sve strane investitore. Uvijek im fali neko "ćage", tako da svatko normalan izgubi i najmanju želju da ovdje gradi!
http://www.poslovni.hr/vijesti/golferi-u-beograd-ulazu-800-mil-eura-178955.aspx

Kad se sjetim koliko kompliciraju oni u Dubrovniku muka mi dođe kako se kapital odbacuje jer netko nije stavio u džep koliko je naumio.

a blago onom tko je prodao po 11,38

Od 14 kuna na niže je stvarno potrebna velika hrabrost za prodaju, mislim da su ovo završni dani iskrcaja,
i da je vrlo blizu dan nekakvih najavljenih realizacija, a i sljedeći FI je izvjesno u plusu.

New Report

Close