INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prodao VLDS/+18%/ i kupio ingru u padu za 4%.INije li to lijepih 22% dionica više..I suta ću dokupljivati jer me na
15,60/zadnja lova/nije dohvatilo.Kupnja na 16 mi izgleda odlično ali po 15 mi izgleda bolje.
Molio bi da me ne prozivate da dižem cijenu,ja sam burek invesatitor i mogao bi još kupiti 500 do 1.000 kom da nebi bio previše izložen jednoj dionici.
Na ZSE teće med i mlijeko,a na INGRI alpsko mlijeko za kupce.




Pitanje je vremena kada će krenuti preko 20 kn.

Moje osobno mišljenje je da Ingra više nikada neće biti iznad 20 kn!
[/quote]
Teske rijeci, nikad ne reci nikad.
Ali sa ovakvim nacinom poslovanja vjerojatno nece nikad iznad 50 kuna ako se napravi debt to equity swap zbog kolicina dionica.

nazalost, uprava ne ulijeva povjerenje
[/quote]

Slažem se, samo ako ćemo biti totalno drukerski nastrojeni onda bi se mnogi zapitali – ako je već i nude za smiješne škude, zašto ju onda netko ne preuzme? [proud]
[/quote]

Dugoročno na 20 kn stoji brana od 15 mil dionica (300 mil kn) vlasnika koji nisu željeli postati dioničari Ingre.
Nikad ne reci nikad ali stvarno se treba dogoditi čudo da Ingra opravda cijenu iznad 20 kn a pitanje tko će imati hrabrosti načeti onih 300 mil kn.


drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!



drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!
[/quote]

Ma, nema šanse da ovakvi altruisti prekinu svoju svetu misiju.

Jedni čekaju da se ukrcaju niže i to je sasvim OK – ljudi se trude i imaju nekakav cilj.
Drugi nemaju pametnija posla, pa svoj jad liječe na forumima naslađujući se tuđom mukom.

Na žalost takvih ni na jednoj temi ne nedostaje. [cry]


Prodao VLDS/+18%/ i kupio ingru u padu za 4%.INije li to lijepih 22% dionica više..I suta ću dokupljivati jer me na
15,60/zadnja lova/nije dohvatilo.Kupnja na 16 mi izgleda odlično ali po 15 mi izgleda bolje.
Molio bi da me ne prozivate da dižem cijenu,ja sam burek invesatitor i mogao bi još kupiti 500 do 1.000 kom da nebi bio previše izložen jednoj dionici.
Na ZSE teće med i mlijeko,a na INGRI alpsko mlijeko za kupce.

Kolega lopina, pa kud se gurate, ja sam na 15,61
a skupljam od 15,95.

Jesmo za jedan 15,35 sutra. [wink]



drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!
[/quote]

Situacija sa INGROM i dionicama VIŠE BRINE ONE KOJI JE NEMAJU NEGO NAS KOJI JE IMAMO. To govori koliko je poželjna u portfelju jer se zna njen potencijal-pogotovo nakon dokapa. Sva ova iskrcavanja koja i nemaju veliki učinak me raduju, jer zamislite kada ti isti budu kupovali po asku sa onih 4000-10000kom kako će to biti lijepo gledati. A onda će se opet neki hvaliti kako su kupili na 17 a prodali na 25 a sada kažu da imaju samio jednu ili dvije dionice. Ja sam ionako dugoročni investitor a to znači 2-5 godina tako da me ne zanima hoće li sutra ići 5% dole ili gore. Znam gdje će biti za par godina i to je ono što me interesira. Bilo bi pošteno da i drugi poput Lopine priznaju da su burekmajstori i sl. pozdrav svima.

neće uvijek biti ovako.



oj kolege da mi je bar još nešto novaca pa da kupim još koju tisučicu po ovoj presmješnoj cjeni!!
Gledajte, donice burzu na ovim razinama NEĆE vidjeti, druga stvar ne zaboravite da će veliki dio dionica koperanata završiti kaoJo depozit za kredit!

Kolega, ako stvarno vjerujete u ovo što ste napisali, sugerirao bih vam da odete u najbližu banku i preduhitrite te kooperante tako da banci predložite da uzmu vaše postojeće dionice kao kolateral za margin kredit ili lombard kredit, i onda sredstva od tog kredita investirajte u dodatne dionice Ingre po ovim nevjerojatno povoljnim tj."presmješnim" cijenama.
[/quote]

Kolega, zbog takvih "marginaša" kao što ste Vi nam i je ingra na presmješnim razinama!

@ Tigrus, Strpljen- spašen [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!



drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!
[/quote]
kolega stipe potpuno ste u pravu.
dotićni gospodin ovdje biva samo da bi unio nemir, pogledajte njegove postove i sve će vam biti jasno.jutros se veselio članku o tome što ljudi više nemaju ni za režije ni za kruh.šta reći o takvom čovjeku.pozdrav svim dioničarima ingre i držim vam fige da narastete.




drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!
[/quote]
kolega stipe potpuno ste u pravu.
dotićni gospodin ovdje biva samo da bi unio nemir, pogledajte njegove postove i sve će vam biti jasno.jutros se veselio članku o tome što ljudi više nemaju ni za režije ni za kruh.šta reći o takvom čovjeku.pozdrav svim dioničarima ingre i držim vam fige da narastete.
[/quote]

hohohoooo
drukerčine vide da gube tlo pod nogama pa su pokrenuli koordinirani napad na moju malenkost, umjesto da se bave svojim katastrofalnim ulaganjima [lol]
moj cilj je upozoriti naivne na vas okorjele drukere (pozitiva, filija, stipe10, megido1, zeba, bond777, lopina…..) koji navlačite naivce u ovu komu od dionice i to još od 50 kn pa prema dolje!!!

poanta vašeg uspaničenog pisanja je: dolazi ubrzo preko 1.000.000 milijun dionica Ingre po bidu, pa će biti rata-tata-ta! a cijena već sada tone 1 kn na dan [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Pa kad dođe do 10 Kn to je samo 10 milja – ne straši narod





drukeri, džaba vam drukanje, upravo je iskrcano 4000 komada po kupnji, potpore na 16 kn više nema.
u petak je pala potpora na 17 kn, danas na 16 kn, tko zna što će biti sutra na 15 kn? [cry]

Zašto ti suze liješ kad nemaš dionice Ingre?
Ustvari, zašto su uopće tu kad će Ingra propasti!
U redu, rekao si sta si imao, sad vozi dalje, a ja ako propadnem s Ingrom – to je moja stvar!
[/quote]
kolega stipe potpuno ste u pravu.
dotićni gospodin ovdje biva samo da bi unio nemir, pogledajte njegove postove i sve će vam biti jasno.jutros se veselio članku o tome što ljudi više nemaju ni za režije ni za kruh.šta reći o takvom čovjeku.pozdrav svim dioničarima ingre i držim vam fige da narastete.
[/quote]

hohohoooo
drukerčine vide da gube tlo pod nogama pa su pokrenuli koordinirani napad na moju malenkost, umjesto da se bave svojim katastrofalnim ulaganjima [lol]
moj cilj je upozoriti naivne na vas okorjele drukere (pozitiva, filija, stipe10, megido1, zeba, bond777, lopina…..) koji navlačite naivce u ovu komu od dionice i to još od 50 kn pa prema dolje!!!

poanta vašeg uspaničenog pisanja je: dolazi ubrzo preko 1.000.000 milijun dionica Ingre po bidu, pa će biti rata-tata-ta! a cijena već sada tone 1 kn na dan [bye]
[/quote]

Nije tu pitanje druk(e)raj, tu je pitanje realnosti…koliko je spremno njih čekati, al svaka čast, raz…… su Ingru majstorski [thumbsup]

Nego sto je sve Kostrencici dobio za dionice Ingre koje je dao kao kompenzaciju za nekoliko d.o.o.? [cool]

Jel može netko zbrojiti koliko je kom po 45,55 i 60 k kn uvalio Oppi genijalcima?

[lol] [lol] [lol]


Pa kad dođe do 10 Kn to je samo 10 milja – ne straši narod

10 milja je ogromna lova u ova vremena [shocked]
a da ne govorimo kolika bi lova nakon toga trebala za dići INGR sa 10 kn na recimo 20 kn? to je onda već blizu 20 milja kuna!! [shocked]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

New Report

Close