INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dakle ovom dokapitalizacijom žele smanjiti ukupni dug u bilanci, bilo kratkoročni bilo dugoročni!

Dakle smanjivanje duga, oko 700 milijuna Kn duga je u pitanju!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Obzirom na strukturu potraživanja vjerovnika na koje se može primijeniti navedeni model, isti se
mogu svrstati u tri grupe:
1) dobavljači (imatelji komercijalnih potraživanja),
2) imatelji komercijalnih zapisa Društva (dospijeće siječanj 2011. godine),
3) imatelji obveznica Društva (dospijeće 2016. godine),
te bi navedeni vjerovnici imali mogućnost sudjelovanja u povećanju temeljnog kapitala unosom
svog potraživanja.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kao prvo – cijena u dokap.u se mora znati – ili mora biti trenutna tržišna ili ispod..
Ako bude cijena veća 10-20% kao zadni put – neće biti dobro.

A kao drugo -prije svega prvo treba sve uredit sa svim vjerovnicima sve … da nebude iznenađenja.

3. A isto bitno – SVE TRANSPARENTNO i OBAVJEŠĆIVANJE svih dioničara o svim provedenim i planiranim radnjama pa dca nemoramo nagađati i gatati što se dešava , jer burza neizvjesnost i nejasnost – kažnjava.

smanjuje se minus.......

Oppenheim: Strani fondovi zainteresirani za Ingru
11/10/2010 11:20:41 AM

ZAGREB – "Panika je nastala jer nije bilo dovoljno informacija."

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/oppenheim-strani-fondovi-zainteresirani-za-ingru,97773.html

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/oppenheim-strani-fondovi-zainteresirani-za-ingru,97773.html

Nije mi jasno zašto je ovo uopće rekao : "..

Postoji interese za Ingru, priznaje Oppenheim, od strane inozemnih investicijskih fondova, a ističe i da su fondovi već u vlasničkoj strukturi tvrtke. Tvrdi da nema konkretne ponude strateškog partnera
"
Srdačan pozdrav

Di je sada ovaj što mete do 19,50 , to mu je sada nalog na 20. mjestu. Katastrofa !!!




@ data ma koja ekipa mrzioca ingre ??? Firmi naprosto loše ide i vlasnici su nezadovoljni poslovanjem i rješavaju se dionica. Zašto je ddjh nisko ,vart, opte i more drugih dionica ? Zašto je ADPL , ATGR visoko? ADPL je isto poslovao sa gubitkom pa je preokrenuo rezultat i ulagači su to nagradili podizanjem cijena. ATGR se isto othrvao krizi preuzimanje pa dokap i investitori su to nagradili. Ako ingra sutra-prekosutra sredi poslovanje i počme opet zarađivati investitori će to nagraditi.

Neznam koliko pratiš što se ovdje piše
gomila nickova konstantno ogovara INGRU već dvije godine pogledaj samo količinu postova
enorman broj negativnih postova i ljudi koji pišu isključivo crno o ovoj firmi
a nemaju jednu dionicu
Zašto toliki vise tako dugo na ovoj dionici a samo pišu crno
je bi ti bio godinu dvje dana i više postao na kojoj dionici crnjake i zašto
Ovo je organizirana igra protiv INGRE
Ingra se več i u medijima izjasnila o tome …

Ima koliko hoćeš firmi na ZSE koje stoje loše pa čak večina
pa se na njima ne dešava ni blizu ovakav pritisak negativnog pisanja
i nickova koji samo to rade..

Ovo je sve organizirano može ko pričati što hoče ali je jasno kao dan
[/quote]

mene ingra vise vidjeti nece…
jucer se zamanlo utopio…

hebes ovo, ima i normalnih dionica kojima ne prijeti stecaj svaki dan.

ti samo nastavi sa "strong hold" strategijom i vidjeti ces gdje ces zavrsiti.

sto se tice Tehnicke analize, jos je prije ljeta bilo vidljivo da ingra ide na 20kn, pa na 12kn.
niste vjerovali u 20kn tada pa se ostvarilo,
sada ne vjerujete u 12kn, pa… fali jos samo 5kn.
[/quote]
probojem zadnjeg dna…12,xx je izgledno
no na 17,xx je trebalo kupiti…barem kratkorocno…..
osvrt na seebiz

Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre, tvrtke koju čeka duboko restrukturiranje.

Komentirao je negativnu blokadu trgovanjem dionice Ingre (ZSE:INGR-R-A) , kazavši da je nastala panika, jer mali dioničari nisu imali dovoljno informacija. Sada očekuje korekciju cijene, odnosno da dionica na tržištu neće postizati manju vrijednost od nove nominalne cijene, koja će iznositi 20 kuna.

mora da je vidovit

Postoji interese za Ingru, priznaje Oppenheim, od strane inozemnih investicijskih fondova, a ističe i da su fondovi već u vlasničkoj strukturi tvrtke. Tvrdi da nema konkretne ponude strateškog partnera.

stil pobjede….znam nesto al nis neznam

U opciji su ponude u vrijednosti preko 500 milijuna eura, za koje se očekuje skoro potpisivanje”, najavljuje Oppenheim pa objašnjava da je riječ o poslovima u Kataru, Iraku i Alžiru.

a jel?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

INGRA
Igor Oppenheim: Strani fondovi zainteresirani za Ingru
Autor/izvor: Marina Šunjerga, marina.sunjerga@seebiz.eu
ZAGREB – "Donijeli smo odluku prvo smanjiti, a tek potom povećati temeljni kapital tvrtke", najavio je Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre, tvrtke koju čeka duboko restrukturiranje.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/oppenheim-strani-fondovi-zainteresirani-za-ingru,97773.html


@ data ma koja ekipa mrzioca ingre ??? Firmi naprosto loše ide i vlasnici su nezadovoljni poslovanjem i rješavaju se dionica. Zašto je ddjh nisko ,vart, opte i more drugih dionica ? Zašto je ADPL , ATGR visoko? ADPL je isto poslovao sa gubitkom pa je preokrenuo rezultat i ulagači su to nagradili podizanjem cijena. ATGR se isto othrvao krizi preuzimanje pa dokap i investitori su to nagradili. Ako ingra sutra-prekosutra sredi poslovanje i počme opet zarađivati investitori će to nagraditi.


BRAVO
odlican post [thumbsup]

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

U opciji su ponude u vrijednosti preko 500 milijuna eura, za koje se očekuje skoro potpisivanje”, najavljuje Oppenheim pa objašnjava da je riječ o poslovima u Kataru, Iraku i Alžiru.

Ovi u Alžiru nešto sporo traže kemijske za potpisivanje.
Al dobro, kaže skoro

Skoro sam dobio na lotu, ali nisam

Inače HT nema free float 95% ali on je predsjednik uprave, on valjda više zna, ne.
Ipak ima imovinu od 200 mil eura samo što je zapravo nema.

I meni moj stan isto vrijedi 5000 eura, samo što ne vrijedi drugima
ali ja nemoram prodavat

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



Dobar dan , gosp. Lopina

Ja sam u ovoj kaljuži treću godinu i gubitak mi je ogroman (kupnje od 160,120,90,40 i 23) – za mene pomoći nema – ostaje čekanje …
Al ti si mi čudan – već sam pisao o tvom fetišu – ‘što trg. društvo bliže propasti – stečaju – bankrotu –
tebi bliže i kao takvo te privlači..
Normalne dionice (stabilno poslovanje,bez dugova , sve čisto) – te ne zanimaju.

Komentar?

treba ga razumjeti, na DKVS je ostao bez košulje, na VLDS bez hlača, pa sad pokušava spasiti minuse…samo da na INGR ne ostane i bez gaća [lol]
[/quote]
Ne beri brigu za mene.Ja sam Brzi Gonzales.,Brzo ulazim,a još brže izlazim.Ali zadnjih dana mi ide
loše.uvjek izlazim sa gubitkom.LVCV -5%,ULPL negativna nula,VLHO negativna nula,HDEL -5%,Badel
pozitivna nula,
i sada INGRa pokrila te gubitke.
Super.

U opciji su ponude u vrijednosti preko 500 milijuna eura, za koje se očekuje skoro potpisivanje”, najavljuje Oppenheim pa objašnjava da je riječ o poslovima u Kataru, Iraku i Alžiru.

Ovi u Alžiru nešto sporo traže kemijske za potpisivanje.
Al dobro, kaže skoro

Skoro sam dobio na lotu, ali nisam

Inače HT nema free float 95% ali on je predsjednik uprave, on valjda više zna, ne.
Ipak ima imovinu od 200 mil eura samo što je zapravo nema.

I meni moj stan isto vrijedi 5000 eura, samo što ne vrijedi drugima
ali ja nemoram prodavat

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close