INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nevjerojatna je ova ingra. Dionica lagano klizi vec mjesecima, a uvijek se nađu neki koji ce govoriti o super rastu

Ovaj bunar traje već 3 godine…….. znam kako je izgubiti puno novca na ovoj dionici, za jači ulaz samo čekam službenu potvrdu o poslu, a ne najavu…..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Kakvo silovanje dionice [sad]

meni nije muka gledati kako ovo ide dolje, muka mi je sto nemam casha za nadukupiti :/

++Ingra 2000kom, cekam jos dlkv

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

AJMOOOOOOOOO INGRAgradnja opali više do 11 pa poskidaj još ta dva margina pa da krenemo sa najavama dobrih vijesti. Presporo ovo ide, idemo brže. Ima tko će vam uzeti dionice samo ih dajte. Moramo odraditi još jedan krug do 19 pa nazad na 15 prije šestog mjeseca. Pozz svima koji koriste tuđu muku-iako nije zgodno ali burza ti je to mali čovječe.

neće uvijek biti ovako.

Jučer sam napisao da krečem u akciju kupnje, ali vidim da još treba sačekat…znao sam da će još dolje ali izgleda da će još dosta dolje…

A sta panicite?
Pa IGH je u jos vecem minusu a i DLKV povremeno…

Tko je ono slao mail u Ingru? Da li su i tebi odgovorili nešto slično?
Ingra gradnja je jutros završila sa nužnom prodajom zbog potrebe poslovnih planova o kojima još ne možemo izlaziti u javnost,…bla,bla,bla…žao nam je ako ste imali margin kredit, bla,bla,bla…???!!!
Hmm, da li je zaista tako-bumo vidjeli. A mogli bi barem nešto pravovremeno dati u javnost i očitovati se o onome što mogu reći. Ovako su ljudi kao ovce bez pastira, dok ih se šiša bjesomučno. Da barem ode u blokadu pa da se očituju barem nekako. [tongue].

neće uvijek biti ovako.


nevjerojatna je ova ingra. Dionica lagano klizi vec mjesecima, a uvijek se nađu neki koji ce govoriti o super rastu

Pa rast sa 8 na 12 kuna bit će super rast

Najniza zabiljezena cijena bila je zabiljezena u 8.mjesecu 2005. na 12.67kn…
no eto i taj je rekord danas probijen na 12.57…znaci idemo d(o)alje…

a i netko se ovdje danima onako polako i bas "divljacki" iskrcava…pitanje tko i zasto…
a umjesto jucer da su se obartili javnosti s nekim informacijama glede najavljenog moguceg posla u rusiji, oni se eto hvale kako su jos uvijek u sastavu crobexa…bas sjajno i obecavajuce…

puno srece imaocima…

Optimist - loše informirani pesimist

Trenutno:
INGR = 12,91 -2,86% [thumbsup]
DLKV = 243,00 -3,79%
IGH = 1.740,00 -6,51%

Šalu na stranu, ali ipak mislim da se malo pretjeralo sa rasprodajom dionica na ZSE-u. Da nije bilo ovog rasta INE posljednjih mjeseci, Crobex bi bio negdje oko 1800 bodova. Dakle ako se izuzme INA mi se trenutno nalazimo na 18xx. [embarass]


Trenutno:
INGR = 12,91 -2,86% [thumbsup]
DLKV = 243,00 -3,79%
IGH = 1.740,00 -6,51%

[thumbsup]

http://www.poslovni.hr/vijesti/ukupna-izlozenost-ingre-po-aktivnim-transama-komercijalnih-zapisa-497-milijuna-kuna-174653.aspx

New Report

Close