INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Vidim da je Ingra gradnja opet prodala preko 60 tisuća komada.



Vidim da je Ingra gradnja opet prodala preko 60 tisuća komada.

Ingra je prodala po 14kn da ispačenim dioničarima da jeftine dionice,jer oni su to zaslužili.
U biti ovo je velika nagrada za povjerenje u Ingru. I zato ti Ingra HVALA!
Jel to treba gledat na taj način??
[/quote]


Arapi u kumrovcu?
hotel sa 7 zvjezdica umjesto disco Leonardo ili tako nekako gdje je bila politička škola gdje nedjeljom nastupaju "noćne sjene" ili "Crni Draž".

ova Ingra postaje sve smješnija.

iako kada naprave novi aerodrom između Trgovišča i Svetog Križa Začretje koji bi postao najveći hub u europi umjesto Frankfurta.
stvarno ovo vrijedi 1000 kuna po dionici

[rolleyes]

bit će bolje................


Puno ljudi je ovdjeušli u ingru i oni koji priznaju i oni koji ne priznaju, pa samo pišu po ovoj temi, iz neznam kojeg razloga a (pre)puni su ingre…Trenutno je ingra čista kocka i svi "PRAVI" investitori se srame ingre pa kenjaju svašta…Vrlo dugoročno na ovim razinama je Ingra jako dobro ulaganje…Oni koji ulažu sredstva za osnovne životne potrebe u burzu mislim da nije uopće mjesto na burzi…a za nas kojima ni 10 godina ne igra ulogu nema veze…Ingra je poslovni subjekt sa velikim iskustvom i know-how-om. Kada krenu investicije dionica ce porasti….To je sigurno…Pozdrav svim vlasnicima INGRe…I onima prikrivenima i onima javnima [smiley] [lol]

Slazem se, pricas o ljudima koji novce za zivot ulazu….. Sta mislis kako je onima koji su posegnuli za marginom? Nebi im bio u kozi. Da sam u njihovoj kozi zavrsio bi na psihijatriji , majke mi.

Ja sam uporan u ovoj Ingri i polako gubim volju…. Skroz dokupljujem, u minusu sam skroz. Nekada se prisilim da niti ne gledam forum, burzu, novine…. barem na dva-tri dana i pogledam i vidim samo minus.

Gubim volju, kupovao sam skroz. Vec tjedan dana gledam tu cijenu od 13 kuna i jos nikada nisam kupovao po 13 kuna – samo skuplje (najvise na 18) Imam novce, ali gubim volju. Kada puknem prodat cu posto poto samo da mi se ne crveni vise taj ekran!! A malo mi fali.

Uzas. A nemam neke velike novce u Ingri i opet se zivciram….

Porucujem vecim privatnim igracima – onima sa ulogom vecim od 100 tisuca da suosjecam s njima , da se na obaziru na forum i decki i cure drzite se ! 🙂

Svaka cast Ezelu, ali Semir Gerkhan je ipak najbolji Turcin :)

ingra to nije prodala ispačenim malim dioničarima jer to nije išlo preko burze, u ponedjeljak kada su prodali nije bilo ni blizu toliko prometa



nitko više na da po bidu, presušili margini? [yawn]
morat ćemo naloge dizati iznad 14 kn, izgleda da drugačije ne ide

Već 2 dana o tome pišem, a i crtam na tehničkoj ;
http://www.poslovni.hr/forum/tehnicka-analiza–grafovi-savjeti-i-analize-2434-pg3510.aspx

[/quote]
dajte se uozbiljite, ta tehnička analiza koju vi crtate je prvi osnovne o TA

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Puno ljudi je ovdjeušli u ingru i oni koji priznaju i oni koji ne priznaju, pa samo pišu po ovoj temi, iz neznam kojeg razloga a (pre)puni su ingre…Trenutno je ingra čista kocka i svi "PRAVI" investitori se srame ingre pa kenjaju svašta…Vrlo dugoročno na ovim razinama je Ingra jako dobro ulaganje…Oni koji ulažu sredstva za osnovne životne potrebe u burzu mislim da nije uopće mjesto na burzi…a za nas kojima ni 10 godina ne igra ulogu nema veze…Ingra je poslovni subjekt sa velikim iskustvom i know-how-om. Kada krenu investicije dionica ce porasti….To je sigurno…Pozdrav svim vlasnicima INGRe…I onima prikrivenima i onima javnima [smiley] [lol]

Slazem se, pricas o ljudima koji novce za zivot ulazu….. Sta mislis kako je onima koji su posegnuli za marginom? Nebi im bio u kozi. Da sam u njihovoj kozi zavrsio bi na psihijatriji , majke mi.

Ja sam uporan u ovoj Ingri i polako gubim volju…. Skroz dokupljujem, u minusu sam skroz. Nekada se prisilim da niti ne gledam forum, burzu, novine…. barem na dva-tri dana i pogledam i vidim samo minus.

Gubim volju, kupovao sam skroz. Vec tjedan dana gledam tu cijenu od 13 kuna i jos nikada nisam kupovao po 13 kuna – samo skuplje (najvise na 18) Imam novce, ali gubim volju. Kada puknem prodat cu posto poto samo da mi se ne crveni vise taj ekran!! A malo mi fali.

Uzas. A nemam neke velike novce u Ingri i opet se zivciram….

Porucujem vecim privatnim igracima – onima sa ulogom vecim od 100 tisuca da suosjecam s njima , da se na obaziru na forum i decki i cure drzite se ! 🙂
[/quote]

I sad te ja pitam vredi li sve to ovog nerviranja i neprospavanih noći?

Naravno da ne vredi… ima na ovome svetu puno boljih akcija zbog kojih sigurno nećeš oćelavit i budit se u po noći u bunilu i ladnome znoju.

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Mala rasprodaja nakon cega slijedi odbijanac. Tko ubode na ovim cijenama vec do kraja dana ce imati za burek.


ingra to nije prodala ispačenim malim dioničarima jer to nije išlo preko burze, u ponedjeljak kada su prodali nije bilo ni blizu toliko prometa

moguće da su dali te dionice kao garanciju na kredit ilinešto slično…

p.s. sad tek vidim da je Ingra nalikvidnija dionica na našoj burzi, ima sama veći promet nego HT+INA+DLKV [lol]


Mala rasprodaja nakon cega slijedi odbijanac. Tko ubode na ovim cijenama vec do kraja dana ce imati za burek.

Ja kad bi kupovao kolega danas stavio bi se na bid al na -4% jer nikad neznas kad te netko moze poklopiti.
Ako slucajno prođes velika je mogucnost da se vrati u toku dana na -2% i odmah imas dobru strartnu cijenu u Ponedjeljak u slucaju pada cijele burze sto nije nemoguce kako stvari stoje kod nas.

Ocekivam cijeli slijedeci tjedan crvenu boju

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Odlaze nam i posljednja tura marginaša. Drugi put u margin samo za HT. Žao mi vas je ALI ETO KAO ŠTO NAPISAH, neznate sa kim imate posla. Pohlepa je veliko zlo.

neće uvijek biti ovako.

krenuo je odbijanac prema 14 kn…. [yawn]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje, a ne savjet za K/P dionica!

Pa tko ovo sad prodaje


krenuo je odbijanac prema 14 kn…. [yawn]

da, tako zvani dead cat bounce

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Pa tko ovo sad prodaje

Prodavci… [lol]

A šta ti misliš ko prodaje?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...


Uskoro će dioničari validusa i đakovštine moći prodavati svoje dionice i kupovati dionice ingre po sistemu jedan za jedan [pray]

ovo je već teška gluparija, uspoređivati VLDS koji ima 2 godine blokiran račun ili DKVS koji je odavna u stečaju s Ingrom koja se financijski konsolidirala i ima značajnu vrijednu imovinu te dobar ugovor sa državom i gradom Zagrebom za korištenje + održavanje Arene

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

New Report

Close