INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ingra ko ingra
ostalo bez komentara

Engelzi bi rekli : nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino, a
Židovi bi rekli ; malo kvasca, soli i kolebanje ne šteti, ali puno da !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

IGH ima puno ljudi na plaći, a da bi država komotno gledala na njihovu budućnost .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


IGH ima puno ljudi na plaći, a da bi država komotno gledala na njihovu budućnost .

Kolega može IGH imati neznam kaj ali kaj kada je to politička tvrtka.

Btw ja sam ovo govorio za slučaj W recesije. Ako je ne bude, jedino Ingra može u stečaj ako se Igor ne uozbilji i počne nekaj raditi. Sada je svima jasno da kredita neće biti jer ga nitko ne želi dati, a ako se ne počne rokat po pravim poslovima ode ingra bye bye.

Btw da imaš nekoga tko radi u ingru pa makar i vozaća ili čistačicu znao bi o čemu pričam.
lp i uživaj

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


evo , pogledajte, ingra se urusava
vec je na 21kn i to se neko veliki iskrcava

[lol] u 4 sata trgovanja promet je pišljivih 3080 dionica (64 K kuna) [lol]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

DA tigre,

neko nikad ne shvati a neko ne želi shvatit i priznat sam sebi poraz, to je istinski teško!

Pravi investitor mora znat donost odluke pa makar one bile i krive.

ps Mislim da je jednom prilikom prije 4-5 godina Zubak nagradio svog menadžera kad je donjeo pogrešnu odluku, Zašto!
Pa vjerojatno da se sam preispita i drugi puta to ne napravi, a bitno je i neugrozit samopouzdanje

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


ovakvim investitorima kao sto ste Vi, i kolega Hrco se ne moze pomoci…
vas dvojica lupate po svome i ne popustate.

tvrdoglavo naprijed u nove i jos vece minuse!
i jos provocirate uz to!

sta da kazem o takvim investitorima???
evo , pogledajte, ingra se urusava …
vec je na 21kn i to se neko veliki iskrcava…

i vi nesto pricate meni??????
[angry] [angry]

da se nisi malo zanio u konstruiranju pricica?



ovakvim investitorima kao sto ste Vi, i kolega Hrco se ne moze pomoci…
vas dvojica lupate po svome i ne popustate.

tvrdoglavo naprijed u nove i jos vece minuse!
i jos provocirate uz to!

sta da kazem o takvim investitorima???
evo , pogledajte, ingra se urusava …
vec je na 21kn i to se neko veliki iskrcava…

i vi nesto pricate meni??????
[angry] [angry]

da se nisi malo zanio u konstruiranju pricica?

[/quote]

Vi i dalje ne odustajete????

dobro, vidjeti cemo kako cete proci s ingrom u slijedecim danima.

kolega gmit,
Vama nema spasa.
[smiley]

Pravi investitor mora znat donost odluke pa makar one bile i krive.

Ako pravi investitor donosi krive odluke, onda mi se čini da je krivi investitor!? [wink]

stopp [thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Naučio sam da na ovim forumima preko 90 posto informacija je smeće, a sada onih 10 posto informacija je jako vrijedno. Treba znati razabrati i bitna je dugoročnost.

Sada netko i zna iskoristiti smeće pa će se obogatiti to je slučaj od 0.01 posto, uvijek treba dati novac gdje nema panike i straha inače osuđen si na propast.

Ps. AZ fondu Pot i Yara sve jače, a time više dolara našem domaćem fondu, zbog toga je ova dionica pala ali i druge jer naši fondovi nisu ulagali na domaće već vani, i oni će se ukrcavati preko dobrovoljnih fondova i tako ostvariti extra profit, a dotle ruši dokle možeš i kako možeš……….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Naučio sam da na ovim forumima preko 90 posto informacija je smeće, a sada onih 10 posto informacija je jako vrijedno.

a nije te puno ni koštalo.



Naučio sam da na ovim forumima preko 90 posto informacija je smeće, a sada onih 10 posto informacija je jako vrijedno.

a nije te puno ni koštalo.
[/quote]

Ne košta puno onoga tko pouku izvuče iz tih riječi, ali ako će ponovo da uči, razabire riječi, shvaća ih vidi kakvi su sve ljudi na forumu onda treba dosta vremena, a time novca i znanja!

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close