INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

“….zahvaljujući pozitivno intoniranim napisima koji već mjesecima kruže pojedinim novinama, dionica Ingre u prošlome je tjednu porasla na povijesno najvišu razinu od 44 i pol tisuće kuna. pri tom je tjedni promet iznosio 17 milijuna kuna. iako je Ingra u prvih šest mjeseci ostvarila uistinu dobre poslovne rezultate čini se da je njezina trenutna cijena ipak previsoka, usprkos povoljnim očekivanjima……..”

Kresimir Kopesjak, Hypo Aple Adria Bank, investicijsko bankarstvo

Bolje prekasno nego nikad.

Poznavajuci ekipu u Hypu- investment bankingu koji uopce nije investment banking u pravome smislu rijeci (postoji samo jedna firma u RH koja je slicna tome) vec rade na izdavanju obveznica, gospoda koja su ovo napisala su pogledala da je Ingra rasla toliko i toliko posto, da su trenutacni fundamenti previsoki (nije gledapo dokapitalizaciju), nije niti poslusao sto je Oppenheim na sastanku rekao (80 mil. ove godine dobiti jel??).
Smijesno je kakvi ljudi daju svoje savjete bez analize. Mogao je barem pitati Stojica da mu iz riznice napravi analizu (ima gotove tablice) pa nebi ovakve gluposti pisao..
Samo vi slusajte Kresu.
Ja cekam na bidu..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Poznavajuci ekipu u Hypu- investment bankingu koji uopce nije investment banking u pravome smislu rijeci (postoji samo jedna firma u RH koja je slicna tome) vec rade na izdavanju obveznica, gospoda koja su ovo napisala su pogledala da je Ingra rasla toliko i toliko posto, da su trenutacni fundamenti previsoki (nije gledapo dokapitalizaciju), nije niti poslusao sto je Oppenheim na sastanku rekao (80 mil. ove godine dobiti jel??).
Smijesno je kakvi ljudi daju svoje savjete bez analize. Mogao je barem pitati Stojica da mu iz riznice napravi analizu (ima gotove tablice) pa nebi ovakve gluposti pisao..
Samo vi slusajte Kresu.
Ja cekam na bidu..

Dobra, dobra.
I onda se ja čudim da ne mogu dokupiti na 39k. Pa normalno da ne mogu od vas što stojite na bidu. Pa dajte ljudi maknite se sa bida da i ja dokupim prije uzleta i mirovinaca.

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Ja mislim da je Krešo tek sada progledao pa bi želio jeftino dokupiti ako se da.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pustite ove iz hypa jedno rade drugo pričaju treće misle,inače su dokupljivali ovih dana ne velike količine ali su dokupljivali

SAM PROTIV SVIH

Da, “sigurno” je g. Kopesjak napravio detaljniju analizu vrijednosti Ingre od onih koji ulažu milione u nju na ovim razinama[smiley11].

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


“….zahvaljujući pozitivno intoniranim napisima koji već mjesecima kruže pojedinim novinama, dionica Ingre u prošlome je tjednu porasla na povijesno najvišu razinu od 44 i pol tisuće kuna. pri tom je tjedni promet iznosio 17 milijuna kuna. iako je Ingra u prvih šest mjeseci ostvarila uistinu dobre poslovne rezultate čini se da je njezina trenutna cijena ipak previsoka, usprkos povoljnim očekivanjima……..” Kresimir Kopesjak, Hypo Aple Adria Bank, investicijsko bankarstvo

Sve u redu, samo dok ne da argumente za to, obicni druker, samo negativni, matrix daj ti kontru u svom stilu, onako za ravnotezu [smiley11]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Izgleda da je Krešo na kupnji al nikako da mu kapne nešto

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Bojim se i ja da je tako kolega Conan, dvoumim se da li staviti nalog visoko na kupnju ili odmah po prodaji.
[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

“….zahvaljujući pozitivno intoniranim napisima koji već mjesecima kruže pojedinim novinama, dionica Ingre u prošlome je tjednu porasla na povijesno najvišu razinu od 44 i pol tisuće kuna. pri tom je tjedni promet iznosio 17 milijuna kuna. iako je Ingra u prvih šest mjeseci ostvarila uistinu dobre poslovne rezultate čini se da je njezina trenutna cijena ipak previsoka, usprkos povoljnim očekivanjima……..”

Kresimir Kopesjak, Hypo Aple Adria Bank, investicijsko bankarstvo

Šta je,je….čovjek je progledao……..rast je za ovu godinu završen…..
ipak je +750% u godini dana…previše, čak i za Ingru….

[color=blue]Paaaa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol...pa po lojtrici gooorrr i doooollll...........[/color]

Ode… .
Dobro se tuce…
i Stopa…
43750,00 1 10:07:49
44001,00 6 10:07:49
44000,00 2 10:05:28
44000,00 8 10:05:13
43950,00 1 10:05:13
43750,00 2 10:05

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

17 komada na prodaji na 44,000. Sad će krenut liparenje na kupnji

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

New Report

Close