INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Evo danas vidimo tko je izlazio i zašto su RBA fondovi držali cijenu!

Ingra gradnja je izlazila

7.2.2011 55.193 921.161,91, oko 50 000 dionica su prodali taj dan od ukupno 55193 dionice
ostalo im je tada 270 000 dionica, a po svemu izlazili su u 8.2.2011 kada je promet bio 122.701 dionice,
izlazili su i 09.02. kada je promet 118.544 dionice, ali i jučer su završili s istovarom(jer nemaju više dionica) kada je promet bio 75.652 dionice, sada na ovome forumu cilj je izazvati što veću paniku,
cijena može pasti još do 4-8 posto, ali promjena smjera je očita!……. Ne nasjedajte na daljne provokacije, jer što veća galama to veća panika( a to je mnogima ovdje posao da izazovu što veću paniku)…..

Do sljedećeg javljanja poslije 16 sati, odlučio da više ne pišem tijekom trgovanja jer shvatio sam da je uzaludno komentiranje tijekom trgovine jer daje samo povod onome tko manipulira ovisno kada cijena raste ili pada da stvori veću pohlepu ili veći strah….. Sve što radiš radi u miru, a ne u pohlepnom ili paničnom stanju! I zato je šutnja zlato jer manipulator ne može znati što ti radiš! Ja želim svakome dobro pa mu dajem znanje tko želi da primi! Budite pozdravljeni……..


Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. PBZ D.D. 909.974 6,72 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
2. OPPENHEIM IGOR 773.908 5,71 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 603.877 4,46 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – ovi su se podigli za 1 mjesto
4. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 600.149 4,43 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA ROMF frknul jos 7.000 kom
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 564.324 4,17 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
6. DOM HOLDING D.D. 516.658 3,81 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7. TEHNIKA D.D. 451.800 3,34 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D./KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. 380.759 2,81 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
9. LUDVIGER JASNA 338.850 2,50 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. INGRA-GRADNJA D.O.O. 270.000 1,99 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA – prodali 67,500
Ukupno: 39,94

Mene inace cudi, zbog stanja u INGRA GRADNJA, kako to da nisu odmah istovarili, prije ROMFa.
dal je to bio dogovor….mozemo samo spekulirat…
U narednim danima cemo vidjet dal je BIG BOSS u pravu..i dal je INGRA GRADNJA izletila sa TOP10

To sto ROMF izlazi me nije briga…nemaju pojma o pojmu…..prije 10 dana ciljana cijena INE 2500 kn…. Jucer ciljana cijena 3010…
http://www.seebiz.eu/hr/burze/raiffeisen-prodati-dionice-ine%2c-ciljana-cijena-3.010-kuna,104949.html

citat : U prethodnoj su analizi analitičari Raiffesien banke fer vrijednost dionice Ine procjenjivali na 2.500 kuna, a zbog pozitivnih trendova u poslovanju i javne ponude MOL-a ciljanu cijenu dionice postavili su tada na 2.830 kuna.

Ko vas sisa kaj niste kupovali na 2830…..vas problem gospodo

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Pratim ovu dionicu od kad je bila 32 kn…srecom nisam usao al ovo sto se događa sa njom je prestrasno!
Iako je nisaka cijena 16 kn nemam hrabrosti zadati nalog od nekoliko tisuca dionica jer ovdje se ocigledno vidi daljni pad.

Ako građevina bude rast slijedeci tjedan i ova ce dionica prekinuti negativni niz.

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ovdje je fakat koma, van bježe mirovinci, van bježi Ingra gradnja,..ulaze samo mali novcem od prodaje INE.genijalno. distribucija iz udžbenika [bye]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


Mene inace cudi, zbog stanja u INGRA GRADNJA, kako to da nisu odmah istovarili, prije ROMFa.
dal je to bio dogovor….mozemo samo spekulirat…
U narednim danima cemo vidjet dal je BIG BOSS u pravu..i dal je INGRA GRADNJA izletila sa TOP10

Pa možda imaju nekakav dogovor da, ako već žele prodavati, to čine sukcesivno kroz neki period.

Nego da li je itko od vas bio na skupštini na kojoj se glasalo o ovoj dokapitalizaciji unosom potraživanja? Itko?

Biti ce tu jos dosta prodaje,pa koliko novih dionica ima,nije ni cudo.

Čisto da uđe u zapisnik:

Promjena u SKDD je: Ingra-gradnja – 67.500 dionica
Na dan 7.2. protrgovano: Ingra 55.193 dionice

Dakle: Ni teoretski nisu sve dionice I-G prošle preko burze… [wink]


Čisto da uđe u zapisnik:

Promjena u SKDD je: Ingra-gradnja – 67.500 dionica
Na dan 7.2. protrgovano: Ingra 55.193 dionice

Dakle: Ni teoretski nisu sve dionice I-G prošle preko burze… [wink]

možda su sve išle van burze – dodjela radnicima za otpremnine i sl. …to bi značilo da će uslijediti novi iskrcaj [rolleyes]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju



Čisto da uđe u zapisnik:

Promjena u SKDD je: Ingra-gradnja – 67.500 dionica
Na dan 7.2. protrgovano: Ingra 55.193 dionice

Dakle: Ni teoretski nisu sve dionice I-G prošle preko burze… [wink]

možda su sve išle van burze – dodjela radnicima za otpremnine i sl. …to bi značilo da će uslijediti novi iskrcaj [rolleyes]
[/quote]
od cijelih 12.500
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nema tu kruha dok promet ne prijeđe 8 znamenki




Čisto da uđe u zapisnik:

Promjena u SKDD je: Ingra-gradnja – 67.500 dionica
Na dan 7.2. protrgovano: Ingra 55.193 dionice

Dakle: Ni teoretski nisu sve dionice I-G prošle preko burze… [wink]

možda su sve išle van burze – dodjela radnicima za otpremnine i sl. …to bi značilo da će uslijediti novi iskrcaj [rolleyes]
[/quote]
od cijelih 12.500
[lol]
[/quote]

ako sam napisao da su SVE išle VAN burze, znači da se to odnosi na svih 67.000 dionica za koliko je Ingra-gradnja smanjila poziciju, tj. da vjerojatno preko burze nisu prodali niti jednu nego su tih 55.000 komada prodali drugi ulagači. jasnije?

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


nema tu kruha dok promet ne prijeđe 8 znamenki

Dionica ili kuna ?

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: TNSA (Transadria d.d.)

Najprije dokapitalizira na račun malih dioničara, a onda još i prodaju svoje dionice na najnižim cijenama, koja Uprava Ingre, da li to oni ratuju s nama ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ako sam napisao da su SVE išle VAN burze, znači da se to odnosi na svih 67.000 dionica za koliko je Ingra-gradnja smanjila poziciju, tj. da vjerojatno preko burze nisu prodali niti jednu nego su tih 55.000 komada prodali drugi ulagači. jasnije?

Slažem se, i meni se tako čini. Pitanje je samo gdje te dionice završavaju, a u tom grmu vjerojatno i leži zec. Da su na Ingri igre vrhunske, to u svakom slučaju.

BTW, u očekivanju novog izvješća (kakvo god ono bilo), zanimljivo je baciti oko na proteklo 9mjesečno
http://www.zse.hr/userdocsimages/financ/INGR-fin2010-3Q-NotREV-K-HR.pdf
i stranice 2,3 – izvješće uprave…

još malo i pale se Margini i onda nastaje tarapana .Daj što daš

INGRA je pacijent koji je doživio tešku saobraćajku i sad je na aparatima, živ ali u komi. koliko će ovo stanje vegetiranja potrajati, to nitko ne zna, ostaje jedino nada da će se jednom probuditi prije nego isključe aparate za održavanje života [embarass]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

New Report

Close