INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto paničari prodaju, pa zar brutalni kapital nije obznanio odbijanac.
Zar ne vidite da se kupnja oko 16 pomalo bilda… [shocked]

vidi se da je iskrcaj gotov, ali ljudima još odzvanja ono PRASSSS po bidu od jučer…za sat-dva kad vide da iskrcaja više nema kreće udaranje po prodaji dok je cijena još ovako nisko
smiješno je kako su se nedavno šamarali po prodaji na 18 kn sa po 5.000-10.000 komada, a sad na 16 kn su suzdržani [lol]

Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

jeste vidli? početili mi 10 lipa!

vidite kako viro i belje rasturaju, a ova naša rupa od dionice nikako da krene 🙂

brutalni kapitalac :)


vidite kako viro i belje rasturaju, a ova naša rupa od dionice nikako da krene 🙂

odi tamo šta čekaš


Kolega pozitiva, je li danas ta presudna srijeda ili čekamo još tjedan dana?
Ili je ta vaša srijeda onako više metafizička? Misaoni ideal i tako to.

Izvucite mi moj post gdje sam ja spominjao srijedu?? Svakim danom u tjednu može ići objava, btw već je trebala ići
Stpljen-spašen [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

o kakvim velikim količinama trabunjaš?! nikakve rasprodaje danas nema, a iznad 16 kn je skoro 20.000 komada na kupnji [yawn]

Treba ići na 10kn da se riješimo ovih marginaca pa onda zdravi rast

evo otvara se put prema 10kn [thumbsup]



Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

o kakvim velikim količinama trabunjaš?! nikakve rasprodaje danas nema, a iznad 16 kn je skoro 20.000 komada na kupnji [yawn]
[/quote]

ponovi još jednom, nisam shvatio [bye]



Mislim da idemo na 12-13 kuna. Jer se ogromne kolicine prodaju,a kupaca više nema.

o kakvim velikim količinama trabunjaš?! nikakve rasprodaje danas nema, a iznad 16 kn je skoro 20.000 komada na kupnji [yawn]
[/quote]
And it’s gone…

gadan je ovaj margin call (nikad više)

to je po mojem sudu nekakvo dno u ovom naletu
sad na 17 kn

Postanite Eu-robovi


evo otvara se put prema 10kn [thumbsup]

Neki dan si navodno branio cijenu na 17, sad drukas na 10, nisi ti ni lud, čak 7 kuna profita želiš.
Hvala ti na tvojim iskrenim postovima, pokazao si se kao karakteran član zajednice [thumbsup]

brutalno sam ju prodao,sa mali minusom,srećom šta sam na drugim stvarima debelo zaradio………..pozdrav tik-taku

New Report

Close