INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je glavno pitanje na koji nitko nije dao odgoovr a suvlasnici ste firme
– čime se zapravo INGRA bavi (osim restrukturiranjem nje same)?????????????

U utakmici je sa IGH tko će se baviti više samim sobom.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ovo je glavno pitanje na koji nitko nije dao odgoovr a suvlasnici ste firme
– čime se zapravo INGRA bavi (osim restrukturiranjem nje same)?????????????


HE Lešće 2 x 20,5 MVA Hidroelektrane HRVATSKA 2010
51 Proširenje luke STORA Luke ALŽIR 2010
212 Rekonstrukcija Klinike za tumore Zagreb Bolnice HRVATSKA 2010
213 Stambeno-poslovni objekt DVORI LAPAD, Dubrovnik Zgrade HRVATSKA 2010
Rezervni dijelovi za zračne prekidače, HE 6×110 MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
31 Rezervni dijelovi i pribor, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
32 Otkrivanje kvarova na regulatoru turbine, 6x110MW, HE HADITHA Hidroelektrane IRAK 2009
50 Uređenje infrastrukturnih objekata unutar luke MARSA BEN M’HIDI Luke ALŽIR 2009
84 INGRINO potpuno financiranje i izgradnja kompleksa vila za tržište na SREBRNJAKU, Zagreb Zgrade HRVATSKA 2009
211 Dogradnja i rekonstrukcija putničke zgrade zračne luke „Pleso“. Aerodromi HRVATSKA 2009
221 Autocesta M9, Dionica: Fushe – Kosove – Arllat Autoceste, ceste, tuneli KOSOVO 2009

dio poslova ….kolega …al to vi znate dobro ….

[27.12.2010] Rusko izaslanstvo predvođeno Rosbankom posjetilo INGRU

Rusko izaslanstvo predvođeno Denisom Kaštanovom, jednim od direktora Rosbanke i Georgijem Mirzojanom, ekonomskim savjetnikom Veleposlanstva Ruske Federacije u Hrvatskoj, danas je prisustvovalo na zajedničkom sastanku u sjedištu INGRE d.d. kako bi se uspostavio okvir za nastavak suradnje između Ruske Federacije s jedne strane te INGRE i ostalih hrvatskih poduzeća s druge strane.

>>više
bu nekaj i iz toga ….niknulo ….

težak je put …..k zvijezdama …..pa u podrum ….pa opet k zvijezdama ¨!!

Biro za istraživanje ruda i gubljenje vremena.

A Mesić bi onda bio Broj 1.

Neki su spremni žrtvovati i do 1000dionica nebi li izazvali paničnu rasprodaju, ali ne ide. Zašto? Pa skoro svi su kupovali oko 17 tako da ovo nije isplativa razina. Burekdžije su u kešu, tako da nema koristi od drukanja na dole, jedino preostaje da kupujete na ovim raznama i drukate na 19 i tamo prodate. [wink]

neće uvijek biti ovako.


kad svi izgube i zadnju nadu,onda će ingra eksplodirati…

Meni ova dionica (nažalost) sve više sliči na sporogorući štapin, ali kad eksplodira bit će veliki prasak!!!
P.S.
Samo se bojim da taj prasak umjesto širenja u visine, ne stvori duboki krater ili će se možda štapin prije toga ugasiti!?

15.2 dolazi izvještaj…što se tiče poslovanja biti će jasno što se događalo u zadnjih godinu dana.
Što se tiče firme jednostavna stvar…
1.nema posla+izdavanje novih dionica za podmirivanje dugova=dionica ide dolje
2.sklopljeni poslovi = ide gore
3.najave i obećanja = truljenje na ovim razinama


Neki su spremni žrtvovati i do 1000dionica nebi li izazvali paničnu rasprodaju, ali ne ide. Zašto? Pa skoro svi su kupovali oko 17 tako da ovo nije isplativa razina. Burekdžije su u kešu, tako da nema koristi od drukanja na dole, jedino preostaje da kupujete na ovim raznama i drukate na 19 i tamo prodate. [wink]

I kad ćemo na 22 ili ko što DENIRO kaže ko kroz putar na 40?


jel i dalje grebemo po aviopisti?? Tigrus? Deniro? bilo tko?aaaaaaaaaaaaaaaa

zilava je ova ingra.

ranije je bila ko kula od karata.



Neki su spremni žrtvovati i do 1000dionica nebi li izazvali paničnu rasprodaju, ali ne ide. Zašto? Pa skoro svi su kupovali oko 17 tako da ovo nije isplativa razina. Burekdžije su u kešu, tako da nema koristi od drukanja na dole, jedino preostaje da kupujete na ovim raznama i drukate na 19 i tamo prodate. [wink]

I kad ćemo na 22 ili ko što DENIRO kaže ko kroz putar na 40?
[/quote]

To će biti kada se najmanje nadate.
Ja bi jedino volio da mi netko od ovih koji prodaju po 100-300 kom, napišu kakve planove imaju i koliko misle zaraditi sa tim količinama? Može i na privat. por. Hvala.

neće uvijek biti ovako.

Možete govoriti što hoćete ali činjenica je da je INGRA na povijesnom dnu, vratila dobar dio dugova, odgodila dio do 2016, smanjila max broj radnika- oko 100. U vlasništvu ima Arenu-siguran prihod, i Lapad. Šta ima pr. DLKV. , 1800 radnika, veliki dug, profitne marže nikakve u inozemstvu, osim u HR za HEP i HAC (ali neće još dugo). Tako da je INGRA zlatna koka, i svjesni ste da će ići gore, koliko ne znam ali sam uvjeren da će u ovoj godini solidno, a onda neće bit ovih naloga koji straše a ni vas koji pišete iz tko zna kojih namjera, već će izgubiti novac samo oni koji prodaju na ovim razinama, zato KOLEGE NE PRODAJTE SVOJE DIONICE.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

još traje obrana na 17kn [cool]


Možete govoriti što hoćete ali činjenica je da je INGRA na povijesnom dnu, vratila dobar dio dugova, odgodila dio do 2016, smanjila max broj radnika- oko 100. U vlasništvu ima Arenu-siguran prihod, i Lapad. Šta ima pr. DLKV. , 1800 radnika, veliki dug, profitne marže nikakve u inozemstvu, osim u HR za HEP i HAC (ali neće još dugo). Tako da je INGRA zlatna koka, i svjesni ste da će ići gore, koliko ne znam ali sam uvjeren da će u ovoj godini solidno, a onda neće bit ovih naloga koji straše a ni vas koji pišete iz tko zna kojih namjera, već će izgubiti novac samo oni koji prodaju na ovim razinama, zato KOLEGE NE PRODAJTE SVOJE DIONICE.

INGRA je super dionica dostupna svima čak i onima plićeg đepa .

sve je to lijepo šta ste nabrojali.. ali ako se ne počme nešto gradit teško će se opstat na račun arene i lapada.. a i to da ima 100 radnika nije baš za hvaljenje, znači da se ništa ne radi.. to je 100 radnika u upravi koji dobivaju plaću svaki mjesec a ne znam šta uopće rade!?

idući tjedan će bit bolje...



Možete govoriti što hoćete ali činjenica je da je INGRA na povijesnom dnu, vratila dobar dio dugova, odgodila dio do 2016, smanjila max broj radnika- oko 100. U vlasništvu ima Arenu-siguran prihod, i Lapad. Šta ima pr. DLKV. , 1800 radnika, veliki dug, profitne marže nikakve u inozemstvu, osim u HR za HEP i HAC (ali neće još dugo). Tako da je INGRA zlatna koka, i svjesni ste da će ići gore, koliko ne znam ali sam uvjeren da će u ovoj godini solidno, a onda neće bit ovih naloga koji straše a ni vas koji pišete iz tko zna kojih namjera, već će izgubiti novac samo oni koji prodaju na ovim razinama, zato KOLEGE NE PRODAJTE SVOJE DIONICE.

INGRA je super dionica dostupna svima čak i onima plićeg đepa .
[/quote]

Možda u tome i je dio problema jer zbog plićeg džepa tu je ušlo masu ljudi koji mal malo drkaju cijenu.

sto smo prosli, gdje smo sada i kuda idemo idemo…

Optimist - loše informirani pesimist

New Report

Close