INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Business tiskano izdanje

Arena Ingri glavni adut za odgodu plaćanja obveza

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Lpupua , tvoj nick mi izgleda kao lopov na havajskom.
Moguće je zarađivat i na rastu dionice , a ne samo srozavajući je. Portfelj ti tada više vrijedi a dnevne razlike nisu 50 lipa nego 10-15 kuna , kao u ljeto 2008. kada je bila 220 kn. Mislim da se više nikome ne isplati kočit na ovoj cijeni , ali dok ovo pišem vidim stižu novi kreteni sa par komada ispod 25 , ma sram te bilo jadniče , ma tko bio.

ne vidim uopće na čemu se ovdje temelji optimizam, možda na nekoj davnoj cijeni

ako pogledamo prihode u prošloj godini, vidljivo je da veli pad kreće nakon 1Q

1Q – 154 ; 143 (-7,2%)
2Q – 253 ; 165 (-34,8%)
3Q – 276 ; 78 (- 61,8%)
4Q – 331 ; 185 (-54,1%)

A tek prvi kvartal ove godine sa prihodom od 23,5 miliona kuna.

A vrijednost izdanih obveznica je 800.000.000 kuna (ovo sam pročitao ovdje, moguće je da griješim).

Koliko uopće Ingra ima ugovorenih poslova i što trenutno rade, a da ulijeva optimizam.

I restrukturiranje će raditi ista ona uprava koja je mešetarila sa novcima od dokapitalizacija i kupovala dionice skupo (slučajno ili ne uprava je tada prodavala dionice), a onda ih po niskim cijenama davala u zamjenu za dug dobavljačima

žalosno, ali istinito je da su šanse za preživjet krizu stvarno minimalne

gosp. compa,

zar uistinu mislite da sam ja kriv sto uprava ingre ne radi svoj posao ?
zasto ne nazovete upravu ingre i isto im to objasnite kao meni i svima ovdje ?


ne vidim uopće na čemu se ovdje temelji optimizam, možda na nekoj davnoj cijeni

ako pogledamo prihode u prošloj godini, vidljivo je da veli pad kreće nakon 1Q

1Q – 154 ; 143 (-7,2%)
2Q – 253 ; 165 (-34,8%)
3Q – 276 ; 78 (- 61,8%)
4Q – 331 ; 185 (-54,1%)

A tek prvi kvartal ove godine sa prihodom od 23,5 miliona kuna.

A vrijednost izdanih obveznica je 800.000.000 kuna (ovo sam pročitao ovdje, moguće je da griješim).

Koliko uopće Ingra ima ugovorenih poslova i što trenutno rade, a da ulijeva optimizam.

I restrukturiranje će raditi ista ona uprava koja je mešetarila sa novcima od dokapitalizacija i kupovala dionice skupo (slučajno ili ne uprava je tada prodavala dionice), a onda ih po niskim cijenama davala u zamjenu za dug dobavljačima

žalosno, ali istinito je da su šanse za preživjet krizu stvarno minimalne

Hvala na tvojim dubokoumnim razmišljanjima. Očito dionicu nemaš pa te ona nebi niti trebala zanimati. Stoga svoje cijenjeno mišljenje zadrži za sebe pa ti preporučam da zajedno sa ostalom ekipom otvorite posebnu temu " PLJUVAČNICA "

ne vidim razlog da na pojedinom topicu pišu samo oni koji imaju dionice

osobno volim pročitati argumente zašto nešto kupiti, ali i zašto ne kupiti

a ima hrpa dionica koje me zanimaju, a da ih ne trenutno ne posjedujem

izbor dionica koje posjedujem sigurno nije najbolji

a vi očito niste sigurni u vaš odabir pa vam oni koji pišu suprotno smetaju

nitko vam ne brani da napišete zašto bih ja kupio dinice ingre


Lpupua , tvoj nick mi izgleda kao lopov na havajskom.
Moguće je zarađivat i na rastu dionice , a ne samo srozavajući je. Portfelj ti tada više vrijedi a dnevne razlike nisu 50 lipa nego 10-15 kuna , kao u ljeto 2008. kada je bila 220 kn. Mislim da se više nikome ne isplati kočit na ovoj cijeni , ali dok ovo pišem vidim stižu novi kreteni sa par komada ispod 25 , ma sram te bilo jadniče , ma tko bio.

Ne se živcirati ti neznalice koje su danas prodavali ispod 25 sutra će kupovati 28 + stoga samo lagano . Ova dionica je na dnu što mogu kupiti za taj iznos jedno veliko NIŠTA.


ne vidim razlog da na pojedinom topicu pišu samo oni koji imaju dionice

osobno volim pročitati argumente zašto nešto kupiti, ali i zašto ne kupiti

a ima hrpa dionica koje me zanimaju, a da ih ne trenutno ne posjedujem

izbor dionica koje posjedujem sigurno nije najbolji

a vi očito niste sigurni u vaš odabir pa vam oni koji pišu suprotno smetaju

nitko vam ne brani da napišete zašto bih ja kupio dinice ingre

Daj prosvijetli nas i otkrij nam koje te to dionice zanimaju i koje po tebi imaju perspektivu rasta.

Objava dobivanja sindiciranog može se očekivati svakog trenutka , nakon reprograma ostaje živog keša oko 55 mil. € , pa promislite malo čemu će to služit , od mene vam nema niti jedne dionice , niti u jednodnevnom trejdu , pa-pa . [bye]


Objava dobivanja sindiciranog može se očekivati svakog trenutka , nakon reprograma ostaje živog keša oko 55 mil. € , pa promislite malo čemu će to služit , od mene vam nema niti jedne dionice , niti u jednodnevnom trejdu , pa-pa . [bye]

Molim izracun (ugrubo).,
Nakon reprograma ne ostaje 0 kn zivog casha

DA ostaje nebi trebao reprogam.. boink

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Sada će opet pred kraj dignuti cijeli Crobex u zeleno!



Objava dobivanja sindiciranog može se očekivati svakog trenutka , nakon reprograma ostaje živog keša oko 55 mil. € , pa promislite malo čemu će to služit , od mene vam nema niti jedne dionice , niti u jednodnevnom trejdu , pa-pa . [bye]

Molim izracun (ugrubo).,
Nakon reprograma ne ostaje 0 kn zivog casha

DA ostaje nebi trebao reprogam.. boink
[/quote]

Sindicirani kredit se podiže radi reprograma kratkoročnih dugova i za realizaciju novih poslova od kojih će sa taj kredit i vraćati. Sam reprogram nebi imao smisla da kompanija ne dolazi do svježih sredstava za normalno poslovanje iz kojega će vračati sindicirano zaduženje. Kolega blueman od vas sam očekivao više ali izgleda………… ?

New Report

Close