INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo updatea pa ga malo proučite

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


Ti si premlad ( u forumaško-ulagačkom pogledu ) pa se ne sjećaš nekih potresa na burzi. Evo jedan iz bliže prošlosti ( 2005 – veljača ) prodavao IGH po 2.700 kn a kupovao nakon pet mjeseci po 1.700 kn.

2005. je period kad su nam odbili pristup pregovorima EU zbog Gotovine, a takvih potresa bas i ne vidim u blizoj buducnosti:Vaš link

nightrider:

Ti si premlad ( u forumaško-ulagačkom pogledu ) pa se ne sjećaš nekih potresa na burzi. Evo jedan iz bliže prošlosti ( 2005 – veljača ) prodavao IGH po 2.700 kn a kupovao nakon pet mjeseci po 1.700 kn.

2005. je period kad su nam odbili pristup pregovorima EU zbog Gotovine, a takvih potresa bas i ne vidim u blizoj buducnosti:Vaš link

I idući potres će doći iz sfere politike
IMHO

A kad sam već na temi Ingra mogu vam reći da je situacija nepromijenjena

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


matrix90: ” nightrider: ” blueman: ” NItko neda po 46,500. A dobro, pokusali smo… ” Ja na tvom mjestu ne bih tako brzo odustao, ako ja mogu čekati na 43k, ne vidim zašto bi ti odustao? IMHO ” A tako si čekao i na 35k i na 39k, a čekat ćeš i na 50k i na 60k…uvijek ista priča…[smiley2][smiley2][smiley11] ” Ti si premlad ( u forumaško-ulagačkom pogledu ) pa se ne sjećaš nekih potresa na burzi. Evo jedan iz bliže prošlosti ( 2005 – veljača ) prodavao IGH po 2.700 kn a kupovao nakon pet mjeseci po 1.700 kn. Na burzi je sve moguće a najlakše je izgubiti novce. Zapiši si to

Igh–12mj–2003–3oo tinjak kn
— 8 mjesec 13k
a kolega ne zanima me što Vi prodajete nekome maglu, ja kažem da će dionica i dalje rasti, a 1 -5 komada koji ruše samo privremeno( možda sat vremena) me ne zanimaju, jer ionako izlaze bojažljivi i pumpaju to u Ledo…[smiley11]


killerflee: ” nightrider: ” Ti si premlad ( u forumaško-ulagačkom pogledu ) pa se ne sjećaš nekih potresa na burzi. Evo jedan iz bliže prošlosti ( 2005 – veljača ) prodavao IGH po 2.700 kn a kupovao nakon pet mjeseci po 1.700 kn. ” 2005. je period kad su nam odbili pristup pregovorima EU zbog Gotovine, a takvih potresa bas i ne vidim u blizoj buducnosti:Vaš link ” I idući potres će doći iz sfere politike IMHO

[smiley2][smiley7]

Igh–12mj–2003–3oo tinjak kn
— 8 mjesec 13k
a kolega ne zanima me što Vi prodajete nekome maglu, ja kažem da će dionica i dalje rasti, a 1 -5 komada koji ruše samo privremeno( možda sat vremena) me ne zanimaju, jer ionako izlaze bojažljivi i pumpaju to u Ledo…[smiley11]

Samo provjeravam od kad si na burzi, drago mi je da nisi jučerašnji

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

zašto ja nemam para sad!?!?!?!?!? [smiley3]

47000,00 3
47450,00 4
47700,00 1
47750,00 1
47897,00 3

[smiley10]


Conan O’B: ” Od 10 komada samo je jedan prošao po 48, sve ostalo ispod. Promjeni kristalnu kuglu ” Možda je vrijeme za servis…ulje, filteri, lageri…[smiley2][smiley2][smiley2]

Ne treba mijenjati pa za .1 krug Ipo smo stavili novu-novcatu s 30.g garancijom…a kolege mislim da ste zakasnili možda probajte kupit po 47.5k, to Vam je također povoljno…zar ne..bolje nego na 48,49 ili 50…


matrix90: ” Igh–12mj–2003–3oo tinjak kn — 8 mjesec 13k a kolega ne zanima me što Vi prodajete nekome maglu, ja kažem da će dionica i dalje rasti, a 1 -5 komada koji ruše samo privremeno( možda sat vremena) me ne zanimaju, jer ionako izlaze bojažljivi i pumpaju to u Ledo…[smiley11] ” Samo provjeravam od kad si na burzi, drago mi je da nisi jučerašnji

Ne nisam jučerašnji kolega…pratim ja to već dugo…[smiley11]

Krivi tajming mladiću, upravo smo pred 46,5k

Ne valja trčati pred rudo

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

A ne znam možda je ipak dobro da se malo smiri do kraja Ipo…

Onda su 2 solucije moguće:

1. 50000 komada ima što znači da onih 10000komada je nekima viška pa je moguće da ‘mali’ (iako ih nema) prodaju 1 komad kako bi kupili paket T-HT-A, te možda mogu rušiti cijenu do 45k—-Najgora moguća solucija

2. Da se up-a cijena do 52-58k, i onda stane, recimo 1-2 mjeseca, te kada objave godišnju krene prema 60-75k…ali naravno sve ovisi o raspoložanju investitora…


Evo piše u današnjem Večernjaku,…..”….dioničari INGRE preplatili tu dionicu pretjeranim navijanjem, koje više sliči nogometnoj utakmici, nego na tržište kapitala…”….u potpisu Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre….

Mogao si dati i link pa da pročitamo u toj “renomiranoj tiskovini” kaj se događa i da nas se “prosvijetli”

Dođite i hurdite....

Ja imam ionako 53 komada, tako da sve što je iznad 46 je super, jer sam kupovao po 11 i 19 [smiley2]


, te možda mogu rušiti cijenu do 45k—-Najgora moguća solucija

Kako kome, kolega, kako kome

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]


daki: ” Evo piše u današnjem Večernjaku,…..”….dioničari INGRE preplatili tu dionicu pretjeranim navijanjem, koje više sliči nogometnoj utakmici, nego na tržište kapitala…”….u potpisu Igor Oppenheim, predsjednik Uprave Ingre…. ” Mogao si dati i link pa da pročitamo u toj “renomiranoj tiskovini” kaj se događa i da nas se “prosvijetli”

Kolega egipchanin ne brinite se ovo mi više liči na djelo novinara 24h nego večernjaka,al možda kolega daki i je neki novinarčić ili izmišlja pričice…za djecu …naravno…

New Report

Close