INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kud se gurate na bid!?!?!
pa šta ne vidite da služite kao topovska hrana velikom igraču koji se iskrcava?!!?
Ingra će za koji dan još dolje, a mnogi od vas će ostat bez gaća zbog hvatanja padajućih noževa još od 40 kn prema dolje!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!


kud se gurate na bid!?!?!
pa šta ne vidite da služite kao topovska hrana velikom igraču koji se iskrcava?!!?
Ingra će za koji dan još dolje, a mnogi od vas će ostat bez gaća zbog hvatanja padajućih noževa još od 40 kn prema dolje!!!

Samo neka on mene "poklopi", ne brini ti za moje novce….

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!




u tjedan dana smao jedna osoba od svih koji pisu na forumu je odgovorila cime se ingra bavi.
toliko o nasim dionicarima odnosno investitorima.

To što tražiš je besmisleno zato ti ne odgovara nitko. Sve ti piše na stranicama INGRE-nije teško pronaći.
[/quote]

zelio je reci da nista ne rade, a sto je istina

mislim da prije dokapitalizacije i nemogu raditi jer je tesko dobiti jamstva banaka uz tolike dugove

medutim dokap je upitan po meni jer cijena dionice ide dolje, ovaj tjedan 17, iduci 16 i tako do skupstine ili oko 12 kuna
[/quote]

Itekako rade. Ovo padanje cijene je isključivo uzrokovao FOND koji se iskrcava. Naravno za njima idu i neki mali trejderi što uspješno što neuspješno. Trenutno stanje INGRE nije toliko loše da bi cijena bila realna. Više je to stvar špekulacije, a čemu se nada fond koji izlazi vidjeti ćemo. Sljedeće poteze INGRE špekulanti krivo interpretiraju sa svojim namjerama naravno. Oni ipak idu u prilog poslovanju INGRE bez obzira na trenutnu špekulantsku cijenu dionice. Može ona biti i manja ali to nije REALNO što god mi pisali.

neće uvijek biti ovako.

dignu oni to na 20 bez ikakvih problema ako bude trebalo

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''





Nemam dionice Ingre ali jedan član obitelji je u ovom mirovinskom fondu(PBZ OMF).

8. PBZ Croatia osiguranje OMF 204.545 2,73%

Promjena:
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 192.695 2,57 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – oko 12 000 komada

Ne mogu vjerovati, kupovali su iznad 300 kn i 230 po dionici, čekaju pad do 20 kn i sada prodaju, pa kad su već mislili prodavati što nisu prodavali na razinama 100 kn ili 50 kn kad već misle prodavati…?

8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 178.495 2,38 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 14 200

Pih… ovi su odlučili izaći/RASPRODAJA/ ili skratiti poziciju…
[/quote]

9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 170.109 2,27 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 8 386

Uh, ovi govore što misle o razvoju događaja…
[/quote]
2. PBZ D.D. 475.200 6,34%
Promjena:
2. PBZ D.D. 471.941 6,29 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA – 3259

PBZ Invest izlazi, skratio poziciju. Čvrsto su držali i nisu prodavali kao i [/quote]
Tog dana je protrgovano 106.702 dionica i od toga je PBZ izašao 3.259.
Od ukupnog broja dioinica 3%.Mislim da su oni tog dana prodavali iznad 20 i da više ne prodavaju.
I zato sam danas malo kupio. jer će se to danas popodne vidjeti što bi moglo potaknuti mali odvijanac.
Bez rizika love nema.


Tog dana je protrgovano 106.702 dionica i od toga je PBZ izašao 3.259.
Od ukupnog broja dioinica 3%.Mislim da su oni tog dana prodavali iznad 20 i da više ne prodavaju.
I zato sam danas malo kupio. jer će se to danas popodne vidjeti što bi moglo potaknuti mali odvijanac.
Bez rizika love nema.

Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.

Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

Obrišite suze……!
Ako ste uložili u INGR-u da bi zaradili, loš potez. Ako nemate tu dionicu ….isto loš potez. Znači nema potrebe toliko piskarati za nešto što je "nepoznato" ili ne vrijedi! Netko zna pa kupuje, netko ne zna pa prodaje. Može i obratno……

[undecid] [undecid]

marcello

Fondovi se igraju s ovom dionicom a mi mali padamo na njihove fore, treba nam samo potvrda o
potpisanom poslu da bi stvari bile jasnije kad već pljujemo po dokapitalizaciji, ili smanjenju kapitala,
iskreno se nadam da ćemo o tome čitati ove dane, a cijenu ionako mogu štopati na 20kn do kad ih je volja ali dajte nam više potvrdu o potpisanim ugovorima jer znam da ih imate u đepu, i to je jedino što im ja zamjeram, izađite u javnost s tim već jedanput!!!!

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Ništa od dokapitalizacije. Igore odlazi!


Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.




Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.
[/quote]

E moj Lopina. Zaj… si se ko i mnogi od nas pa se sad tješiš.

da smo zarobljeni jesmo, za ćemo se osloboditi hočemo, naravno!!
Žao mi je jedino dioničara MAGME [cry]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!





Meni se čini da ovi fondovi nemaju namjeru skroz izači, nego malo daju upravi do znanja da se ne slažu sa njihovim najnovijim potezima pa namjerno siju paniku kako bi cijena išla dolje, što dalj od 20kn.
Već popodne, a i slijedećih dana ćemo vidjeti je li to tako…

fondovi ni ne mogu izaći, čak ni s polovinom jer jednostavno nema kupaca….ali da je moguće da namjerno ruše cijenu što dalje od 20 kn da propadne ovakav dokap gdje bi ih ogulili do gole kože, lako je moguće. ni oni ne vole ispasti veće ovce nego što jesu
[/quote]
Veći nalozi na prodaji.
Klasika.Sindikat se krca pomalo.Što bid prema asaku lošije izgleda kupnja je pametnija.
Pila naopako je uobičajena šema na ZSE jer nema konkurencije.Sada je vrijeme kada se
šišaju mali koje se gura na prodaju sa većim nalozima.
[/quote]

E moj Lopina. Zaj… si se ko i mnogi od nas pa se sad tješiš.
[/quote]

kolege,

sjecate li se rijeci Brutalnog Kapitala?

molim kolegu Pozitivu da mi napise svoj komentar na situaciju.

treba li imati "jos malo strpljenja [pray] " ?

Ovaj tjedan čemo morati dobiti nešto od uprave [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close