INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zamrlo pisanje…. Šta, svi se iskrcali? :rofl:

želiš nadokupit? [smiley1]

Mislim da je bio dobar trenutak za iskrcaj pogotovo za daylitradere, iako je INGRA dionica koju svakako treba zadržati u svom portfelju

Crnobijeli


Zamrlo pisanje…. Šta, svi se iskrcali? :rofl:

Ma otisli svi na rucak
A idem i ja

Bolje prekasno nego nikad.


želiš nadokupit? [smiley1]

Nadokupljujem po 35,000

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Conan O’B: ” Zamrlo pisanje…. Šta, svi se iskrcali? :rofl: ” Bit će da je tako [smiley2][smiley2][smiley2][smiley1]

…Neki ovdje nikako da shvate neke stvari.Uskoro ulazimo u prvu kotizaciju pa ćemo onda vidjeti na koliko se iskrcati….Sve ispod 60k je rasprodaja…I nemojte onda opet kukati kao i kad smo vam plavi i ja isto govorili na 20k,30k,40k…..a uskoro i 50k.[smiley2]

Kako je krenulo mogli bi u drugi tjedan ući sa blokadom

SAM PROTIV SVIH


Chill: ” Conan O’B: ” Zamrlo pisanje…. Šta, svi se iskrcali? :rofl: ” Bit će da je tako [smiley2][smiley2][smiley2][smiley1] ” …Neki ovdje nikako da shvate neke stvari.Uskoro ulazimo u prvu kotizaciju pa ćemo onda vidjeti na koliko se iskrcati….Sve ispod 60k je rasprodaja…I nemojte onda opet kukati kao i kad smo vam plavi i ja isto govorili na 20k,30k,40k…..a uskoro i 50k.[smiley2]

Ma zeka-peka kolega, NHF [smiley2]

Šafariću smiri se. Šta si nervozan što nisi uspio dokupit po 48,200? [smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

to je neko prodo čisto da se ekipa ponada da će uspjet nadokupit po tim cijenama! [smiley11]

….Ma ne zamjeram ja nikome ništa..Ima ovdje ljudi koji su uletjeli “slučajno” ili su mislili nešto sitno zaraditi na brzinu. Pokušavam objasniti da je ova dionica “zlatna koka”..Treba biti strpljiv do kraja godine pa ćemo onda vidjeti. Samo se bojim obzirom na firmu i njen menadžment da će onda očekivanja i targeti debelo porasti…
O.K. Ako netko uspije zaraditi na sitnim oscilacijama, a da mu cijena ne pobjegne…svaka čast….[smiley2]


Šafariću smiri se. Šta si nervozan što nisi uspio dokupit po 48,200? [smiley2]

Nemam više novaca….Dignuo kredit i rastegnuo se do kraja…ali se isplatilo. Možda sam malo nervozan zbog posla…imam dead line do 16.08. i već mi je pun kufer crtanja i računanja… a 9 mjesec i jedrenje je još daleko…hi..hi..hi[smiley2]

oho, 40 komada na 48k

ajmo paničari! [smiley2]

Di je plavi…….mrnuo lovu pa na Haiti[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Evo i mene, ja sam novopečeni investitori pa vas molim savjet naročitho Plija, je li povoljno sad ući ili da čekam drugi tjedan?Hvala

Što pokreće cijelu Hrvatsku? Ma nafta brate mili.

izgleda da se počinje lupati po bidu…..

New Report

Close