INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa niti jedan post na ingri, pa šta je ovo???

to je dobar znak

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

A valjda čemo se svi skupa raspisati o FI-u za 3Q??

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Proteklih dana su trejderi kupovali na početku dana a na kraju prodavali -sa minusom naravno. Danas su počeli prvo prodavati a na kraju će kupovati-po većoj cijeni i naravno opet će biti u minusu. Nije ni njima lako kad su navikli na kockarsku burzu na dnevnoj bazi-dobivaš ili gubiš.

neće uvijek biti ovako.


Proteklih dana su trejderi kupovali na početku dana a na kraju prodavali -sa minusom naravno. Danas su počeli prvo prodavati a na kraju će kupovati-po većoj cijeni i naravno opet će biti u minusu. Nije ni njima lako kad su navikli na kockarsku burzu na dnevnoj bazi-dobivaš ili gubiš.

Pozdrav bivše kolege,
kako se na niti jednom drugom forumu ništa ne dešava, a kao da su svi pobjegli s burze iz svih dionica, odlučio sam se malo javiti ;
trejdanje ; u rastu dionice zarađuju na cijeni dionice ili novcu, a u padu zarađuju na broju dionica ili portfelju.
Iz tog razloga gornja poruka nije točna jer trejdera na Ingri više nema, bar ne jakih trejdera, a da ih ustinu nema treba kupiti spisak dioničara od SKDD i uvjeriti se sam.
Osim prvih 10 dioničara postoje još 5 malo većih od toga jedan na margini, a ostali 4300 dioničara su mali dioničari.
Trejderi su se povukli i kozervirali kapital.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

.ma ljudi moji sta se sve piše na forumima….uglavnom bezvezarije..
..lipo ugasite računalo i kad prodje kritza za 2-3 godine uberite svoje ulaganje i to je to
..jednostavnije ne može bit

Mislim da bi se oni što su kupili od 25 kn naniže lijepo mogli opustiti i malo se strpiti. Igor i kompanija još ne pokazuju znakove nervoze. kada primjetim da su Igoru podebljani podočnjaci počinjem razmišljat o prodaji. zasad leđere…ne budite ludi…ne prodajete stare Smokvine listove i Alan Forde…prodajete vrijednosne papire…kužite… VRIJEDNOSNE [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa


Mislim da bi se oni što su kupili od 25 kn naniže lijepo mogli opustiti i malo se strpiti. Igor i kompanija još ne pokazuju znakove nervoze. kada primjetim da su Igoru podebljani podočnjaci počinjem razmišljat o prodaji. zasad leđere…ne budite ludi…ne prodajete stare Smokvine listove i Alan Forde…prodajete vrijednosne papire…kužite… VRIJEDNOSNE [thumbsup] [thumbsup]

Kakvo opuštanje sad će krenut rasprodaja.



Mislim da bi se oni što su kupili od 25 kn naniže lijepo mogli opustiti i malo se strpiti. Igor i kompanija još ne pokazuju znakove nervoze. kada primjetim da su Igoru podebljani podočnjaci počinjem razmišljat o prodaji. zasad leđere…ne budite ludi…ne prodajete stare Smokvine listove i Alan Forde…prodajete vrijednosne papire…kužite… VRIJEDNOSNE [thumbsup] [thumbsup]

Kakvo opuštanje sad će krenut rasprodaja.
[/quote]

Pa čekam ju danima da se pošteno natovarim, ali nikako…
Ljudi su pametni, a psi laju
[lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Dosadno. Niti gore niti dole. Hajde trejderi prodajite.

neće uvijek biti ovako.



Proteklih dana su trejderi kupovali na početku dana a na kraju prodavali -sa minusom naravno. Danas su počeli prvo prodavati a na kraju će kupovati-po većoj cijeni i naravno opet će biti u minusu. Nije ni njima lako kad su navikli na kockarsku burzu na dnevnoj bazi-dobivaš ili gubiš.

Pozdrav bivše kolege,
kako se na niti jednom drugom forumu ništa ne dešava, a kao da su svi pobjegli s burze iz svih dionica, odlučio sam se malo javiti ;
trejdanje ; u rastu dionice zarađuju na cijeni dionice ili novcu, a u padu zarađuju na broju dionica ili portfelju.
Iz tog razloga gornja poruka nije točna jer trejdera na Ingri više nema, bar ne jakih trejdera, a da ih ustinu nema treba kupiti spisak dioničara od SKDD i uvjeriti se sam.
Osim prvih 10 dioničara postoje još 5 malo većih od toga jedan na margini, a ostali 4300 dioničara su mali dioničari.
Trejderi su se povukli i kozervirali kapital.
[/quote]

Ovih dana trgovanje i liči na male burekiće. 100,200,150, 250, 100…200 . jakog li trgovanja i velikih li očekivanja u bilo kom smjeru da ide. Nema tu nikakve zarade. Ali eto kao što napisah, mora se zadovoljiti kockarski duh.

neće uvijek biti ovako.

@medigo1
zašto ne gledaš ovako;
trejderi se povukli ostali samo sakupljači, a što znači rast dionice.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

http://www.poslovni.hr/vijesti/povjerenstvo-za-sukob-interesa-mesic-je-trebao-pricekati-s-clanstvom-u-no-ingre-158134.aspx

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

http://seebiz.eu/hr/politika/povjerenstvo-mesic-u-ingri-bio-u-sukobu-interesa%2c-ali-bez-posljedica,91979.html

s mesićem ili bez njega,ovo je rudnik zlata lp STFACA


http://seebiz.eu/hr/politika/povjerenstvo-mesic-u-ingri-bio-u-sukobu-interesa%2c-ali-bez-posljedica,91979.html

Naravno da je bez posljedica, pa tko će kazniti čovjeka koji će donjeti posla hrvatskim građevinarima

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close