INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Napusti Vas jer napokon skužio da ste od 80% do 100% u INGR-i .
Koji nisu drže 20 % hgsp i dkvs i slične dionice, pa pa očekujem veliki pad …
Pozdrav najhrabrijima ili najblentav…. [bye]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

neko od malo vecih ocito rasprodaje,,e sada je pitanje zasto???mozemo samo nagadjati i nadati se najboljem za sve

http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/punta-skala-immo-exclusive-petrcane-naselje-s-50-vila,76749.html
…sada će netko reći da će ovo graditi Ingra…a možda i iii…neće…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Mogli bih danas jedini u crobex-u u zeleno [lol] [thumbsup]

Živi bili pa vidjeli…

jer ako ovo nije dno, kada svi debelo padaju a mi u zelenom, onda ne znam vise sto je… [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist



Mogli bih danas jedini u crobex-u u zeleno [lol] [thumbsup]

Živi bili pa vidjeli…

jer ako ovo nije dno, kada svi debelo padaju a mi u zelenom, onda ne znam vise sto je… [thumbsup]
[/quote]
amilo slažem se, a u vezi onih svojih grafova, daj im prišapni da krenu gore. usput, navodno u popisu malih dioničara ima puno žena, možda ovaj rezultat govori nešto u prilog ženske intuicije i smirenosti.
ja im se pridružujem. [smiley]

Sve u crvenom, a mi završili u plusu i to iznad prosječne cijene! Šta će tek biti kada "zazeleni"? [rolleyes]

Evo od nove godine s 49-na 36 ili 50% manje!

Šta ako padne na 23…opet 50%…mislim da sljedi konačni udar….

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

eto, doslo vrijeme da se ingra zeleni dok se drugi crvene…a sada bi ovo vec mogao biti i prvi nagovjestaj mozda i skore promjene trenda…samo da se situacija i na globalnom trzistu promjeni…stoga jos malo strpljenja…iliti strpljen spasen…(lp)

ingr-r-a___0.16%
——————–
hdel-r-a__-0.67%
CROBEX__-1.38%
igh-r-a___-2.53%
dlkv-r-a__-3.36%
thnk-r-a__-4.08%
vdkt-r-a__-4.33%
——————–

Optimist - loše informirani pesimist

u privitku 1-mjesecni i 2-godisnji graf ingre…oscilatori su trenutno na razinama od kojih smo imali odbijanac u proslom padu…hoce i sada biti tako ili cemo krenuti prema jos nizim razinama vidljivim tek na 2-godisnjem grafu ?…a sve ce dakako i dalje ovisiti i trajanju negativnog naboja koji ce se prenositi sa svjetskih burzi…no ako ovo i nije bilo koncno dno a ono je onda vec sada vrlo blizu…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist


http://www.seebiz.eu/hr/nekretnine/punta-skala-immo-exclusive-petrcane-naselje-s-50-vila,76749.html
…sada će netko reći da će ovo graditi Ingra…a možda i iii…neće…

nije možda nego sigurno neće , projekt punta skala je pri kraju , izvođači gortan i a3 . dio vila je već prodan i kapariran . za info jedna vila je prodana za 22 mil kn (cca 540 m2) .

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan


Evo od nove godine s 49-na 36 ili 50% manje!

Šta ako padne na 23…opet 50%…mislim da sljedi konačni udar….

prijatelju pokvaren ti kalkić [lol] da pad s 49 na 36 pa 50% [lol] a ja se čudim kad svi po forumu pišu da su u plusevima od 200 do 300% . biće su svi kupili kalk u istom dućanu [lol]

It was a thrill to play against Drazen. Every time we competed, he competed with an aggressive attitude - Michael Jordan



Evo od nove godine s 49-na 36 ili 50% manje!

Šta ako padne na 23…opet 50%…mislim da sljedi konačni udar….

prijatelju pokvaren ti kalkić [lol] da pad s 49 na 36 pa 50% [lol] a ja se čudim kad svi po forumu pišu da su u plusevima od 200 do 300% . biće su svi kupili kalk u istom dućanu [lol]
[/quote]
Dobro kad ispravljaš netočne navode…treba NARAST 50% DA BI DOŠA S 36-49…jESI SAD ZADOVOLJAN..matematičaru. Mislim da su sad utješeni dioničari.
MORA NARAST 50% DA NDOKNADI GUBITAK OD NOVE GODINE… [bye]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

New Report

Close