INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

građevinarstvo je ciklički sektor, zato treba pričekati izvješće za 2010 prije donošenja odluke o prodaji, tako radi smart money…ovaj gubitak je samo vrh sante leda [thumbsup]

ingra, ingra!! cak je i invertaza počel pisati da ide dalje od ove zabokrečine od burze. sad napokon možemo up up up :))


Medvedi su išli na ručak pa sve stoji, sada se može vidjeti da fond izlazi iz INGR-a, pitanje je samo koji fond ?

ovdje uvijek netko izlazi…a ne bi bilo ni prvi puta da doznamo tko tek nakon sto kompletno izadje…

Optimist - loše informirani pesimist

NAPOKON DOBRE VIJESTI !

http://danas.net.hr/svijet/page/2010/05/03/0698006.html

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


ingra, ingra!! cak je i invertaza počel pisati da ide dalje od ove zabokrečine od burze. sad napokon možemo up up up :))

vec odavno sam 70% vani….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ne mogu ne primijetiti stanovitu nervozu ljudi koji na ovom topicu drukaju na dolje. Frka, a?

Haha stvarno je frka!

idući tjedan će bit bolje...

rasprodao sve ostalo ….idemo ovdje all in [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

sav se tresem jer sam prodao na 39,a sad vec mogu kupiti po 36….

idući tjedan će bit bolje...


ovaj gubitak je samo vrh sante leda [thumbsup]

tako je, gubici su vjerojatno puno veći [cry]

badave vam to drukanje…kad cjena neide ispod 36kn [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

dosad pukle sve potpore, jedino se jos ova na 36 jos kako tako drzi…a hoce li izdrzati i sutra…inace u suprotnom prijeti potop na puno nize razine…vec bilo prikazano u grafu sa dva kanala jos prosli tjedan a u privitku eto i jos jednom…

Optimist - loše informirani pesimist


rasprodao sve ostalo ….idemo ovdje all in [cool]

Od mene stotka za hrabrost…

Za mudrost ne znam, prije jedinica…

Ja 40% u ovome, al mi se tromjesečni izvještaj nikako ne sviđa, zvuči kao šala…

New Report

Close