INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


A zašto onda vdkt ne poleti?

Strah kolega.

Nije lako kad te mjesecima, godinama bombardiraju s najcrnijim vijestima. A gubici se gomilaju. Uz to, svaki dan gledaš one spodobe na Teveju, koji sve te crne slutnju čine tako stvarnijima.
Ali, ova garda još ima godinu dana, pod gadnim su pritiskom, i teško će na isti način progurati i ovu godinu. Ljudi koliko god su se pokazali "budalama", teško da će ih još dugo trpiti. Ima ekipu i u ovoj državi što mogu stavri učiniti boljima. Mi smo mala državica i uz to vrlo slabo naseljena, s pustopoljinama u Lici, Kordunu, Banovini, Dalm. Zagori. Ima tu prostora za privlačene greenfiled investicija i ponovnu populaciju tih pasivnih krajeva. Samo treba znati i htjeti, a klima se pomalo okreće.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

kolege,
tek sada su mi se otvorili postovi, a što ne razumijem ? Netko nešto napiše svi na to odgovaraju i ja čekam po 10 minuta da vidim što piše ????

Odgovori;
VDKT – nemam pojma, ne pratim, znam samo da su dobili dosta poslova i dosta toga konkuriraju vani, ali nije službeno još. Da li idu u stečaj neznam, dosta mi je ovaj jedan građevinar.

horc01
imaš krivi percepciju situacije, ali evo objašnjenje ;
bigboss je nakrcan vjerojatno mojim dionicama Ingre, a kao broker daje sve od sebe da ih se riješi. Na ZSE vidi se lagana navlakuša, ali margina mu je 23, živo me interesira što će napraviti, a posebno jer zna da ga čekam [lol]
Za razliku od njegove priče ja sam 2 tjedna branio Ingru novcem.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Trend se okrenuo, navlakuša je na asku, a ne na bidu. Vrijeme je za kupovinu ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Trend se okrenuo, navlakuša je na asku, a ne na bidu. Vrijeme je za kupovinu ?

Koji lik

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Sorry kolega loris ali več si stvarno proziran, nastup ti je več debelo otišao ispod svake razina etike


Trend se okrenuo, navlakuša je na asku, a ne na bidu. Vrijeme je za kupovinu ?

izgleda da kolega loris želi što prije iskrcati preostalih 20.000 komada….

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Vrlo mali gubitak razdoblja. Skoro pa pozitiva uz sva sranja koja se događaju , apsolutno najbolje u građevinskom sektoru , osim DLKV.

"Vrlo mali gubitak razdoblja. Skoro pa pozitiva uz sva sranja koja se događaju , apsolutno najbolje u građevinskom sektoru , osim DLKV."

gubitak im je relativno mali samo zato jer ne rade ništa nego rasprodaju ono što su prije napravili…
koliki im je npr. pad prihoda u odnosu na 2009. i 2008.?

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!

cak i nije katastrofalno lose.
Iako je izgubljeno casha mnogo.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


"Vrlo mali gubitak razdoblja. Skoro pa pozitiva uz sva sranja koja se događaju , apsolutno najbolje u građevinskom sektoru , osim DLKV."

gubitak im je relativno mali samo zato jer ne rade ništa nego rasprodaju ono što su prije napravili…
koliki im je npr. pad prihoda u odnosu na 2009. i 2008.?

Pogledaj i pad cijene dionice u odnosu na 2008. i 2009. koji je daleko veći od pada prihoda. Sve je četverostruko uračunato. Nagovarati nekoga sada na prodaju je komedija.



Trend se okrenuo, navlakuša je na asku, a ne na bidu. Vrijeme je za kupovinu ?

izgleda da kolega loris želi što prije iskrcati preostalih 20.000 komada….
[/quote]

Vi ste isto kolega malo naivni ako mislit da on ima tih 20 000 dionica.

Onda ja mogu rec da ih imam 100 000,i da cu ih pocet iskrcavat, mi vjerujete ?

Napravljeno odlično restrukturiranje obveza iz kratkoročnih u dugoročne, smanjenje broja radnika za 25 post, treba sada unovčiti Lapad, i dobiti par većih poslova i eto jakog uzleta dionice…….

Kako uprava govori u ovome dijelu godine očekuju pozitivni oporavak, a što će se dešavati s dionicom vidjeti ćemo……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Hmm, dali če se uprava uskoro malo oglasiti???
Molim komentar
Lp

Čiji, naš ili uprave?

Naše odgovore valjda znaš (neće), a upravin komentar …

[/quote]

Tko je rekao da se uprava neče oglasiti????????????

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!




Trend se okrenuo, navlakuša je na asku, a ne na bidu. Vrijeme je za kupovinu ?

izgleda da kolega loris želi što prije iskrcati preostalih 20.000 komada….
[/quote]

Jasno!

Vi ste isto kolega malo naivni ako mislit da on ima tih 20 000 dionica.

Onda ja mogu rec da ih imam 100 000,i da cu ih pocet iskrcavat, mi vjerujete ?
[/quote]

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Napravljeno odlično restrukturiranje obveza iz kratkoročnih u dugoročne, smanjenje broja radnika za 25 post, treba sada unovčiti Lapad, i dobiti par većih poslova i eto jakog uzleta dionice…….

Kako uprava govori u ovome dijelu godine očekuju pozitivni oporavak, a što će se dešavati s dionicom vidjeti ćemo……

Lapad, ako mislite na rezidencije, onda će to potrajati, jer moram priznati lokacija je loša ( blizu autobusnog kolodvora),a gradanja za paprenu cijenu koju traže – nekvalitetna.

Govorim to iz perspektive potencijalnog kupca stana -bio na licu mjesta

http://www.ingra-nekretnine.com/index.php?page=project&project_id=1129

Srdačan pozdrav

New Report

Close