INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Treba uvijek raditi na korist, a ne na štetu..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

I na Burzi pod hitno treba akcija OFFSIDE.

who dares, wins


I na Burzi pod hitno treba akcija OFFSIDE.

…eto slažem se pod kodnim imenom "Broker"… [cool] ili možda Bik u Areni…



I na Burzi pod hitno treba akcija OFFSIDE.

…eto slažem se pod kodnim imenom "Broker"… [cool]
[/quote]
To je prejednostavno i procuriti će odma van. Predlažem : Džepar.

who dares, wins

Nema više velikog igrača da spušta cjenu, jučer je očito sve istreso a danas neka kupuje za 2 kune više [yawn]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

neuspjela akcija danas….slabo grizu…jos treba ask pojacat…. [smiley]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ali nema više toga !!
Nitko neće plaćat 5% vrijednosti posla nekome da mu organizira gradilište (u Hr).
To danas svi znaju.. bolje ili lošije…
Poanta je da Ingru više nitko u Hr netreba.. a ono što je Ingra htjela, da bude Developer.. hm.. glupe li riječi…. za to trebaš puno love.. ili dobru banku iza sebe.. i ludo tržište koje će kupovati to što ti developiraš…
Ingra nema love… banke se baš ne trgaju da joj daju lovu… a i tržištu je dosta stanova, shoping centara (ili možda nije), tvornice se ne grade…

U inozemstvu raditi poslove kao što se prije radilo (to što je Ingra radila).. nije lako.. treba dobiti posao.. pa primjer su silosi u Alžiru, 3 natječaja, Ingra na trećem dobije posao, potpiše ugovor, ali ugovor ne potpiše neka Centralna agencija za nabavu/ugovaranje… i ugovor padne.. zašto .. jer su španjolci preko Vlade drukali Butefliku.. da sruši ugovor.. 60 mil eur… a di je Meske ? di je Bianca… di je Ivek ili Jaca. ??

Nisu svi poslovi u Izraelu.. znate.. oni su židovi.. oni pare nedaju.. a i Rade im je ostao neke pare dužan još davnih dana.. pa baš nas i ne vole.. eto.. moramo se pljuvati sami.. em nas pljulju izvana.. sada se i sami pljujemo pred njima kako bi im se uvukli u pakšu.. da dobijemo posao !

Da li ćemo ga dobiti.. hahah.. kaj mislite da u Izraelu ili kod njihovog velikog brata nema građevinskih firmi ???

Nažalost.. nikaj… možda špekulativno skoći cijena na 300.. kada se netko nakupuje.. ali ono na 3 dana.. i onda opet, … ko na rollerkosteru.. gore… dolje.. gore.. dolje.. pa kraj !

FF

Vidim da me dosta prozivate, ali i sam sam si kriv, mogao bi više šutjeti.
Iz Ingre definitvno izlazim, ali ne samo zbog gomile trejdera koji neumoljivo spuštaju Ingru, već iz zbog činjenice da upravu to uopće ne zanima i ne nalazi za shodno da riješi taj problem, a pitam se onda koju poruku šalju. Jučer su dobili obavijest od ZSE o blokadi, ali ne interesira ih.
Dodatan problem je što se već previše plaćenih analitičara slažu da Ingra ide na 15 ili niže, a prema realnoj cijeni sadašnjih financijskih pokazatelja, a posebno naglašavaju da se očekuje veliki trend pada cijelog Crobexa. Da li se pozivaju na bankrot države ili samo građevine vrijeme će pokazati.
Drugim riječima mi na Crobexu ne kupujemo bolju dionicu već gledamo kupiti dionicu s manje štete.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Srbi rade u Libiji i otkidaju od posla a ovi naši političari ne mogu posla ni u Bosni naći a kamo li na drugom kontinetu. Oni su još u fazi švercanja alkohola.

who dares, wins

krivo sam te shvatil ja sam mislio da je hvalis

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Nitko ovdje ne pita di je očitovanje o blokadi na ZSE ???


Vidim da me dosta prozivate, ali i sam sam si kriv, mogao bi više šutjeti.
Iz Ingre definitvno izlazim, ali ne samo zbog gomile trejdera koji neumoljivo spuštaju Ingru, već iz zbog činjenice da upravu to uopće ne zanima i ne nalazi za shodno da riješi taj problem, a pitam se onda koju poruku šalju. Jučer su dobili obavijest od ZSE o blokadi, ali ne interesira ih.
Dodatan problem je što se već previše plaćenih analitičara slažu da Ingra ide na 15 ili niže, a prema realnoj cijeni sadašnjih financijskih pokazatelja, a posebno naglašavaju da se očekuje veliki trend pada cijelog Crobexa. Da li se pozivaju na bankrot države ili samo građevine vrijeme će pokazati.
Drugim riječima mi na Crobexu ne kupujemo bolju dionicu već gledamo kupiti dionicu s manje štete.

Da , imaš pravo, mogao biš malo šutjeti, jer si za mnoge ovce riječ autoriteta. Znaš šta se kaže, manje riječi, manje štete 🙂 Cheers


hehehe a gledaj sad bježanije s aska u narednim minutama

ja vidim da se i dalje ogromne količine iskrcavaju po bidu, dobio je i ovaj što je sa 6544 komada na kupnji glumio branu, satrli su ga u sekundi ..sad se taj nada da će cijena na 23 kn pa da vam to uvali nazad [bye]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

ajde završite više s tim plakanjem, pa da možemo započeti kakav-takav rast, što ostatak svijeta već debelo čini…



Vidim da me dosta prozivate, ali i sam sam si kriv, mogao bi više šutjeti.
Iz Ingre definitvno izlazim, ali ne samo zbog gomile trejdera koji neumoljivo spuštaju Ingru, već iz zbog činjenice da upravu to uopće ne zanima i ne nalazi za shodno da riješi taj problem, a pitam se onda koju poruku šalju. Jučer su dobili obavijest od ZSE o blokadi, ali ne interesira ih.
Dodatan problem je što se već previše plaćenih analitičara slažu da Ingra ide na 15 ili niže, a prema realnoj cijeni sadašnjih financijskih pokazatelja, a posebno naglašavaju da se očekuje veliki trend pada cijelog Crobexa. Da li se pozivaju na bankrot države ili samo građevine vrijeme će pokazati.
Drugim riječima mi na Crobexu ne kupujemo bolju dionicu već gledamo kupiti dionicu s manje štete.

Da , imaš pravo, mogao biš malo šutjeti, jer si za mnoge ovce riječ autoriteta. Znaš šta se kaže, manje riječi, manje štete 🙂 Cheers
[/quote]

Nadam se da nisi upravu, ni žena me ne sluša kamoli netko na forumu !
Ono što je bitno svi plaćeni analitičari su suglasni da Crobex ide od 1200 do 1000, ali možda Ingra poraste što ne bi bio apsurd kod nas !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

New Report

Close