INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Da li sutra INGRA ide na 36 ili 39 ???

na 20 ili 10 kn, nisasm siguran
[/quote]

Minimini, pa ovo se osječa strah u tvoj prognozi ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.




Da li sutra INGRA ide na 36 ili 39 ???

na 20 ili 10 kn, nisasm siguran
[/quote]

Minimini, pa ovo se osječa strah u tvoj prognozi ?
[/quote]

Tresu mi se gaće.

5000 po bidu…i Bid se opet puni…pa 5000 i opet se puni

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


KUPNJE (19.705) – INGR-R-A
PRODAJE (72.168) – INGR-R-A

nikakvo cudo, pa ovdje prodaje uvijek ima i bit ce ali ocito sve manje i na ovim razinama
pitanje samo koliko jos ima onih sto su naloge postavili na 80 i cekaju, recimo poput mojih..he he
[/quote]

da, sve manje.
evo sad imaju samo po 5000kom

ki bi da bi

počelo je….

Nakon što je i Supermen s 5000 kom. pokošen u sekundi, poslije ovih 5000,preostaje jedino da se osnažimo budnicama i davorijama.
Predlažem za početak – "Oj živote, što me snađe.."

…hehehehe, neko je puknuo… [lol] … [thumbsup]…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Nekako se osjeća brzo "bilo" u zraku, gdje ste ????
[pray]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


5000 po bidu…i Bid se opet puni…pa 5000 i opet se puni

…što bi to moglo značiti??? [thumbsup]…
uglavnom ništa posebno se nije dogodilo, osim što će netko da plače a možda i neće jer se prodaju tuđe dionice…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...



KUPNJE (19.705) – INGR-R-A
PRODAJE (72.168) – INGR-R-A

nikakvo cudo, pa ovdje prodaje uvijek ima i bit ce ali ocito sve manje i na ovim razinama
pitanje samo koliko jos ima onih sto su naloge postavili na 80 i cekaju, recimo poput mojih..he he
[/quote]

da, sve manje.
evo sad imaju samo po 5000kom
[/quote]
nista strasno, pa par njih se ustrtarilo valjda da bi mogli mirnije spavat…no vazno je i da dionice prelaze iz ruku pesimista u ruke optimista a to samo govori da svakim danom prelaze u cvrste ruke…
a da li cemo sutra gore ili dolje uopce nije niti vazno…a i bitno je imati uvijek nesto kesa za dokup…

Optimist - loše informirani pesimist

Pa najbolje je kad sekund prije udare 370 000 kn po prodaji,hehe ako prodaju sami sebi to je gubitak
oko 0,3 % x 2 jednako – 1110 kn x 2 = -2220 kn a efekt psihoze može biti dobar, a ako je to broker onda čak nije 2220 nego možda koja stotica kuna [lol]

eee HANFA HANFA [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

Ma kud se ‘minut do podne’ nađe netko spreman za 10000 komada progutati a drugi spreman za prodati!?!? [lol]

New Report

Close