INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fotije, 26.07.2010. u 12:47
već godinu dana ronimo kad tad moramo poletit,ako ovaj nije strašilo onda neznam stvarno jer svako normalan bi stavlja manje naloge ne sve u komadu

Pa dobro jutro kolega, a ko kaže da je ikada imao i jednu akciju Ingre? Nekima je ovde očito dobra šega, a naivčina uvek za njivu pođubrit. A neki i prolupaju kad odu u bankrot, no toplo se nadam da to ovde nije slučaj.

Ne verujte nikome, osim zdravom razumu, sopstvenom iskustvu i kvalitetnoj proceni. Sve ostalo su trice i kučine.

Navedite mi barem tri dobra razloga zašto bi vi sad kupovali Ingru, al ne na rekla-kazala osnovi?

Tira tara i pastira u frulicu kad zasvira...

Kolege,
meni istrijanu teško možete prodavati "fazone", morati će se dokazati ili na bidi ili asku.

, a ono što je bitno je činjenica da sve statistike govore o Ingri na 10-15 kuna, ali i poslovne okolnosti.
igh na 1200, a thnk na 800

tko ima strpljenja da sačeka ove "fazone" odnosno njihovo liparsko trejdanje i ponovo rast neka ne prodaje ništa.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo imaš 7000 kom do 22,50

@ ingrasi

kolega Loris je kapitulirao i zato prodaje.
zacudo – ali to je pametno…

(iako je to mogao na 30 kn napraviti ) , a ne svadati se sa Brualnim Kapitalom.

jednog dana cete shvatiti sto znace odluke brualnog kapitala i da se protiv ultimativne moci jednostavno ne moze….

imate moje ranije postove i sada gledajte kako se sve odvija bas kako sam napisao…

idem nesto baciit u kljun!
[smiley]

@minuteman
imam dovoljno da vam pokvarim želju za trejdanje, a najbolje je što si dozvoljavaš da me analiziraš.
Koliko sam prdao, a koliko mi je ostalo ?
SDKK -123 kune ili brže plati mom brokeru i sve znaš .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

tigrus@

Kolega barem od Vas sam očekivao da razumijete ovu igru danas. Svaki puta me razočarate sa svojim viđenjem. Ovo ovdje je postala "igrarija", pa nas ima sve više koji si na taj način kratimo vrijeme! [thumbsup]

ne analiziram te, nego samo komentiram da kad već spominješ margin, najavljuješ pad i tvrdiš da krećeš u rušenje imaš priliku prodati dodatnih nekoliko tisuća komada malo niže nego što si stavio 13k komada na ask

do 20 kuna na bidu imam samo 18500kom ?????
Popuni malo, prodajem jeftino .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


evo imaš 7000 kom do 22,50

i što kad vas loris opet nakrca? umjesto jednog ,možda zadnjeg jačeg igrača, imat čete novih 40 malih kokošara koji će trejdati za burek i još više rušit cijenu. nema gore za dionicu nego da u nju uđu stotine nestabilnih malih ulagača, a niti jedan veći igrač a to se upravo vodje sada događa

moje pisanje nije poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


@ ingrasi

kolega Loris je kapitulirao i zato prodaje.
zacudo – ali to je pametno…

(iako je to mogao na 30 kn napraviti ) , a ne svadati se sa Brualnim Kapitalom.

jednog dana cete shvatiti sto znace odluke brualnog kapitala i da se protiv ultimativne moci jednostavno ne moze….

imate moje ranije postove i sada gledajte kako se sve odvija bas kako sam napisao…

idem nesto baciit u kljun!
[smiley]


[thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


do 20 kuna na bidu imam samo 18500kom ?????
Popuni malo, prodajem jeftino .

igraš se fond menadžerčića?



do 20 kuna na bidu imam samo 18500kom ?????
Popuni malo, prodajem jeftino .

igraš se fond menadžerčića?
[/quote]
[thumbsup]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

tragedija ingrine dionice je u tome što jedan forumaš s relativno malom količinom ove dionice može blokirati cijenu i rušiti je bez problema jer MF i OMF ovu dionicu odavna više ne prate i ne brane,kao da su digli ruke od nje pa što budućnost donese [huh]

Znate što je najbolje ?
Što ovi što su danas kupili po 23 već sutra će nastaviti trejdati na 22, 21, 20….jer se inače ne isplati ova današnja skupa kupovina.
Ovo su riječi stručnjaka koji naplaćuje mišljenje ; Ingra – skupa, rizik dionice mali, trend dugoročni u padu .

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


tigrus@

Kolega barem od Vas sam očekivao da razumijete ovu igru danas. Svaki puta me razočarate sa svojim viđenjem. Ovo ovdje je postala "igrarija", pa nas ima sve više koji si na taj način kratimo vrijeme! [thumbsup]

kolega Banana,

vi mislite da je ovo "igrarija Vas nekolicine", a ja znam da je ovo padajuci trend.

razmislite danas sto cete napraviti ako ingra ode na 19kn.

New Report

Close