INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra ima veliki potencijal rasta i to prema 40-50 u vrlo kratkom roku. Samo pogledajte DDJH-r-a…naravno za to je potreban kredit i objava drugog posla koji je potpisan ali banke hebu sa bank garancijom…nakon toga možemo svuda…

sada je još dobro ispalo kaj sam prodao na 26.5…
barem imam za dokup od onih koji se boje ili nemaju prave infos…

minimini nisi odgovori, da li dobijem kakvu ispriku ili to tek kada se objavi ostalo?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Još uvijek vam ti isti "mrače umove". Stvarno mi nije jasno da netko tko se duže vremena bavi ulaganjem u dionice uopće drži toliko do tuđeg drukanja. Jel imate Vi uopće svoju strategiju ulaganja i razmišljate li svojom glavom ili tuđom. Ukoliko netko drugi razmišlja za Vas, to čini samo zato da bi on izvukao neku osobnu korist.
[rolleyes]

kolega već dugo pišete samo istinu, ja to vidim, ali ljudima je lakše vjerovati lošim nego dobrim vijestima. Milsim da se uzalud trudite. Treba čekati i da se trejderi umore od trejdanja na 0,5%-1,5%.
Ingra bi mogla uskoro potvrditi velike poslove, a onda će sve doči nasvoje, strpljenje.

P.S. dvije strane unazad niste me ocijenili s 1%, ostavili ste prazno,, pa vas molim kako nebi izgubio motiv da dalje pišem ispravite grešku !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Za mene je najvažnije da neće propast firma,a za godinu dana kad počne oporavak vrijediti će barem 50 kn,onako odokativno.
Kupio sam na 30 i ne prodajem,nisam trejder i baš me briga hoće li danas ili sutra gore ili dolje par postotaka,i dem se kupat.

Potecnijal rasta na 40-50.
Ni vise ni manje nego 100% na danasnju cijenu.

Inace posao je 4,1 mil eur, pogledajte objavu ingre.
Asa marzom od max 10-15% to je 15% kamata koje moraju pokriti

Ali ajde, rast ce samo 100% zbog toga.
Da ne pretjerujemo, zasto nebi i 200%

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep



???????????????????????

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Potecnijal rasta na 40-50.
Ni vise ni manje nego 100% na danasnju cijenu.

Inace posao je 4,1 mil eur, pogledajte objavu ingre.
Asa marzom od max 10-15% to je 15% kamata koje moraju pokriti

Ali ajde, rast ce samo 100% zbog toga.
Da ne pretjerujemo, zasto nebi i 200%


@blueman

Iskreno cijenim tvoje misljenje i smatram te jednim od najjacih (ako ne i najjaci) poznavatelja FA na ovom forumu, ali…
Zasto ne budes iskren i ne kazes ljudima da si sa svojim izracunima grcevito TI branio tu istu INGRU kad je bila na 55.000 tisuca kuna, pa kad bi pala na 31k uprezao si se svim silama da i dokazes kako ona vrijedi 70, 80, 90k. Prema knjizi i bio si u pravu, ali znamo kako je to zavrsilo. Dakle, nasli smo se tu gdje jesmo.
Zasto sada vjerujes (a prema svom pisanju vidim da vjerujes, osim ako ne drukas) da ce ovi sadasnji izracuni, pokazatelji, projekcije (koje su matematicki i ekonomiski ispravne, da nebi bilo zabune) koje nam nudis odvesti Ingru u provaliju?!??!
Cini mi se da stvari uvijek gledas iz jedne tocke (sigurne!). Da se malo pomaknes?
Jos jednom, nije mi cilj diskreditirati te!!!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Sreca je trajala punih 4h.
Pas ma… i Chuck Norris što ruši cijenu ingre ! [angry]
Ima netko TA šta će biti ako danas zaronimo ?

Dionicu ingre ruši Chuck Norris u dogovoru s Don Kaćunkom !


Sreca je trajala punih 4h.
Pas ma… i Chuck Norris što ruši cijenu ingre ! [angry]
Ima netko TA šta će biti ako danas zaronimo ?

a kaj bi ti???
majko mila…pa sa 22 na 26 i nisi zadovoljan…polako kolega polako…
možda se vratimo do 24 pa opet gore…kamo vam se žuri

plus kupnje ima

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@trut,

prosjek je 26,46 uz više od milju prometa. Prosječna je više od 4% veća od jučerašnje. Nek ide tako svaki dan, a ti kukaj.

Napomena

Skupština dioničara je kroz dva dana dakle 22.07. i nakon toga će sve biti jasnije……… [lol] [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ingra ima veliki potencijal rasta i to prema 40-50 u vrlo kratkom roku. Samo pogledajte DDJH-r-a…naravno za to je potreban kredit i objava drugog posla koji je potpisan ali banke hebu sa bank garancijom…nakon toga možemo svuda…

sada je još dobro ispalo kaj sam prodao na 26.5…
barem imam za dokup od onih koji se boje ili nemaju prave infos…

minimini nisi odgovori, da li dobijem kakvu ispriku ili to tek kada se objavi ostalo?

Kolega ispričavam se vama i svima ostalim kolegama koje sam možda uvrijedio na ovom forumu, ali isto tako očekujem ispriku od svih onih koji su vrijeđali mene.
Inače jasno je da Alžir neće biti potpisan do kraja sve dok ingra ne riješi kredit i bankarsku garanciju. Kada kredit bude potpisan očekujem raketu prema 35 kuna. Nakno objave potpisanog posla letjeti će preko 50 kn.




Gotovo 44k (u ovom trenutku) protrgovanih dionica po prosjecnoj cijeni od 26,55 kn. Neki su se ocito na burzi pojavili "prekjucer" pa misle da to moze samo padati. A da obratite paznju na kolicinu? Znate, toliki velik broj dionica stvara odredene potpore…ali dobro "bute navcili" na vlastitoj kozi… [lol]

danas sam malo pdebljao ingr.da nema tigrusa koji mi je pomracio um sad bi bio u plusu 15%. [angry]
[/quote]
Još uvijek vam ti isti "mrače umove". Stvarno mi nije jasno da netko tko se duže vremena bavi ulaganjem u dionice uopće drži toliko do tuđeg drukanja. Jel imate Vi uopće svoju strategiju ulaganja i razmišljate li svojom glavom ili tuđom. Ukoliko netko drugi razmišlja za Vas, to čini samo zato da bi on izvukao neku osobnu korist.
[rolleyes]
[/quote]

to je istina 100%
ali istina je i to da propaganda i uvjeravanje takodjer imaju moc,cak vecu nego sto smo to u stanju priznati sami sebi.

svaka skola se placa.sto je skola skuplja obrazovanje je kvalitetnije.

…trenutno na asku preko 4K dionica ponudjenno stoji ispod danasnje prosjecne cijene…i sto se sad ceka…nitko da navali dok je jeftino…bojim se da bu ovo bil los znak za sutra…a indexi vani jos vise potonuli…sve skupa bas i ne izgleda jako dobro za sutrasnje otvaranje…no pricekajmo jos da vidimo kak bu danas zatvorilo…sve ispod 26,30 znaci da ostajemo i dalje u kanalu…a ispod 26,14 da padamo opet ispod SMA20…a to nikako ne bu bilo dobro, gledano s tehnicke strane…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist



Potecnijal rasta na 40-50.
Ni vise ni manje nego 100% na danasnju cijenu.

Inace posao je 4,1 mil eur, pogledajte objavu ingre.
Asa marzom od max 10-15% to je 15% kamata koje moraju pokriti

Ali ajde, rast ce samo 100% zbog toga.
Da ne pretjerujemo, zasto nebi i 200%


@blueman

Iskreno cijenim tvoje misljenje i smatram te jednim od najjacih (ako ne i najjaci) poznavatelja FA na ovom forumu, ali…
Zasto ne budes iskren i ne kazes ljudima da si sa svojim izracunima grcevito TI branio tu istu INGRU kad je bila na 55.000 tisuca kuna, pa kad bi pala na 31k uprezao si se svim silama da i dokazes kako ona vrijedi 70, 80, 90k. Prema knjizi i bio si u pravu, ali znamo kako je to zavrsilo. Dakle, nasli smo se tu gdje jesmo.
Zasto sada vjerujes (a prema svom pisanju vidim da vjerujes, osim ako ne drukas) da ce ovi sadasnji izracuni, pokazatelji, projekcije (koje su matematicki i ekonomiski ispravne, da nebi bilo zabune) koje nam nudis odvesti Ingru u provaliju?!??!
Cini mi se da stvari uvijek gledas iz jedne tocke (sigurne!). Da se malo pomaknes?
Jos jednom, nije mi cilj diskreditirati te!!!
[/quote]

Zato sto sam na X cijeni vjerovao upravi jer sam mislio ako ides na 1. kotaciju da ides na pravi corporate governance i da govoris i dobre i lose vijesti.

A istina je da su ljudi za stecaj Mavrova i gubitak 10 mil eura saznali iz makedosnkih novina.
Da su za gubitak na izgradnji Arene saznali iz novina.
Nista obracanje investitorima

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Kolega tigrus!!!
jedino zeleno što ja vidim trenutno je moj portfelj ingre [lol] [lol] [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close