INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

usporedba građevinara sa rezultatima ostvarenima u zadnjih 12 mjeseci

nigdar ni bilo da ni nekak bilo

Krive su ti brojke za vdkt…
Isto tako nije realno usporedjivat niskogradnju i visokogradnju po istim kriterijima…

IGH I HDEL danas u blokadi, a mogli bi i mi, al u u onoj negativnoj, sta se desava sa dionicom buducnosti, zar ovo nebi trebalo ic gore radi dokapitalizacije[smiley10]?


IGH I HDEL danas u blokadi, a mogli bi i mi, al u u onoj negativnoj, sta se desava sa dionicom buducnosti, zar ovo nebi trebalo ic gore radi dokapitalizacije[smiley10]?

Ići će sigurno gore….Ovako će i prosječna cijena za dokapitalizaciju biti niža…Pošto nisam daytrader ove me previše ne zabrinjava.Znam što čekam i kroz koje razdoblje…[smiley2]

Rado bih vidio Ingru u svom portfelju građevinara, a uskoro ću si čak moći priuštiti 1 dionicu [smiley2]
Što smatra uvaženo društvo, hoće li možda još malo pojeftiniti prije dokapitalizacije, je li ovo danas zbog IPKK, da li čekati da pojeftini zbog Magme…


IGH I HDEL danas u blokadi, a mogli bi i mi, al u u onoj negativnoj, sta se desava sa dionicom buducnosti, zar ovo nebi trebalo ic gore radi dokapitalizacije[smiley10]?

Ima jos dovoljno vremena do dokapitalizacije, pa se jos ne “tuku” na kupnji, nego se pomalo skuplja na sto nizim razinama, sto mi se cini logicno. Mislim da kako ce se dokapitalizacija priblizavati, tako ce cijena rasti…


Rado bih vidio Ingru u svom portfelju građevinara, a uskoro ću si čak moći priuštiti 1 dionicu [smiley2] Što smatra uvaženo društvo, hoće li možda još malo pojeftiniti prije dokapitalizacije, je li ovo danas zbog IPKK, da li čekati da pojeftini zbog Magme…

Gledaj…skupština se bliži pa računaj kad trebaš kupiti da imaš pravo na dokapitalizaciju.
Probaj još koji dan pecati na sitno…uvijek se nađe netko da hitno treba lovu…ili lovi nešto drugo
[smiley2]


RIBosanac: ” Rado bih vidio Ingru u svom portfelju građevinara, a uskoro ću si čak moći priuštiti 1 dionicu [smiley2] Što smatra uvaženo društvo, hoće li možda još malo pojeftiniti prije dokapitalizacije, je li ovo danas zbog IPKK, da li čekati da pojeftini zbog Magme… ” Gledaj…skupština se bliži pa računaj kad trebaš kupiti da imaš pravo na dokapitalizaciju. Probaj još koji dan pecati na sitno…uvijek se nađe netko da hitno treba lovu…ili lovi nešto drugo [smiley2]

Ma jedva ću skucat love za jedan komad. Ne želim ništa prodavat iz portfelja. Ne treba li za pravo na sudjelovanje u dokapitalizaciji imat više komada? [smiley5]

zašto su oppenheimer i kostrenčić prodali 500 komada ingre svaki?

Da mogu kupiti dodatne dionice po diskontu u dokapitalizaciji.

A ja mislio da oni imaju love sa strane[smiley2]


Da mogu kupiti dodatne dionice po diskontu u dokapitalizaciji.

MIslim da je nešto drugo posrijedi. Samo su ih posudili….

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close