INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…jedna molba-ozbiljno pitam-po koliko ste kupovali vi koji ste prodavali po 35-35,50???…može i na privat…HVALA…

to ce ti biti oni ocajni koji su kupovali u rasponu od 250-70kn

poštovana gospodo molim komentar za ovo………

http://www.vecernji.hr/biznis/na-peljescu-nice-hrvatski-san-vrijedan-5-milijardi-eura-clanak-136528

OBJAVA: 07.05.2010 / 08:00PRIKAZA: 3136Potkraj godine počinje gradnja kompleksa za koji se projekt stvarao 10 godina
Na Pelješcu niče Hrvatski san vrijedan 5 milijardi eura
U prvoj fazi hrvatske će banke osigurati milijardu eura, a u ljeto počinje potraga za ulagačima preostalih 500 milijuna

Projekt gradnje elitnog turističkog odredišta u okolici Dubrovnika pod imenom Hrvatski san predstavljen je u posljednja tri dana najvišim predstavnicima vlasti – premijerki Jadranki Kosor, predsjedniku Republike Ivi Josipoviću i predsjedniku Sabora Luki Bebiću – te dobio njihovu podršku. Riječ je o projektu ukupno vrijednom 5 milijardi eura, na čijem su stvaranju posljednjih desetak godina radili najpoznatiji hrvatski i svjetski stručnjaci od Londona do SAD-a.

Prva faza do 2015. godine

– Napokon smo projekt usuglasili sa županijskim tijelima i krećemo u traženje investitora za prvi dio projekta nazvan Tri sestrice – rekao nam je Vicenco Blagaić, čelni čovjek Profectus grupe koja vodi projekt. Dodao je kako je prva faza vrijedna 1,5 milijardi eura te kako će se na road showu koji će krenuti na ljeto pokušati naći investitori koji bi uložili 500 milijuna eura, dok će ostatak novca osigurati hrvatske banke.

– Ako sve bude prema planu, s gradnjom Tri sestrice počet ćemo do kraja godine, a završetak je planiran do 2015. Riječ je o elitnoj turističkoj ponudi koja će biti napravljena prema najvišim svjetskim lifestyle i ekološkim standardima, a trebala bi u Hrvatsku privući najbogatiju klijentelu iz cijelog svijeta, a time i gospodarska događanja i investicije – rekao je Blagaić.

Privlačenje kapitala

Projekt bi trebao donijeti nova zapošljavanja, osobito za lokalno stanovništvo, aktivirati hrvatsko građevinarstvo i poljoprivredu te potaknuti decentralizaciju, razvoj turizma i demografski rast. Projekt predviđa i povezivanje s Hrvatima u BiH, što će gospodarski ojačati i dubrovačko zaleđe.
[thumbsup] [lol]

kako da zahvalim prodavacu na 35,00 nego, eto hvala jos jednom na prodaji…(lp)

Optimist - loše informirani pesimist

Svatko ima svoju računicu, pa i mi koji čamimo u ovom grobu od dionice.

nema se kesa,vecina je unutra i ceka ali nema ko to pokrenuti!!!

@bodul
bit ce kesa uskoro…HT-dividenda je sada eto vrlo blizu tj 17. ovog mjeseca…

Optimist - loše informirani pesimist

eh da, i s tom će dividendom upravo u ingru. zaboravite na dionice još do kraja godine, osim ako vam dionice nisu jedini prihod. a u tom slučaju vam nije lako.


eh da, i s tom će dividendom upravo u ingru. zaboravite na dionice još do kraja godine, osim ako vam dionice nisu jedini prihod. a u tom slučaju vam nije lako.

upravo to mene interesira,onima kojima je to glavni prihod???Pa kako sada funkcioniraju’??,,jeli moguce zaraditi u ovakvom trzistu?

Još cca 18.000 dionica ima na rasprodaji, a onda ???

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Još cca 18.000 dionica ima na rasprodaji, a onda ???

Kostrencic?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

nevjerni obama..:D

ovo sto imamo sada je ocito malo zakasnjela reakcija od samo nekih 3 i pol mjeseca, a od one vec poznate recenice napisane u izjava Društva o nemogućnosti dostave FI za 4Q 2009. godine u roku a koja glasi: "…te bi objavljivanje preuranjenih, privremenih i nerevidiranih podataka moglo prouzrociti nepotrebnu zabunu kod investicijske javnosti."
"http://zse.hr/userdocsimages/novosti/60iybB5OBBoi4bEIGqfFDw==.pdf

…i kako se sad ne zapitati: a sto to ima danas nesto novo sto se tada nije smjelo objaviti sve do prije neki dan…stvarno kome vise vjerovati…i kako biti siguran da to mozda nije bilo napravljeno s nekom namjerom…pitanje kojom??? i gdje li u medjuvremenu nestadose par njih sto do tada bijase na pozicijama u prvih 10 a sada eto sjede u NO??? bit ce da nas ceka ocito lijepa buducnost ovdje…

mozda je ovo i totalno neispravno vidjenje, ali ipak neke cinjenice govore drukcije…(lp)
eto malo za razmisljanje…ako nitko od malih ne prodaje, a tko to onda svaki dan izlazi ‘neprimjetno’ sa par tisuca komada…(lp)

p.s. bez obzira na sve nema napustanja broda pa makar i sam kapetan vec pobjegao…

Optimist - loše informirani pesimist


Svatko ima svoju računicu, pa i mi koji čamimo u ovom grobu od dionice.

Pa grob je uvijek dobro imati ….ne moraš brinut za budućnost ….haha……

no šalu na nastranu …..pitam se i ja gdje je bottom ….i nije da ne volim kupovati sve niže i smanjivati prosjeke ulaska al ….moglo bi ipak malo naviše …..
građevina nam je total ….bananizirana …..cccc…..

Svi na 35 i 36, ugodan vikend i nemojte žaliti za učinjenim, u ponedjeljak je novi dan pa krenite ispočetka !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Nećemo žalit prijatelju ….kupovat ćemo ……više bih žalio za 2 godine kad cijena bude x3 ..x4 da nisam sad kupovao ….!!

New Report

Close