INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


reful….
…ti si očito u kesh kad imaš bujnu maštu… [lol] …bilo bi boljje da si kupovao dok je panika…

amerika u malim problemima sa goldman sachs,evropa u malim problemima tisuce letove otkazano , burze pate, ne znam gdje je razlika izmedju te " panike i sta nisam kupovao" i dana sta nam dolaze?



sta je sa izvjestajem za proslu godinu ja mislim da je jedini blue chip koji je nije objavio

ingra/građevinar, blue chip. [lol]
[/quote]
Blue ship,7,5 mil dionica po 37 kn je MCAP ispod 280 mil kn.Ne ispunjava ni potrebnih 350 mil kn da bi
je mogli kupovati mirovinci.Da li će mirovinci ovo morati rasprodavati.
Slićno se događa sa IGH,a ostali građevici imaju MCAP kao seljačke radne zadruge.Građevici imaju
nebitan utjecaj na crobex.Njih fondovi neće dizati,jedino to može napraviti špekulativni kapital.
A veći privatni investitori sa ZSE nas napuštaju.Tko će dizati građevinare.Jedino bolji poslovni
rezultati koji nažalost nisu na vidiku.Mislim da ipak ovo možda treba početi kupovati,pa ako dodatno padne još dokupljivati i strpljivo čekati bolja vremena.
Nemojte mi davati aseve jer nastojim biti objektivan.

Ljudi, polako, znam da ste razočarani Ingrom, no mišljenja sam kako će se Ingra iz ovog turbulentnog razdoblja izvući najbolje što može, naravno smanjujući nepotrebne troškove i realizirajući investicije koje su prije svega u srednjem roku realne.

Interesantno je da mnogi ocrnjuju Ingru, a do jučer su barem bili njeni dioničari na virtualnoj burzi.

Iz svog osobnog isksutva mogu reći kako je ovaj ‘ sport ‘ bolji od bilokakve rekreacije u vidu isčekivanja daljneg kretanja cijene i poslovanja same kompanije.

Treba prizanti – pushing jest, ali generalno gledajući ima nekoliko stvari zvog kojih sam u Ingri ostao i nadokupio je po trenutnim cijenama.

Nadodat ću za kraj

Ulažite u Ingru,ulažite u znanje !!!

[cool] [thumbsup]

Kad malo bolje promislim, ni meni nije jasno zašto sam se odlučio na kupovinu Ingrinih dionica…
Vjerovatno zato jer ne očekujem profit od njih iduće dvije godine, no kako se trenutno cijena ne kreće kako sam zamišljao, te je pad i više nego li izražen, ozbiljno razmišljam što mi je to trebalo 🙁

Samo da Ingra ne propadne, jer kad se izađe iz krize, izać ćemo i mi dioničari iz – u + :-D)

Ubiše, ovi što iz Ht dolaze ovdje … sve tuke po asku

smanjuje se minus.......




sta je sa izvjestajem za proslu godinu ja mislim da je jedini blue chip koji je nije objavio

ingra/građevinar, blue chip. [lol]
[/quote]
Blue ship,7,5 mil dionica po 37 kn je MCAP ispod 280 mil kn.Ne ispunjava ni potrebnih 350 mil kn da bi
je mogli kupovati mirovinci.Da li će mirovinci ovo morati rasprodavati.
Slićno se događa sa IGH,a ostali građevici imaju MCAP kao seljačke radne zadruge.Građevici imaju
nebitan utjecaj na crobex.Njih fondovi neće dizati,jedino to može napraviti špekulativni kapital.
A veći privatni investitori sa ZSE nas napuštaju.Tko će dizati građevinare.Jedino bolji poslovni
rezultati koji nažalost nisu na vidiku.Mislim da ipak ovo možda treba početi kupovati,pa ako dodatno padne još dokupljivati i strpljivo čekati bolja vremena.
Nemojte mi davati aseve jer nastojim biti objektivan.
[/quote]

…kupovati će oni koji će prodavati DKVS po 3-4 kn a i ti bi mogao biti među njima…čuj nisu dioničari INGRE poput dioničara DKVS, zato, ne trudi se previše…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

prije polijetanja dobro bi bilo kupiti barem kartu i što god za grickanje,znate i sami da je u zraku sve barem 50% skuplje

DAJ PET !!!

…nešto nam se slabo istresaju ovi kaj bi izašli iz INGRE…osim ako nas plaše, da im mi damo svoje…morati ćete ipak probati sa stečajem…mada je i to već isfuran druk…ako ništa uspijevate držati 0:0, no ni to vam nije dobar rasplet…moj savjet vam je da krenete u kupovinu dok ima ovako jeftino…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…nešto nam se slabo istresaju ovi kaj bi izašli iz INGRE…osim ako nas plaše, da im mi damo svoje…morati ćete ipak probati sa stečajem…mada je i to već isfuran druk…ako ništa uspijevate držati 0:0, no ni to vam nije dobar rasplet…moj savjet vam je da krenete u kupovinu dok ima ovako jeftino…

Filija prijatelju kakva je situacija, tko te ljuti?
Slabo pratim ovaj topic u zadnje vrijeme ali vidim da ste ti i Pobjeda na prvoj liniji obrane. [wink]

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1.
OPPENHEIM IGOR
762.750 10,17 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2.
PBZ D.D.
475.461 6,34 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3.
TEHNIKA D.D.
451.800 6,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND
435.682 5,81 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND
346.856 4,62 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6.
LUDVIGER JASNA
338.850 4,52 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
7.
ELEKTROPROJEKT D.D.
207.450 2,77 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
8.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND
204.545 2,73 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
9.
HIDROELEKTRA NISKOGRADNJA D.D.
171.300 2,28 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10.
GREGUŠ VJEKOSLAV
91.500 1,22 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
Ukupno:

Mislim dok su Mirovnjaci tu nebumo se sekirali!!!

Dobar, Loš, Zao

Nakon ovog plana za izlazak iz krize koji uključuje modele A, B i C, plaćanje svih državnih dugova jednokratno 1.6. mislim da zapravo nitko i ne može u stečaj, a čak i oni koji jesu u stečaju imaju priliku izvuči se. Shvaćam da su neki likovi na svim dionicama, a naročito na ovoj malo prolupali, no ja ih potpuno razumijem. Neka se smire, sve će biti dobro.
Pozdrav strpljivima.

Nakon ovoliko vremena bez ikakve dobre vijesti, te nakon toliko
zavlačenja FI, vjerujem da će uprava dati znakove života.
Ingra je dionica na kojoj se samo čeka prvi znak oporavka da se krene po asku.
Jednostavno nema tu nitko interesa da se tvrtka s takvim referencama eutanizira.

Ima dobiti ili nema ??? Pa, kaj je to tak teško pitanje…..????

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

kolege samo hrabro i optimistično,gore od ovoga ne može..

Ja sam na 38 mislio da gore ne može… sada je na 36… tako da više nisam ni u što siguran, jer s Ingrom je sve moguće. Osobnog sam mišljenja da financijsko izvješće neće biti bajno… pa, kako i može biti dobro kad su joj svi dužni. Sam grad Zagreb je dužan 20-30 milijuna… No, sve je moguće. Samo strpljenje :))

New Report

Close