INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uz Alžir od 150 milijardi dolara projekata (čiji natječaji počinji od ovoga 3 mjeseca) najviše posla će biti opet u RH……..

Sa 15 milijardi kuna gradit će na sve strane!

http://www.jutarnji.hr/novi-biznis-model–sa-15-milijardi-kuna-gradit-ce-na-sve-strane–/629402/

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Evo danas sam napravio nešto što sam mislio da nikad neću. Vagao malo brodare i gradjevince.
Ingra 39+50%= 60kn
A atpl 1000+50%=1500kn
I na kraju prodao atpl. Jer mislim da će ingra puno prije odratditi tih 50%.
Možda sam napravio glupost,al vrijeme će pokazat.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



ja kažem da će ova dionica eksploditati puno prije nego sta to ekipa misli.

[/quote]

Evo malo informacija o novim tenderima u Alžiru

http://www.tendersinfo.com/global-algeria-tenders.php

Možda i tu bude nešto novo.

Dal je došo za 4q. 2009 izvještaj ili ga ja ne mogu naci ?

ja mislim da nije jos izaslo za 4.


Ne bi rekao kolega.
Kupnja je jadnija od najjadnijeg.
A kao ovaj nalog od 2000 kom na 30kn nije zaboravljen?

Ja sam davno imao MOSTICH za gledanje trenutnog stanjai žalio što nemam UKUPNU k/p, kad sam nju dobio napokon, na osnovu omjera se vidjelo da će jako rasti, i RASLO JE. [smiley]
Naravno to ide uz TA, ništa bez toga.
Ne da nisam dobro završio, zaradio sam odlično, samo na osnovu varijacija K/P.

Na kupnji je 4-5 većih naloga fondova, i ostalo su mali, sića. Nema ni 20 naloga.

današnji dan trgovanja na burzi ti je dokazo ono šta sam napisao….zahebi taj omjer….dionica može reast neovisno o tome i da ima puno više komada na prodaji….

to su totalne gluposti….

uostalom, radi šta hoćeš….

ja sam uložio u ingru zbog velikog budučeg potencijala rasta….ne ulažem zbog bureka i kifli…

DOKUP!



Pobjeda baš te je lijepo vidjeti kako s tim linkovima hrabriš dioničare Ingre. Al nije bolje tako, nego pričat o onim ružnim targetima.
Nakon svih onih naših rasprava naglo mi je narastao ego. [rolleyes]

lako za tvoj ego..mene više strah trga bana jelačića..
grrrr [lol] [lol]
[/quote]

Ajde i neki drugi forumaši su trebali egzibicionirati na trgu, pa im je oprošteno. Valjda ćeš ti biti pošten pa ćeš umjesto šetnje trgom bar platit pivu? [wink]

…onima koji kupuju budućnost ovo su dobri fundamenti a pogotovo po ovoj niskoj cijeni…

http://www.vecernji.hr/re…80-milijuna-clanak-105377
http://www.jutarnji.hr/no…e-na-sve-strane–/629402/
http://www.tendersinfo.com/global-algeria-tenders.php

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Sve su to lijepe víjesti. Al ništa konkretno. Još uvijek čekamo posao.ovo sve skupa može,a i ne mora biti ništa.Bez posla će se opet sve umrtvit. Sad pitanje u pon. Oče bit snage za gore? Što vi mislite?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Sve su to lijepe víjesti. Al ništa konkretno. Još uvijek čekamo posao.ovo sve skupa može,a i ne mora biti ništa.Bez posla će se opet sve umrtvit. Sad pitanje u pon. Oče bit snage za gore? Što vi mislite?

a kamo ti se žuri? meni odgovora da je cijena ovakva još neko vrijeme, taman ako HT malo skoči sve iskrcam i prebacim lovu ovamo [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Meni je cijena prenapuhana za ovu dionicu,tih 39 kuna. Kakva je to uprava kada još nema ni izviještaj za 4Q 2009(sigurno bi srušilo cijenu na 30 kuna,pa cekaju da malo poraste cijena dionice),a vec se bliži kraj 1Q 2010. INGRA muti debelo nešto,di su ti svi poslovi koji su bili najavljeni,ja mislim da nece biti ništa od toga,ni jedna vijest vani se nije napisala o ingri kako su pregovori pri kraju za neki posao. Ovo što pišu naši novinari su 99% polu informacije i oni imaju dionice i debelo zarađuju. Dok ne vidim služebnu potvrdu o dobivenom poslu na zse objavljenu,ništa ne vjerujem.


Meni je cijena prenapuhana za ovu dionicu,tih 39 kuna. Kakva je to uprava kada još nema ni izviještaj za 4Q 2009(sigurno bi srušilo cijenu na 30 kuna,pa cekaju da malo poraste cijena dionice),a vec se bliži kraj 1Q 2010. INGRA muti debelo nešto,di su ti svi poslovi koji su bili najavljeni,ja mislim da nece biti ništa od toga,ni jedna vijest vani se nije napisala o ingri kako su pregovori pri kraju za neki posao. Ovo što pišu naši novinari su 99% polu informacije i oni imaju dionice i debelo zarađuju. Dok ne vidim služebnu potvrdu o dobivenom poslu na zse objavljenu,ništa ne vjerujem.

biti će ovdje još rušenja – budimo strpljivi do obijave rezultata.


Meni je cijena prenapuhana za ovu dionicu,tih 39 kuna. Kakva je to uprava kada još nema ni izviještaj za 4Q 2009(sigurno bi srušilo cijenu na 30 kuna,pa cekaju da malo poraste cijena dionice),a vec se bliži kraj 1Q 2010. INGRA muti debelo nešto,di su ti svi poslovi koji su bili najavljeni,ja mislim da nece biti ništa od toga,ni jedna vijest vani se nije napisala o ingri kako su pregovori pri kraju za neki posao. Ovo što pišu naši novinari su 99% polu informacije i oni imaju dionice i debelo zarađuju. Dok ne vidim služebnu potvrdu o dobivenom poslu na zse objavljenu,ništa ne vjerujem.

i čini mi se da imamo sretnog dobitnika koji je prodao ingriu na 36 u utorak ili pon…
svaka čast kolega..
usput kolega a ako je ovo toliko loše kaj ste onda tu?
kažete 30 kuna? hhhuahauahahahha

btw zašto bi novinarili trebali znati za nove pregovore i nove poslove? pa novinari su šljam u Hrvatskoj…ne mislite da je svima pun k…. novinara i njihovih drukerskih članaka????

kolega ako ste zainteresirani za ingru kupiti u pon jer vjerujem u lagani pullback do 39 pa dalje rast prema 75 kuna..
lp

p.s. uff samo koliko poslava se ovdje sređuje..uff biti će genijalno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Dal je došo za 4q. 2009 izvještaj ili ga ja ne mogu naci ?


Izvještaj za 4Q mislim da ni neće biti ili će biti zajedno sa cijelom godinom. Objavit će ga početkom travnja (to će napraviti kao i svi oni koji su početkom veljače naveli da ne mogu poslati izvještaj).

New Report

Close