INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koje su ovo igrice, ovo samo FM-i znaju, a ni oni čak nemaju pojma šta rade, čini mi se.

Jučer su se iskrcavali po bidu masovno, danas kupe sa aska ko da nema sutra.
+6% na osnovu ničeg. Ne bu dobro za ove koji udaraju po asku.


hm hm hm 13:00:36

Bit će toga sve više , pa neka izađe tko se usudi , u trenutku ostaneš izvan igre.

U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Baci oko na HT pa podijeli prodaju s kupnjom.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



hm hm hm 13:00:36

Bit će toga sve više , pa neka izađe tko se usudi , u trenutku ostaneš izvan igre.
[/quote]

Ostaneš izvan igre FM-a??? Hebe lud zbunjenog. Tako ja vidim njih.
Mi ovdje na forumu imamo pamet, a oni imaju moć.

Mislim iskreno da je ovo spašavanje utopljenika.
Ali ok, neka neki zarade kad već mogu na ovim malim skokovima.
Eeee, di su oni intervali rasta prije dvije godine, kad se išlo 30-40% gore u 5 tjedana.
Danas to ne možeš ni zamisliti, jer, novac je skup, nema margina, a dionice su cijenovno nerealne, sukladno poslovanju u sadašnjosti budunosti.

Nakon višemjesečnog bjesomučnog udaranja po bidu polagana konsolidacija zadnjih dana
Panika polako prolazi a poslije uglavnom dolaze fundamentalisti čija će biti zadnja po ne znam koji puta
Primjetan je nesrazmjer u valuacijama građ. i dijela tržišta
Kako polako cure informacije tako se i forecasti mijenjaju
Oni koji misle da će se samo jesti i telefonirati moraju shvatiti da je tržište ipak donekle povezano
Nema jednog bez drugog a ovo je ipak ciklički sektor pa ko očekuje kakav-takav oporavak vjerovatno vidi i oporavak građevinarstva u doglednom vremenu
Možda ne odmah i sada ali bolji dani dolaze IMHO
I još nešto,spominjalo se je prije par dana ovdje…onaj ružniji i teži dio restruktuiranja građevinari su uglavnom obavili(smanjenje broja radnika,smanjenje troškova,reprogramiranje kredita..itd)
Nisam siguran baš da su i ostali odradili do kraja taj dio posla(prvenstveno kompanije u većinskom(ili dijelom)vlasništvu države

sijem žito raste grahorica

Izgleda da je Pobjeda bio u pravu… Nešto se valja iza brda….

Jel netko gleda ovo iskrcavanje nakon bjesomučnog udaranja po asku.
Opet navlakuša. Hm. Dokle tako.
Fascinantno je da je ask nakon ovog istresanja ojačao trenutno za par somova komada.

Odma se sjetim onog članka onog novinara koji opisuje intervju sa FM-om, koji udari sa 1000 kom, po asku, pa onda nakon par minuta udari po bidu. Ništa ne zaradivši, nasmijan, on veli da malo zatalasa market.

Nekako, kao da malo djeluje sumnjivo ova danasnja sinkronizacija povlacenja naloga s aska s jutrosnjom objavom ukidanja uvrstenja komercijalnih zapisa…sumnja je da se mozda radi o nekoj koordinaciji istih igraca, a sto ustvari i nemora biti, ali nakon onog sto se je zbivalo proslih dana ipak ostavlja neki mrvicak sumnje. No ako se odradi danas ili sutra potvrda zatvaranjem iznad SMA20 a koji je trenutno na 39, postoji mogucnost da se dobije i kupovni signal ako bi slijedecih dana doslo do zatvaranja iznad SMA50 a koji je trenutno oko 40,4…no opet za to ce nam biti potrebni puno jaci igraci…bumo vidli slijedecih dana.

Optimist - loše informirani pesimist

Klasicna bikovska divergencija (iako mi se cini da jos nije do kraja zatvorena na RSI)…
Rek’o malo da dodam soli na ranu ovima koji uovom valu cekaju znatno nize [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Izgleda da je Pobjeda bio u pravu… Nešto se valja iza brda….

hahaha…..
pobjeda je bio u pravu ali iza brda ili sa brda kako vvam je lakše se obično valjaju stjene……..
A to znači da se trebate skloniti na neko sigurno mjesto od udara istih……….

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


Odma se sjetim onog članka onog novinara koji opisuje intervju sa FM-om, koji udari sa 1000 kom, po asku, pa onda nakon par minuta udari po bidu. Ništa ne zaradivši, nasmijan, on veli da malo zatalasa market.

Misliš na onaj Birtićev SF roman?
Nisam bolju bajku pročitao još od gospodara prstenova
A to je bilo davno..jako davno [bye]

sijem žito raste grahorica


Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]

šta ti vrijedi taj tvoj omjer kada imaš naloge na prodaji koji su takoreč zaboravljeni (stoje tamo već mjesecima ili tjednima) na 45+ kn ??? ti nalozi dana, sutra ne znače ništa….

samo se ti povodi i trguj na burzi sukladno tim omjerima…nečeš dobro završit…

DOKUP!



Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]

šta ti vrijedi taj tvoj omjer kada imaš naloge na prodaji koji su takoreč zaboravljeni (stoje tamo već mjesecima ili tjednima) na 45+ kn ??? ti nalozi dana, sutra ne znače ništa….

samo se ti povodi i trguj na burzi sukladno tim omjerima…nečeš dobro završit…
[/quote]

Ne bi rekao kolega.
Kupnja je jadnija od najjadnijeg.
A kao ovaj nalog od 2000 kom na 30kn nije zaboravljen?

Ja sam davno imao MOSTICH za gledanje trenutnog stanjai žalio što nemam UKUPNU k/p, kad sam nju dobio napokon, na osnovu omjera se vidjelo da će jako rasti, i RASLO JE. [smiley]
Naravno to ide uz TA, ništa bez toga.
Ne da nisam dobro završio, zaradio sam odlično, samo na osnovu varijacija K/P.

Na kupnji je 4-5 većih naloga fondova, i ostalo su mali, sića. Nema ni 20 naloga.



E moj zeko, tebi je i 34 kune je previše. Ja ti savjetujem da sačekaš 34 lipe. tada ćeš napraviti najbolji posao u životu. Zašto bacati novac kad možeš čekati i kupiti puno jefitinije. Znaš za onu " tko čeka taj i dočeka ". A ima i ona " u očekivanju godota". zato pazi i pamet u glavu. Kupuj dok još uvijek ima budala koji jeftino prodaju jer uskoro neće biti ni za lijeka.

Moram replicirat!
Vidim da ste vi malo pobrkali kupnju i prodaju.
Prodaja je jača 5-6 puta. Alo !!!

KUPNJE (14.433) – INGR-R-A PRODAJE (72.867) – INGR-R-A
Jedan nalog brani na 30kn od 2000 kom, tako da onda na bidu ima samo 12k komada nasuprot prodaje od 73k komada.
U povijesti burze, niti jedna dionica nije daleko dogurala i sa 2X većom prodajom, a kamoli 6X.

Jel vi znate kolega šta ste upravo izjavili?
Ma sve je super, sve je za 5. [bye]
[/quote]

Ja sam svjestan ali vi niste svjesni da je moguće umjetno namještati količinu kupnje i prodaje. Npr. neki brokerčić špekulant izloži na prodaju 20000 komada po 100 kuna i napumpa prodaju. Isto tako na drugoj strani moguće je izložiti nalog na kupnju 100000 kom po 1 kunu i eto ti ogromne kupnje.

Pobjeda – čitam portale, ali ne znam što i gdje da tražim. Hajde nam reci nešto o tim portalima.

New Report

Close