INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ko da li je dobio?
[wink]

kam si zbrisal????
dojdi na virtualku trebam te nekaj a nece mi tu pustiti post jer nije vezano za ingru a obecao sam sam sebi da cu se drzati kucnog reda ovoga foruma
pofuk

nekaj je divlje v zraku…. niko nikaj nije napisal pa ima tome vremena.
Sumnjivo, sumnjivo….
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!



nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, i nemam namjere citati forume drugih dionica i u minusu sam 15%, pa ne razumijem 50% ovdje doticnih profila cijelo vrijeme pljuvanje po ingri koju kao nemaju,pa me jako zanima onako ljudski ?? vjerojatno je jak osjecaj prema njoj ili ‘?(stvarno nemam pojma da se opterecujem sa necim sto me ne zanima ??’ )mislim da najveci filozofi ne mogu odgonetnuti ovdje doticne profile [embarass]

Zamisli sada da si u minusu na INGR 70% i prodaš recimo na 50 kn jer očekuješ da će ići na 20 kn.
I sada ti mi pričamo da će INGR ići na 100 kn, a ti je prodao s velikim gubitkom.
Naravno da ćeš osjećati frustracije ako INGR više ne pada, ne možeš se pomiriti da si nešto napravio krivo, već moraš pljuvati što više po njoj da slučajno jednog dana nebi narasa jer je ti nemaš više.
Ako si 100% u INGR onda ideš sa mnom čuvati arenu, ovi drukeri su postali opasni. [wink]
[/quote]
Evo, ja ti se priključujem u čuvanju arene. Nisam baš 100 % unutra, ali nisam ni puno manje. Ni ja ne razumijem oni koji žele da im dionica ide dolje. Uvijek bi netko još niže. Ali kakva korist od toga? Zar nisu na ovom forumu oni kojima je u interesu rast dionice? Neki jednom kažu da nemaju dionicu, pa drugi put da ih imaju 100%, treći puta 20%… Neka se javljaju oni koji imaju neka pitanja (a ne da ih se odmah prozove jadnicima jer nešto ne znaju) i dobronamjerni koji im mogu na njih odgovoriti.



nemam niti jednu drugu dionicu osim ingre, …….

si ti čuo kada za diverzifikaciju !!?
[/quote]

No risk, no money [thumbsup]

Danas bi mogli opet potonuti….ali ne brinite, branitelji ingre ulažu velike napore da se brana na 39 nikada ne probije.
Uvijek je neka vijest aktualna koja šteti ovoj dionici, prvo prodaja dionica, otpuštanje, a sad bi nas IGH mogao sa sobom povući u dubinu. Ma u cijelom sektoru je trusno tlo i najmanja loša vijest može pokrenuti lavinu na građevinarima.

samo bez pesimizima, postavlja se potpora kupnje na 37,xx kn oko 4000 dionica. ako probije i to stavit ćemo novu oko 33 kn [thumbsup]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

http://www/Default.aspx?art=3638&sec=974
Evo nešto o komercijalnim zapisima općenito i o broju firmi koje ih koriste u poslovanju.
Gotovo da i nema jače firme iz crobexa koja ih nema. Spomenut je i Hg spot koji ih nije iskupio u 9. mjesecu, a dionica im je jača od ingre.


Danas bi mogli opet potonuti….ali ne brinite, branitelji ingre ulažu velike napore da se brana na 39 nikada ne probije.
Uvijek je neka vijest aktualna koja šteti ovoj dionici, prvo prodaja dionica, otpuštanje, a sad bi nas IGH mogao sa sobom povući u dubinu. Ma u cijelom sektoru je trusno tlo i najmanja loša vijest može pokrenuti lavinu na građevinarima.

Obratite pažnju na ovaj dio članka o IGH:
"Kako saznajemo, sama premijerka Kosor ne želi ulaziti u to jer bi automatski bila optužena za pogodovanje IGH-u koji je ionako poznat po dobivanju svih velikih poslova u Hrvatskoj te po tome što ministri u Vladi posjeduju i velik broj dionica te tvrtke. Odbijanje direktne pomoći za IGH trebao bi označiti i vrijeme definitivnog kraja pogodovanju IGH-u, na što je više puta upozoravano i iz Europske unije, sugeriraju nam naši sugovornici iz Banskih dvora."
Barem ingru nitko ne može optužiti za pogodovanje na bilo koji način.

…vidim i danas prolazi psihološka taktika na skupljanje oko 41kn…ako se spusti malo niže možda i mene pobere pa imam onda i ja koristi od pada…ajde ajde prodajite plašljivci, što vas manje ima Ingru prije će gore, a kad krene već ćete vi naći računicu da uđete iznad 45…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


…vidim i danas prolazi psihološka taktika na skupljanje oko 41kn…ako se spusti malo niže možda i mene pobere pa imam onda i ja koristi od pada…ajde ajde prodajite plašljivci, što vas manje ima Ingru prije će gore, a kad krene već ćete vi naći računicu da uđete iznad 45…

Svaka čast, mene si uvjerio da imaš ingru a sad konačno priznaješ da je čekaš niže od ove bagatele po kojoj se rasprodaje!!!
Da ja imam još casha odmah bi kupio po 41, uzeo bi margin da ih nemam već preko glave.
Za sve sam kupio ingru i sada gubim jer sam u nju vjerovao!
Pozdrav PRAVIM dioničarima ingre!

kace vise taj strelovit uzlet kolege??>?> jel to ponestalo raketnoga goriva??? ovo je ocekivano! [bye] [thumbsup] [bye] [bye]

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

a lijepo sam vam rekao da se ostavite INGRE…eto vam ga sada

INGR-R-A 40,13-3,30 %
INGR-O-11C 77,00 -3,75%

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.


…vidim i danas prolazi psihološka taktika na skupljanje oko 41kn…ako se spusti malo niže možda i mene pobere pa imam onda i ja koristi od pada…ajde ajde prodajite plašljivci, što vas manje ima Ingru prije će gore, a kad krene već ćete vi naći računicu da uđete iznad 45…

kolega nemojte ih više nagovarati prodavaju i bez vašeg nagovora, a sada je pitanje dali u dokup i smanjiti prosijek ulaska ili ulazit u siguran HT

Nisam puno promašio kad sam sasuo ono po 42,50.

Zašto pada ingra?
Skupljat danas?

Moguće da je ovo čak i dno ili jako blizu.

Šta mislite?

Obey Ferengi Rules of Acquisition


…vidim i danas prolazi psihološka taktika na skupljanje oko 41kn…ako se spusti malo niže možda i mene pobere pa imam onda i ja koristi od pada…ajde ajde prodajite plašljivci, što vas manje ima Ingru prije će gore, a kad krene već ćete vi naći računicu da uđete iznad 45…

Svaka čast, mene si uvjerio da imaš ingru a sad konačno priznaješ da je čekaš niže od ove bagatele po kojoj se rasprodaje!!!
Da ja imam još casha odmah bi kupio po 41, uzeo bi margin da ih nemam već preko glave.
Za sve sam kupio ingru i sada gubim jer sam u nju vjerovao!
Pozdrav PRAVIM dioničarima ingre!

[/quote]
…imam je , a tko mi brani da nadokupim na ovako smiješno niskim cijenama?… ja ne prodajem, samo kupujem…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close