INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/53337/Englezi-ponudili-bezobrazno-malo-za-Arenu.html

dobar je naslov : KOLAPS [lol] [lol] [lol] kolko kosta ovakav clanak????? dali netko zna???

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=320&View=Details&ItemID=57165 ovo je normalan clanak

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


http://www.tportal.hr/biznis/gospodarstvo/53337/Englezi-ponudili-bezobrazno-malo-za-Arenu.html

..ništa NOVO,ilitiga revolucionarno (senzacionalno),svakodnevnica u Hrvatskom gospodarstvu koju svi veći ulagaći,pa i u ovoj dionici poodavono ukalkulirali…itd…
..Vani već viđeno …nakon loših vijesti slijedi rast,naravno nema logike, ali se to naziva psihologija burze…
[thumbsup]

POKRET OTPORA


kad je nešto tako očito kao sve gore navedeno,ja samo kupujem,kupujem,kupujem i nemam vremena pisati,ovdje je ipak nešto drugo po srijedi ili po petku,sutra ćemo vidjeti

Ima vas vise na forumu koji stalno kupuju. Ljudi odakle vam toliko ke$a. [cool]



kad je nešto tako očito kao sve gore navedeno,ja samo kupujem,kupujem,kupujem i nemam vremena pisati,ovdje je ipak nešto drugo po srijedi ili po petku,sutra ćemo vidjeti

Ima vas vise na forumu koji stalno kupuju. Ljudi odakle vam toliko ke$a. [cool]
[/quote]
radimo !!

Nqjgore mi je kad cilj ne opravdava sredstva. Ingra će nestati upravo kako je i nestala.
Nema tu više kruha, samo da se Marijan i ekipa istovare prema dobavljačima. Ovo me sve više podsjeća na Pevec. Samo tamo je prvo stečaj pa dobavljači postaju vlasnici, a ovdje su dobavljači već postali vlasnici…..

……to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim …

Nemojte mi samo slati zahtjeve za prijateljstvom


http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=320&View=Details&ItemID=57165 ovo je normalan clanak

"Planiramo izdati novu tranšu zapisa od 250 milijuna kuna s rokom dospijeća od godine dana", kaže predsjednik Uprave Igor Oppenheim, ističući da se u suradnji s PBZ-om i KPMG-om detalji još "bruse", no okvir za završetak planira se za četiri tjedna.

Iz investicijskih krugova doznajemo da je dosad predbilježbama pokriveno nešto više od polovice iznosa. Kad se dobije slika o uspjehu komercijalaca, ostatak bi se trebao pokriti kreditima. Osim domaćih, u sindikatu banaka mogle bi se naći i matične kuće što bi za Ingru značilo još povoljnije zaduženje.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

ma ti iz KPMG pojma nemaju.
da nije njih i Đakovština i Pevec bi još radili.sve upropaste, čega god se prime.
pokupe klince od 25 godina sa Ekonomije koji imaju bolji prosjek i misle da oni nešto znaju
dalje prste od naše Ingrice [angry]

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو




kad je nešto tako očito kao sve gore navedeno,ja samo kupujem,kupujem,kupujem i nemam vremena pisati,ovdje je ipak nešto drugo po srijedi ili po petku,sutra ćemo vidjeti

Ima vas vise na forumu koji stalno kupuju. Ljudi odakle vam toliko ke$a. [cool]
[/quote]
radimo !!
[/quote]
[lol] a ja se suncam.
Mislim citajuci postove izvori su vam nepresusni ili su vasi nalozi ovi iz priloga?

ti fakat pričaš gluposti

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!




U privitku je prilozen novi revidirani TA graf ingre. Jedna mala napomena: na grafu dobro uocite onu zutu liniju…e da, bas tu s oznakom 50, jer kada jednom probijemo tu liniju…odeee visookooo

Nemas nigdje divergencije na grafu, a stalno povlacis crte (i to nepravilno)! [embarass]
Postoje neka pravila igre (bar tako kažu)! [smiley]
Mirko Alilović HRVATSKI KRALJ!!!!!!!!!!!!!!
[/quote]

Nema nikakve divergencije na grafu, a sto bi je inace trebalo biti? A eto, tu su sada i neke nepravilne crte. No ako nije problem, a kako onda izgleda taj tvoj graf s pravilnim crtama i divergencijom…pa ak ti nije bed aj ubaci to na privitak da se svi malo educiramo.
[/quote]

Pojma ti nemas! Samo se zbog tebe nadam da ces bar imati srece! [bye]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Nqjgore mi je kad cilj ne opravdava sredstva. Ingra će nestati upravo kako je i nestala.
Nema tu više kruha, samo da se Marijan i ekipa istovare prema dobavljačima. Ovo me sve više podsjeća na Pevec. Samo tamo je prvo stečaj pa dobavljači postaju vlasnici, a ovdje su dobavljači već postali vlasnici…..

……to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim …

…kad već na glas šapčeš gdje nema kruha,pa šapni nam i gdje ga ima … [thumbsup]

POKRET OTPORA

Puno priče na ovoj temi, a kod Ingre se sve svodi na jednu rečenicu: bit će kako veliki odluče. Kod drugih dionica veliki ne manipuliraju toliko ,ali ovdje je to za anale burzovne manipulacije.
Hoće Arena biti prodana ili neće, hoće poslati radnike doma ili ne, hoće li ovo ili ne, sve je nebitno. Ingra je žestoko kontrolirana dionica i da veliki odluče u par dana bi je bez beda digli na 50 kn,kao i da žele sruše je bez beda na 35 kn. To vam je tako [rolleyes]

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

mene bi interesiralo da li je vijest o 250 mikica i o otpuštanju već iskorištena od povlaštenih za iskrcaje u proteklim tjednima i uračunata u ovu cijenu ili će tek bit uzrok nekog daljnjeg pada (ako zaboravimo da je u Ingri uobičajeno prodavati dionice za krpanje rupa)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Puno priče na ovoj temi, a kod Ingre se sve svodi na jednu rečenicu: bit će kako veliki odluče. Kod drugih dionica veliki ne manipuliraju toliko ,ali ovdje je to za anale burzovne manipulacije.
Hoće Arena biti prodana ili neće, hoće poslati radnike doma ili ne, hoće li ovo ili ne, sve je nebitno. Ingra je žestoko kontrolirana dionica i da veliki odluče u par dana bi je bez beda digli na 50 kn,kao i da žele sruše je bez beda na 35 kn. To vam je tako [rolleyes]

Potpuno točno , sa 5000 komada spuste i onda na željenoj cijeni kupe 50000 , isto tako dovedu i uzlazno za iskrcaj , treba ih samo pratit.

New Report

Close