INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Ovo je najpristupačnija građevinska dionica .

Ovo je najpristupačnija dionica za izgubit živce.
Imam osječaj da je ovaj šta skuplja spreman skupljat još koju godinu i to na ovim cijenama.
Daj pustite je malo s lanca jer će i ovi najzagriženiji odustati.
[/quote]
Zato …ako ga ne možeš pobijedit …..pridruži mu se ..u skupljanju ….


Dobro je netko primjetio u subotu da nam slijedi neko vrijeme totalna stagnacija, nema ni kupaca ni prodavača. Danas je vjerojatno najmanji promet od… Zna li netko kada je bilo manje?

…ingra je jučer odradila prvi dio odbijanja od 41.01 do 42.37 danas "čeka" na ostale [wink]

Krepat ma ne molat

…ma da nema ovih što svaki dan koče kupci bi bili spremni dati puno više…ali oni koji još kupuju i imaju moć držati nisko, to vješto rade i skupljaju, a pijuni se skupljaju i prodaju im jeftino…no neka i oni će nestati a ovi što skupljaju će preći u kontranapad, a onda ne stajem do 65-70…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Kako izgleda ta moć da se drži dionica tjednima pa i mjesecima na najnižim razinama? Tko i kako to radi?

svi


Kako izgleda ta moć da se drži dionica tjednima pa i mjesecima na najnižim razinama? Tko i kako to radi?
u pravu si
svi su se graditelji odbili od svoga dna 9.3,samo je ona još zaronila,pa šta ju toliko tlači da se ne diže,po čemu su drugi graditelji zaslužili više od nje


Kako izgleda ta moć da se drži dionica tjednima pa i mjesecima na najnižim razinama? Tko i kako to radi?

Bolje nek stoji na zdravim temeljima

Moć demonstriraju mediji, tako sa tjednim ali isključivo "špekulativnim" vijestima podižu isključivo problematične ili nelikvidne te poentiraju na malima koji ostaju "zarobljeni kao u PODR, BD62, IGH, PTKM, HDEL, VDKT, DDJH, INA …"

PORTFELJ U GIPSU ... PRODAJEM NAJBOLJEM PONUĐAČU !!!

gledajući naloge na kupnji….

ukoliko sutra pojača kupnja ovdje, i zse završi u sličnom tonu kao i danas…idemo na razine 43-44 kune sigurno…

jako malo fali….a kad počne ić gore neče stat jer će tada nastati panična kupnja…. [tongue]

DOKUP!

idemo na 40-41 Pa mora crobex malo pasti balansiraju je radi HT-a

Dobar, Loš, Zao


idemo na 40-41 Pa mora crobex malo pasti balansiraju je radi HT-a

mi posudiš kristalnu kuglu da mogu i ja toliko bit siguran kao i ti?

DOKUP!



Kako izgleda ta moć da se drži dionica tjednima pa i mjesecima na najnižim razinama? Tko i kako to radi?

Bolje nek stoji na zdravim temeljima

Moć demonstriraju mediji, tako sa tjednim ali isključivo "špekulativnim" vijestima podižu isključivo problematične ili nelikvidne te poentiraju na malima koji ostaju "zarobljeni kao u PODR, BD62, IGH, PTKM, HDEL, VDKT, DDJH, INA …"

[/quote]
sve mi je to čudno
očito ni ovdje nema nitko pametan da nešto pametno kaže

Nisam odavno pisao… A pun sam INGRE ko brod… Zasad samo skupljam i skupljam…

Cinjenica je da necemo ozbiljnije gore sve dok uprava ne izda priopcenje o novim poslovim (bosna, alzir ili nesto trece) ili o prodaji dijela arene…

Ako analiziramo posao za bolnicu u alziru. Uprava se jos u 11. mjesec izjasnila da ce se vise znat za 3 tjedna, a od tad se nisu oglasili…

Elektrane u bosni… Svi poslovni mediji su oglasili kako ce se konacni izvodjac znat najkasnije u sijecnju… Sijecanj je skoro pa iza nas, a o dobitniku ni traga…

Uprava se ne izjasnjava o areni… Krajnje cudno i bezobrazno prema nama malim dionicarima… Pa imamo valjda pravo znati sto se dogadja i koje su ponude stigle (navodno 4 razlicite ponude od inozemnih fondova)….

Ako malo prosurfamo, lako dodjemo do podatka da je zadnji novi posao ingra potpisala u veljaci prosle godine (poslovi u alziru)… E pa skoro ce godinu dana da nisu dobili nikakav novi posao… Skoro pa katastrofa…

I sad se zadnjih nekoliko tjedana dogadja akumulacija… Cudno! Ili ce odjednom (u par tjedana) objavit poslove na svim razinama ili nas cekaju stvarno crni dani…

No iznad svega toga ja u ingru vjerujem… I te kako… I nadokupljivat cu je godinama sve dok ne dodje na moj dosta visoko postavljeni target…

A do tad poruka upravi da bude malo transparentnija! I da napokon pocme sklapati nove poslove!

Stojte mi dobro!


Nisam odavno pisao… A pun sam INGRE ko brod… Zasad samo skupljam i skupljam…

Cinjenica je da necemo ozbiljnije gore sve dok uprava ne izda priopcenje o novim poslovim (bosna, alzir ili nesto trece) ili o prodaji dijela arene…

Ako analiziramo posao za bolnicu u alziru. Uprava se jos u 11. mjesec izjasnila da ce se vise znat za 3 tjedna, a od tad se nisu oglasili…

Elektrane u bosni… Svi poslovni mediji su oglasili kako ce se konacni izvodjac znat najkasnije u sijecnju… Sijecanj je skoro pa iza nas, a o dobitniku ni traga…

Uprava se ne izjasnjava o areni… Krajnje cudno i bezobrazno prema nama malim dionicarima… Pa imamo valjda pravo znati sto se dogadja i koje su ponude stigle (navodno 4 razlicite ponude od inozemnih fondova)….

Ako malo prosurfamo, lako dodjemo do podatka da je zadnji novi posao ingra potpisala u veljaci prosle godine (poslovi u alziru)… E pa skoro ce godinu dana da nisu dobili nikakav novi posao… Skoro pa katastrofa…

I sad se zadnjih nekoliko tjedana dogadja akumulacija… Cudno! Ili ce odjednom (u par tjedana) objavit poslove na svim razinama ili nas cekaju stvarno crni dani…

No iznad svega toga ja u ingru vjerujem… I te kako… I nadokupljivat cu je godinama sve dok ne dodje na moj dosta visoko postavljeni target…

A do tad poruka upravi da bude malo transparentnija! I da napokon pocme sklapati nove poslove!

Stojte mi dobro!

Samo polako i ovu dionicu će uskoro obasjati sunce. Pa novac koji je uložen u gradnju Arene nije sigurno bačen u vjetar. Isto tako nisu oni to gradili zato kaj nisu imali pametnijeg posla. Gradili su to jer su znali jako dobro kaj rade. Bez brige da nemaju oni rješenje i za to pa nije to nekakva urbana vila u Šestinama.


gledajući naloge na kupnji….

ukoliko sutra pojača kupnja ovdje, i zse završi u sličnom tonu kao i danas…idemo na razine 43-44 kune sigurno…

jako malo fali….a kad počne ić gore neče stat jer će tada nastati panična kupnja…. [tongue]

da ste rekli idemo na razine 50-60 pa bi se čovik malo i razveselil a vi kazete na razine 43-44 "sigurno",
meni a mislim i mnogima to skakutanje od 41 do 44 pa nazad niš ne znači , to znaci nekim malo večim igračima koji upravljaju cijelom ovom burzom i na račun tih par kunica zarađuju, peru lovu i sl… mislim da treba opcenito na zse uvesti malo reda, transparentnosti, mislim da ce i tu jednog dana bit puno posla za uskok samo red koji se čeka pred uskokom je jako jako dugačak a mislim da je burza pri kraju tog reda i ako mislim da bi trebala biti na početku tog reda jer jako puno ljudi u politici ima velike udjele u raznim dionicama i sami manipuliraju tržištem kako njima odgovara!

idući tjedan će bit bolje...

Istina [thumbsup]

Kraj siječnja je , lud tko izađe. Vidilo se i prije par dana kada su počeli letit nalozi od 3 , 4 i 5000 kom , ako nisi u zauzetoj poziciji-pušiona.

New Report

Close