INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Prava iznenadjenja nas ovdje ocekaju tek kad vani uskoro krene dugo ocekivani tobogan. Gledano po sadasnjem stanju tesko je nadati se da cemo se uspjeti oduprijeti naletu koji ce tada uslijediti. [bye]

…znači jiš jedan burek-investitor…do jučer si navijao za gore…danas iskrcavanje i sad bi da ti netko proda za 39… [lol]
[/quote]
Krivo kolega rezonirate…zar sada kada smo izasli iz kanala?…ocito ne citate moje TA analize…a mozda jos ni ne znate sto je to?
A ovo gore se ne odnosi niti na danas ili na sutra vec na blisku buducnost…no jel’ krenuo taj tobogan vani?…jos nije, pa sto onda hocete?

Optimist - loše informirani pesimist

Šta je je IMAJU CIJELU LEPEZU ŠPEKULACIJA!!

Čista 5-ica špekulantima,hehe da mi je znati čime su se bavili ko djeca,
možda krali špekule [lol] [proud]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

…nije mi jasno zašto se kupci prestraše naloga od 2000 kom…i onda stane kupnja…a da je 200 kom po istoj cijeni netko bi ga pokupio…i onda se okrene po kupnji…vidiš ti što ti je PA(psihološka analiza), ma kakav TA, nema tu nikakve veze… [wink]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


evo,ovako se stišće na dolje… [lol]

sad će par malih stati ispred u " obranu " velikih naloga,da ne budu slučajno maknuti…,a nakon kupnje od cca 100o komada oko 40,50-40,00,nalozi se miču i otvaraju put " dobrovoljcima "…


Priblizava se 3 sata i ovo je sada testiranje linije potpore. Na taj nacin ce se doznati koliko jos ima onih kojima je i ova cijena prihvatljiva za izlaz. No, svima koji prate burzu duze vrijeme to je vec odavno postalo prozirno. [thumbsup]

Optimist - loše informirani pesimist

jedno je sigurno,u svim špekulacijama sigurno zarađuju brokeri,evo,baš su mi poslali čestitku i osobno se potpisali,a kako i ne bi,kad sam im zaradio preko 70 000 kuna,a ja u minusu nekih 4000 kunića….računam otkad trgukem na burzi+ fondovi..ja se još dobro držim,doduše,ne znam nikoga tko je u plusu zadnje 2-3 godine..ima ih,ali ne više od 10%…


jedno je sigurno,u svim špekulacijama sigurno zarađuju brokeri,evo,baš su mi poslali čestitku i osobno se potpisali,a kako i ne bi,kad sam im zaradio preko 70 000 kuna,a ja u minusu nekih 4000 kunića….računam otkad trgukem na burzi+ fondovi..ja se još dobro držim,doduše,ne znam nikoga tko je u plusu zadnje 2-3 godine..ima ih,ali ne više od 10%…

kolega ti si još dobar ja sam u minusu 3000EUR

S kupnje je maknuto 6000 komada, a došlo je 10.000 komada (sad je cca. 20.000/89.000). Svakom novopečenom ulagaču to je znak da to ide dolje, ajde brzo prodajte jer će iNGRA inače pasti na 20 kn! Ma i to je puno, ide to na 2 kn. Brzo prodajte, što čekate?? Treba staviti još koju tisuću na prodaju?? [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Bravo! Upravo je netko iskrcao 484 komada po bidu, ovo s K/P stvarno djeluje [thumbsup]
Oooo, evo još jednog s 300 komada! [thumbsup]
Bravo, bravo, brzo sve rasprodajte, tko zna hoće li još uvijek biti kupnje u 16.00 sati [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Treba uvesti pravilo da se ne može imati otvoren nalog na kupnji i prodaji istovremeno!!!!!


…ali kupovati će oni oko 15:30 i po većoj cijeni od ove po kojoj ruše cijenu…kad vide da nisu uspjeli kupiti po nižoj od prodajne…rizik je rizik…

Evo sada je 15:30, vrlo uspjesno drukanje. [yawn]

Optimist - loše informirani pesimist


a ja u minusu nekih 4000 kunića….računam otkad trgukem na burzi+ fondovi..ja se još dobro držim,doduše,ne znam nikoga tko je u plusu zadnje 2-3 godine..ima ih,ali ne više od 10%…

Ma daj, pricas gluposti. Pa ima tu ekipe sta pogadja svaki vrh i rupu. [cool]

BTW dobri su mi ovi sta pljuju po daytrader-ima jer oni to kao nisu. A svaki pomak cijene za 20 lipa nastane panika da li kupiti ili prodati. Ako nisi dayt. onda ti je tak svejedno jel pada ili raste. Pad super za dokup. Na rast sam trenutno indiferentan [rolleyes]

do kud ce vise ova smradara padati, fuj vise mi se gadi

reko sto puta, danas zadnji put, nikad više ingru!
zadnji put pišem na ovoj temi i spominjem ovaj jad od firme, znam da vjerojatno ide opet malo ide dole pa gore a onda sigurno opet dole, ali mi se stvarno više neda zaj..ti s uzgajalištem drukerstva, prljrave i(n)gre i lošeg poslovanja……

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................

Ovo je jedno mrcvarenje koje nema smisla.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.



Mark1….
Ja sam na kupnji cca oko 2xxx komada, a ti?
Iako moguče da padne promet između dva praznika…

—-a ja imam pet puta više nego ti ne na kupnji nego u portfelju……zadovoljan…………..
[/quote]
-Ops, imamo i milijunaša.
-Ma neka te sreća prati, i od milijun kuna napravio milijun eura. [thumbsup]

(P)ostao san dugoročni dokupljivač

New Report

Close