INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i ljudi, jesmo li sta pametniji sada kada imamo i taj dugo ocekivani konsolidirani FI od prosle godine(iz prospekta). Ja bas i nisam…[undecid]

o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?


o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?

Ti si pao s Marsa, a? Sjedio si na ušima mjesto da si bi na nastavi kod druga Gage!

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/818-08-INDG_otpustanje.doc

I love the Smell of Profits in the Morning


o kojem prospektu je riječ i pta se to događa, neka javna ponuda ili?

Evo moram priznati da ma ovaj post malo nasmijao. Samo još jedan dokaz koliko smo mi iz industrogradnje autično društvo i koliko je industrogradnja zapravo nepopularna da nitko ništa o njoj ne zna osim nas par koji se tu motamo. Eh koja li će cijena biti ako(prije kad nego ako) industrogradnja postane “popularna dionica” [lol]

zvali me iz skrbnistva danas, pitali hocu li dokapitalizirat, sve ce oni obavit mjesto mene.
super![thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


zvali me iz skrbnistva danas, pitali hocu li dokapitalizirat, sve ce oni obavit mjesto mene. super![thumbsup]

Blago tebi!
Mi obični smrtnici koji nemamo skrbništvo moramo:
-ispuniti upisnicu u dva primjerka(dobiš jedan drugi kopiraj)
ovjeriti potpis kod javnog bilježnika
-kopirat osobnu i tekući račun
-poslat preporučeno na Industrogradnju ako nisi iz Zagreba
– obavezno naznačit “za dokapitalizaciju”
-uplatit na posebni račun karlovačke banke
-vodit računa da sve obavimo do 1.06 2008
Zadnja dva dana su subota i nedelja znači dva dana manje.
poprilično zakukuljeno ili mi se tako čini.
Kao da žele da što manje malih upiše??????

sijem žito raste grahorica

Kako svi dobili prospekt osim mene.
Oču upisat dionice!
Što da radim da nebi zakasnio?
[angry] [angry] [angry] [bye]


Kako svi dobili prospekt osim mene. Oču upisat dionice! Što da radim da nebi zakasnio? [angry] [angry] [angry] [bye]

nisam ni ja još ništa dobio, ali mislim da će doći do ponedjeljka, nećeš zakasnit jer imaš još čitav idući tjedan i mislim da još i onaj nakon.

Cookie Monster


zvali me iz skrbnistva danas, pitali hocu li dokapitalizirat, sve ce oni obavit mjesto mene.
super![thumbsup]

preko koga imaš skrbištvo ?

Cookie Monster

za sve koji žele izmijeniti avatar

I love the Smell of Profits in the Morning


Kako svi dobili prospekt osim mene.
Oču upisat dionice!
Što da radim da nebi zakasnio?
[angry] [angry] [angry] [bye]

Zovi na broj(01)6176172 i pitaj šta da radiš.
(gospođa je vrlo ljubazna)
[thumbsup]

sijem žito raste grahorica

Da li netko zna da li za vrijeme trajanja privatne ponude uopće može biti objavljeno izvješće za prvi kvartal ili sad dok traje ponuda nikakve nove informacije ne smiju izlaziti u javnost?

Uplatio pare,poslo dokumentaciju,
i sad se mogu samo [pray] da će sve proći u redu [thumbsup]

sijem žito raste grahorica

ima vremena do 30.05 … oni koji nisu dobili moraju pazit ako imaju skrbnika, tipa PBZ, onda oni ne rade to za vas, možda je prospekt kod njih i ide skrbniku a ne vama .. jer vam se dionice u SDA vode na skrbinka a ne na vas … prvo odregistrirat poziciju, uzet punomoć od skrbnika i solo to obavit, ili ako ih zamolit da to oni odrade, ali nisu nešto susretljivi …

Cookie Monster

New Report

Close