INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U segmentu Vlastiti projekati u tijeku su radovi na objektima Zagrebacka-Tomislavova (Zagreb) i Grabrik (Karlovac), a u pripremi projekti Donja
Lomnica i Poljanicka (Zagreb). U segmentu Investitori – inozemstvo (Rusija) u tijeku su radovi na objektima u Kazanu i Anapi, a vode se
pregovori o uvjetima ugovora o izgradnji dva nova objekta (Anapa i Ekaterinburg) u razdoblju 2008-2009. godina. U segmentu Investitori – HR –
niskogradnja u tijeku su radovi na objektima na autocesti kod Ploca i Zagreba (prema Sisku), a traje usuglašavanje oko ugovaranja radova u
cestogradnji u okolici Rijeke. U segmentu Investitori – HR – visokogradnja u tijeku je izgradnja više manjih objekata, a traje usuglašavanje oko
ugovaranja dva veca stambeno poslovna objekta u Zagrebu. Proizvodnja obuhvaca proizvodnju gradevinske stolarije, betona, armiranobetonskih
elemenata, proizvoda od metala (bravarija) i drugih gradevinskih materijala i proizvoda – za tržište.
Uprava ocekuje da ce u narednom razdoblju ugovoriti poslove koji ce osigurati realizaciju u skladu s danim planom u svim segmentima, te u
drugom dijelu godine nadoknaditi i relativno kašnjenje u ugovaranju u segmentu Investitori – HR – visokogradnja.
Poslovni plan podrazumijeva uspješnu provedbu dokapitalizacije i završetak glavnine restrukturiranja do sredine 2008. godine. Plan ne
ukljucuje ostale (izvanredne) prihode, za koje Uprava ocekuje da ce u 2008. biti znacajni. U 2008. godini Uprava ocekuje pozitivan poslovni
rezultat, pri cemu ce visina dobiti u znacajnoj mjeri ipak ovisiti o izvanrednim prihodima odnosno rezervacijama.

Josip Galinec
predsjednik Uprave
Industrogradnja d.d. Zagreb

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


U segmentu Vlastiti projekati u tijeku su radovi na objektima
Zagrebacka-Tomislavova (Zagreb) i Grabrik (Karlovac), a u pripremi
projekti Donja
Lomnica i Poljanicka (Zagreb). U segmentu Investitori – inozemstvo
(Rusija) u tijeku su radovi na objektima u Kazanu i Anapi, a vode se
pregovori o uvjetima ugovora o izgradnji dva nova objekta (Anapa i
Ekaterinburg) u razdoblju 2008-2009. godina. U segmentu Investitori –
HR –
niskogradnja u tijeku su radovi na objektima na autocesti kod Ploca i
Zagreba (prema Sisku), a traje usuglašavanje oko ugovaranja radova u
cestogradnji u okolici Rijeke. U segmentu Investitori – HR –
visokogradnja u tijeku je izgradnja više manjih objekata, a traje
usuglašavanje oko
ugovaranja dva veca stambeno poslovna objekta u Zagrebu. Proizvodnja
obuhvaca proizvodnju gradevinske stolarije, betona, armiranobetonskih
elemenata, proizvoda od metala (bravarija) i drugih gradevinskih
materijala i proizvoda – za tržište.
Uprava ocekuje da ce u narednom razdoblju ugovoriti poslove koji ce
osigurati realizaciju u skladu s danim planom u svim segmentima, te u
drugom dijelu godine nadoknaditi i relativno kašnjenje u ugovaranju u
segmentu Investitori – HR – visokogradnja.
Poslovni plan podrazumijeva uspješnu provedbu dokapitalizacije i
završetak glavnine restrukturiranja do sredine 2008. godine. Plan ne
ukljucuje ostale (izvanredne) prihode, za koje Uprava ocekuje da ce u
2008. biti znacajni. U 2008. godini Uprava ocekuje pozitivan poslovni
rezultat, pri cemu ce visina dobiti u znacajnoj mjeri ipak ovisiti o
izvanrednim prihodima odnosno rezervacijama.

Josip Galinec
predsjednik Uprave
Industrogradnja d.d. Zagreb

Mitrovicu pun si love,ajd na one Havaje pusti forum i navlacenje

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

Prvo treba dići lijepe pare na Visu, pa onda otići na Havaje.[thumbsup]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

zbog visokih financijskih rashoda
Gubitak Industrogradnje 27,9 milijuna kuna
Josip Galinec, predsjednik Uprave Industrogradnje

Industrogradnja je prošle godine poslovala s gubitkom od 27,9 milijuna kuna, što je za 57 posto manji gubitak od onog zabilježenog 2006. godine, podaci su iz financijskog izvješća Industrogradnje objavljenog na Zagrebačkoj burzi[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Industrogradnja u pripremi / pregovori u tijeku ima 530 milijuna kn u Rusiji.

Vaš link

“Samo za Zimske olimpijske igre u Sočiju i Azijsko-pacifički summit u Vladivostoku, prema nekim procjenama, planira se gradnja objekata u vrijednosti 1000 milijardi dolara”

Vaš link

Industrogradnja je gradila filijalu Nardone banke Rusije u Sočiju kao i filijalu u Krasnodaru:

Vaš link

Pogledajte sliku Krasnodarskog kraja. Anapa (gdje Industrogradnja sada radi) se nalazi nešto malo zapadno od Novorossyska.

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Baš se pitam kome će se isplatit uzimat na dokapu ako će na burzi moć kupit jeftinije?[angry]

do kraja tjedna ja svima zainteresiranima isto nudim dokapitalizaciju…dajte meni 1000 kn, a ja ću vama jednu dionicu industrogradnje…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

nego jeste li vi već uplatili tu lovu za dokapitalizaciju???

bojim se da ni galincu ovo nije veselo…propast će mu dokap.


do kraja tjedna ja svima zainteresiranima isto nudim dokapitalizaciju…dajte meni 1000 kn, a ja ću vama jednu dionicu industrogradnje…[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

nego jeste li vi već uplatili tu lovu za dokapitalizaciju???

bojim se da ni galincu ovo nije veselo…propast će mu dokap.


Kako kad nemaš ni jednu dionicu kamoli Industrogradnju?

kupit ću na burzi [tongue]


Baš se pitam kome će se isplatit uzimat na dokapu ako će na burzi moć kupit jeftinije?[angry]

Ja sam evo baš krenuo da prebacim novce koje sam namijenio za dokap i da kupim na burzi ovo po 1020 i 1030 ali onda mi je sinulo da je možda gotovo i da je ovaj četvrtak dan D i da je kasno za kupovinu za dokap. Po mojim izračunima to je trebao biti tek onaj idući četvrtak. Ima li tko kakvih informacija o tome?

Vjerojatno će se zbog svega ovoga dokapitalizacija morati pomaknuti za neko vrijeme,dok
se burza oporavi!

Prije će biti da će se cijena ovih dana pomaknuti, a ne dokapitalizacija………….[thumbsup]
_____________________________________
samo gledajte, predstava je besplatna k’o u kinu na Tuškancu

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen


Prije će biti da će se cijena ovih dana pomaknuti, a ne dokapitalizacija………….[thumbsup]

Tako je. Makar trenutno ne izgleda tako, ne smije se zaboraviti da se uskoro namiruju transakcije od petka i dolazi netko novi (ili stari podebljava pozicije) u Top 10. Ako se dobro sjećam, bila jedna transakcija od 12500 komada…

Gdje se može vidjeti TOP 10 određene firme i kojim danom?Molim odgovor?

New Report

Close