INDG (Industrogradnja d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INDG (Industrogradnja d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidjet ćemo za tri dana
s ovom količinom mora u TOP10

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

[smiley]

I love the Smell of Profits in the Morning

Industrogradnja: Iduće godine 167% više investicija
ZAGREB – Predsjednik Uprave Industrogradnje, Josip Galinec, rekao je kako tvrtka planira projekte kojima će biti vlasnik te da će taj način poslovanja u narednim godinama razvijati.
11.4.2008 15:18:13 [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Mislio si na ovo:

Vaš link

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

lavli đavli [proud]

"Strikane, strikane, a koji su nasi"


Casanova: ” 3460 15:46:47 1.245,00 12.500 15.562.500,00 Što se ovo desilo? ” Prekrcaj. Samo je pitanje ko kome?

Moja teorija je da Galinec nema dovoljno novca za dokapitalizaciju pa je prodao nekome dio koji posredno još može kontrolirati ali tko zna

Kapital INDG na 31.12.2007. iznosi 289 milijun kn. Nakon dokapitalizacije kapital će biti preko 500 milijuna kn i to bez revalorizacije imovine.!!!
2008 godina je definitivno godina u kojoj će INDG imati znatnu dobit. Čak i ovim tržišnim okolnostima jučerašnja cijena dionice znantno je podcijenjena u odnosu na INGR, THNK, DLKV.
[thumbsup]

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Sto mislite hoce li se vec u prvom krugu skupiti 90% sredstava potrebnih da dokap uspije ili će biti još jedan krug?

Lucky, nemoj biti naivan. Dokap će uspjeti.[thumbsup]

Ako uzmeš da će INDG imati dobit od 60 milijuna kn u 2008., 600 milijuna kn prihoda, kapital na 31.12.2008. od 560 milijuna kn (bez revalorizacije imovine) po mizernim cijenama od petka prosječni P/BV građevinara je 2,79 što čini cijenu INDG na 470.000 dionica od 3.330 kn. Kada se uzme prosječni P/E od petka cijena INDG je 3.600 kn.

Tko to ne bi dokapitalizirao???

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]


Lucky, nemoj biti naivan. Dokap će uspjeti.[thumbsup] Ako uzmeš da će INDG imati dobit od 60 milijuna kn u 2008., 600 milijuna kn prihoda, kapital na 31.12.2008. od 560 milijuna kn (bez revalorizacije imovine) po mizernim cijenama od petka prosječni P/BV građevinara je 2,79 što čini cijenu INDG na 470.000 dionica od 3.330 kn. Kada se uzme prosječni P/E od petka cijena INDG je 3.600 kn. Tko to ne bi dokapitalizirao???

Koliko se sjecam u najavi dokapitalizacije prije par mjeseci za ovaj krug se spominjalo da ako bude manje od 90%, da će onda biti još jedan krug u kojem će svi koji su sudjelovali u prethodnom imati pravo upisati dionice koje su ostale. Dakle uz 1:1 bi možda se još koja dionica mogla upisati ako ih ostane više od 10% neupisanih. Ali s obzirom na koncentraciju vlasništva i ja mislim da je to malo vjerojatno.

Yokozuna:

Lucky, nemoj biti naivan. Dokap će uspjeti.[thumbsup] Ako uzmeš da će INDG imati dobit od 60 milijuna kn u 2008., 600 milijuna kn prihoda, kapital na 31.12.2008. od 560 milijuna kn (bez revalorizacije imovine) po mizernim cijenama od petka prosječni P/BV građevinara je 2,79 što čini cijenu INDG na 470.000 dionica od 3.330 kn. Kada se uzme prosječni P/E od petka cijena INDG je 3.600 kn. Tko to ne bi dokapitalizirao???

Koliko se sjecam u najavi dokapitalizacije prije par mjeseci za ovaj krug se spominjalo da ako bude manje od 90%, da će onda biti još jedan krug u kojem će svi koji su sudjelovali u prethodnom imati pravo upisati dionice koje su ostale. Dakle uz 1:1 bi možda se još koja dionica mogla upisati ako ih ostane više od 10% neupisanih. Ali s obzirom na koncentraciju vlasništva i ja mislim da je to malo vjerojatno.


Biće još jedan krug u kojem će moći sudjelovati oni koji su sudjelovali u prvom krugu prema udjelu svojih uplata u prvom krugu, s time da će se prema riječima Galinca on odreći svog prava u korist nas malih da nitko ne bi ostao izigran. Samo pitanje je gdje naći lovu?

Svaka počast Galincu, alal vera! [thumbsup]

dokap ce uspjeti,dovoljno sam informiran da ne lupam bezveze.

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


manje od 90%, da će onda biti još jedan krug u kojem će svi koji su sudjelovali u prethodnom imati pravo upisati dionice koje su ostale. Dakle uz 1:1 bi možda se još koja dionica mogla upisati ako ih ostane više od 10% neupisanih. Ali s obzirom na koncentraciju vlasništva i ja mislim da je to malo vjerojatno. ” Biće još jedan krug u kojem će moći sudjelovati oni koji su sudjelovali u prvom krugu prema udjelu svojih uplata u prvom krugu, s time da će se prema riječima Galinca on odreći svog prava u korist nas malih da nitko ne bi ostao izigran. Samo pitanje je gdje naći lovu? Svaka počast Galincu, alal vera! [thumbsup]

Ja pola već imam skupljeno. A od prije par dana mi je oglas na http://www.auti.hr pa ako prodam na vrijeme, to bi trebalo pomoći [thumbsup]

Koliko mi je poznato već u prvom krugu dokapa dioničar će se morati izjasniti da li je voljan sudjelovati u eventualnom drugom krugu / preostalom dijelu dionica.

Samo postojanje i trećega kruga dokapitalizacije kazuje nam da su većinski vlasnici industrogradnje d.d., oni koji sada drže preko 70 posto indg dionica, odlučni u provođenju potpune dokapitalizacije, jer ukoliko nakon drugoga kruga ne bude upisano više od 90% novoemitiranih dionica ili barem 90%, oni će ostatak otkupiti u trećem krugu. I kako sada stvari stoje dokapitalizacije industrogradnje ne može a da ne uspije. [yawn]

prejak sam i moralno i intelektualno i verbalno i financijski da bi ikada imao potrebu igrati nepošteno - zimzelen

New Report

Close