INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kolko sam shvatio armagedon Ine se očekuje nakon isteka javne ponude, tj. u ponedjeljak. do kraja tjedna još svi mogu prodati po 2.800 KN

Nemogu, ovi koji danas kupuju ne mogu. Moraju odregistrirati, a to traje 3 dana.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Evo jedan prosu 180 komada po 2708, nije mu se dalo čekati u redu 🙂

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Nemam više živaca čekati Armagedon. Vjerojatno će biti sutra, takve katastrofe obično dolaze četvrtkom. Nazad na posao.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


kad saljem postom jel treba biti prepurecena posiljka ili mogu obicno pismo poslat?

Mislim da možeš poslat preporučeno i 3.10 čak. Glavno da datum preporučene pošiljke bude 3.10. Neka me isprave oni koji prodaju…

Ja se još nisam odlučio. 3.10. posaljes preporučeno poštom. bitno je da ima pečat sa tim datumom.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Nazad

——————————————————————————–
Fond branitelja prodaje Mađarima sve svoje dionice Ine!

Business.hr
01.10.2008 13:41
Pročitaj komentare(0)
Diskutirajte o ovoj temi na forumu ({PostCount})
Ocijenite članak(0)
[1] [2] [3] [4] [5]
Već ste ocijenili ovaj članak!
Hvala na ocjeni. Rezultati se ažuriraju svake 3 minute.

Josip Glavaš, prvi čovjek Fonda hrvatskih branitelja koji posjeduje sedam posto dionica Ine, predložio je Upravnom odboru HFB-a da mađarskom Molu proda sve svoje dionice po cijeni od 2800 kuna po dionici.
Vezane vijestiZSE uživo: Najlikvidniji Janaf potonuo 5,88 posto

Upravni odbor odlučit će o prodaji danas u 15h.

Uskoro opširnije.

——————————————————————————–
Fond branitelja prodaje Mađarima sve svoje dionice Ine!

Business.hr
01.10.2008 13:41

Josip Glavaš, prvi čovjek Fonda hrvatskih branitelja koji posjeduje sedam posto dionica Ine, predložio je Upravnom odboru HFB-a da mađarskom Molu proda sve svoje dionice po cijeni od 2800 kuna po dionici.

Upravni odbor odlučit će o prodaji danas u 15h.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

——————————————————————————–
Fond branitelja prodaje Mađarima sve svoje dionice Ine!

Business.hr
01.10.2008 13:41

Josip Glavaš, prvi čovjek Fonda hrvatskih branitelja koji posjeduje sedam posto dionica Ine, predložio je Upravnom odboru HFB-a da mađarskom Molu proda sve svoje dionice po cijeni od 2800 kuna po dionici.

Upravni odbor odlučit će o prodaji danas u 15h.

Predlažem da prodaju u paketima po 2 komada na ime svakog branitelja i "branitelja". To sve trebaju ovjeriti kod javnog bilježnika i slati poštom. Kako MOL plaća javnobilježničku pristojbu od 47 Kn ispada da bi u Hrvatskoj moglo ostati 23 milijuna kuna javnobilježničkih pristojbi od MOL-a. Nije zanemariva cifra, za to se da izgraditi jedna velika škola sa dvoranom.
Uzmeš klince sa studentskog za 20 Kn po satu i deri. Pomažemo i studentima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Evo jedan prosu 180 komada po 2708, nije mu se dalo čekati u redu 🙂

Al je zato ranije ušo u nešto drugo [proud]

Inače meni ovo iznenadno predomišljanje fondova u kombinaciji sa apsistinencijom od kupovanja istih miriše samo na jedno. U zamjenu da prihvate ponudu MOL-a obećao im je uskoro novi IPO sa dubokim discountima. Volio bih da se varam, ali izbori su skoro a fondovi i građani puni cash-a. Sve se posložilo.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



Evo jedan prosu 180 komada po 2708, nije mu se dalo čekati u redu 🙂

Al je zato ranije ušo u nešto drugo [proud]
[/quote]

Ne vidim drugi razlog, samo šta je čekao do sada.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Ta javnobilježnička pristojba ispada manja od brokerske provizije.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Inače meni ovo iznenadno predomišljanje fondova u kombinaciji sa apsistinencijom od kupovanja istih miriše samo na jedno. U zamjenu da prihvate ponudu MOL-a obećao im je uskoro novi IPO sa dubokim discountima. Volio bih da se varam, ali izbori su skoro a fondovi i građani puni cash-a. Sve se posložilo.

meni miriše na to da će sanader izvuć više od 2800 za vladine dionice i to je podjelio sa fondovima.

A šta se nisu kleli u svoju braniteljsku čast da ne prodaju ispod 4000 kuna?? [embarass]



Inače meni ovo iznenadno predomišljanje fondova u kombinaciji sa apsistinencijom od kupovanja istih miriše samo na jedno. U zamjenu da prihvate ponudu MOL-a obećao im je uskoro novi IPO sa dubokim discountima. Volio bih da se varam, ali izbori su skoro a fondovi i građani puni cash-a. Sve se posložilo.

meni miriše na to da će sanader izvuć više od 2800 za vladine dionice i to je podjelio sa fondovima.
[/quote]

Moguće da bude i to. Fali jedna bitna kockica, još ne vidimo da kupuju značajno 17 dana prije MOL-ove isplate. To je ono što me kopka, zašto ne ulaze. Čovijek bi očekivao stampedo s obzirom na količinu casha.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close