INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ako MOL nije do sada sakupio više NEĆE NI U OVIH PAR DANA!!!!!!

Njegova podcjenjivačko postavljanje SKUPO ĆE GA KOŠTATI!!!!!!!!!!!!!!!!! [thumbsup]

preuzet ću formu uvažene kolegice ivane

– molu nije uopće bitan uspjeh ove ponude, dakle APP
– bitni su fondovi, a ne mali dioničari, neka samo jedan fond objavi da je prihvatio prodati barem dio (recimo BF 1.10, da vidiš stampeda)
– do sada se prijavilo malo dionica jer su ljudi čekali povoljniji rasplet, što je normalno ponašanje, no sada kada se vidi da mol neće pojačati ponudu, niti ima protuponuđača, broj opcija je smanjen
– nemojte biti toliko isključivi, mol radi u svom interesu, mi radimo svaki u svom, država u svom

14% glasača je glasalo protiv ulaska u EU ....



Puno jasnija situaciju od trenutnih kalkulacija, u srijedu, 01.10. nakon 16h,.

Na sto konkretno to mislite ?
[/quote]
Usporediti stanje na bidu utorak i srijedu. Ukoliko u srijedu bid ne pada, dobar indikator za ubuduće. U srijedu BF odlučuje. Prema onome što se može između redaka zaključiti, velika vjerojatnost da će izraziti nezadovoljstvo cijenom Mola, ali zbog likvidnosti i daljnje isplate udjeličara prodaju 1-2% dionica.

Ako BF proda dionice, a najavio je da neće, treba ih odmah po kratkom postupku.
General Zagorec će biti mali miš u usporedbi sa ovima iz BF-a.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

ne treba prodavat, treba sačekat zadnji dan



Puno jasnija situaciju od trenutnih kalkulacija, u srijedu, 01.10. nakon 16h,.

Na sto konkretno to mislite ?
[/quote]
Mislim da bi se u srijedu trebao izjasnit braniteljski fond.
Razgovarao sam sa nekim Ininim djelatnicima. Svi kažu da neće prodat i da im je to investicija za budućnost. Ja ću sačekat odluku BF. Ako oni prodaju. Mol sa Vladom ima 51% I situacija je više-manje jasna. U tom slučaju očekujem da će cijena dionice past i svi koji nisu dugoročni investitori. mislim da bi trebali prodat.
Nisam iz Zg. pa me zanima dali nalog (KA-POP) treba stići u SDA zaključno s 3. 10. ili je dovoljno poslat preporučenu pošiljku sa krajnim navedenim datumom?


Ako MOL nije do sada sakupio više NEĆE NI U OVIH PAR DANA!!!!!!

Njegova podcjenjivačko postavljanje SKUPO ĆE GA KOŠTATI!!!!!!!!!!!!!!!!! [thumbsup]

Oče oče, i to puno puno više. A BF koji je pod kreditom bi morao prodati dio, sve vjerojatno neće.

Ima li neko još RBA kredit na INI?
Oni su bili stavili založno pravo na dionice i to jedno koje je isteklo 22.09.2008 i drugo koje ističe 21.11.2008.
Na obavijesti od SDA na obje stavke stoji 0 dionica.

Ako neko zna što je bilo pod stavkom 22.09. bio bi zahvalan na informaciji.Može i na PM. Bio sam u RBA i tamo ne možeš dobiti suvislu informaciju.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!




Puno jasnija situaciju od trenutnih kalkulacija, u srijedu, 01.10. nakon 16h,.

Na sto konkretno to mislite ?
[/quote]
Usporediti stanje na bidu utorak i srijedu. Ukoliko u srijedu bid ne pada, dobar indikator za ubuduće. U srijedu BF odlučuje. Prema onome što se može između redaka zaključiti, velika vjerojatnost da će izraziti nezadovoljstvo cijenom Mola, ali zbog likvidnosti i daljnje isplate udjeličara prodaju 1-2% dionica.

[/quote]

Ja li kome jasno zbog čega je BF u utorak kupio 400 dionica INA-e ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan


Ja li kome jasno zbog čega je BF u utorak kupio 400 dionica INA-e ?

zašto misliš da ih je kupio? postoje i drugi načini stjecanja dionica


Ja li kome jasno zbog čega je BF u utorak kupio 400 dionica INA-e ?

3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 700.400 7,00 Skrb. račun

Nevjerovatno. Istina. Neka poruka?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Vjerovatno zato jer su u utorak mogli uzeti nekakvih par postotaka na tih 400 komada, u roku od 20-ak dana prihvacanjem MOL-ove ponude za novokupljene dionice, sta je astronomski prinos za nekog ko to inace drzi u novcanim zapisima 🙂

A mozda ce prihvatiti i ponudu za veci dio dionica, sta im definitivno ne bi bilo glupo, s obzirom na jedinstvenu priliku da pojacaju stanje likvidnih sredstava na nekakva ozbiljniji postotak, jer sigurno ce im trebati za isplatu branitelja.

evo da ispratimo nasu inu sa jednom prigodnom
http://www.youtube.com/v/UBCuGP8Wn6g&hl=en&fs=1"> name="allowFullScreen" value="true">http://www.youtube.com/v/UBCuGP8Wn6g&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
pofuk


Vjerovatno zato jer su u utorak mogli uzeti nekakvih par postotaka na tih 400 komada, u roku od 20-ak dana prihvacanjem MOL-ove ponude za novokupljene dionice, sta je astronomski prinos za nekog ko to inace drzi u novcanim zapisima 🙂

A mozda ce prihvatiti i ponudu za veci dio dionica, sta im definitivno ne bi bilo glupo, s obzirom na jedinstvenu priliku da pojacaju stanje likvidnih sredstava na nekakva ozbiljniji postotak, jer sigurno ce im trebati za isplatu branitelja.

Čini se da dečki prodaju svoje MOL-u i još su upiknuli desetak milja kuna dodatno.

Surround all arround when it hits the ground

Oportunist koji to nije !
Svaka ti dionicu dala. [cool]


Pa jel vam nije bolje prodati inu gde ste u zaradi i kupiti hrpu drugih dionica koje su pale 2-3 puta te tako ostvariti puno vece prinose na svoj kapital?

A gdje imaju garanciju da će zaraditi na drugim dionicama? Što ako se nastavi kriza u Americi i u svijetu, unatoč onom "spasonosnom" paketu? Može cijelo naše tržište završiti 20% u plusu za mjesec dana, ali isto tako može završiti i u minusu.

New Report

Close