INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

macro
korisnik od: 06.08.2007.
lokacija:
broj poruka: 327

mahatma:
” Ovi madjari imaju prilicno optimisticne prognoze za INA-u u 2008 godini. http://www.portfolio.hu/e…p?k=1&i=14452&p=1 Valjda oni znaju nesto sto mi ne znamo…..rolleyes

Znjau , siguran sam u to, ako ništa drugo znaju da im čim manja cijena odgovara kako bi s što boljim pozicijama ušli u razgovore s Vladom oko preuzimanja, a svi ostali smo taoci te filozofije, ako je i od naših previše je , šta to dozvoljavaju

Ako oni znaju neku dobru vijest o INI to znači da bi INA trebala rasti ,a ne padati i još ovoliko od cijene 3.440,00 sa koliko je krenuo pad.[lol]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Trebala bi INA rasti ali kod nas ništa nije logično pa ni INA.

Pametan covjek zamjecuje sve. Glupi na sve ima neku zamjerku

Zanimljivo je kad raste cijena nafte cijena dionice pada, a kad pada cijena nafte…
Pogađate, cijena dionice pada.[cry]
Imam 92 kom i ne prodajem ispod SOMA EURA.
Ma makar se načeko i ne doživio. Prodaće ih djeca (ako budu dobra pa im ostavim).
LP.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

nafta pada to je definitivno dobar znak[thumbsup]

http://www.bloomberg.com/energy/

Mislim da je za INU bolje da cjena nafte cak i pada jer veci dio mora kupovati a ima drzavu za vratom.
Sada krecu nova polja u Siriji i nesto u Bjelorusiji a krenut ce se i sa ozivljavanjem nekih domacih busotina pa bi se to moglo i malo izmjeniti.

Sto se tice onog clanka o vrijednosti INE neznam dali su u cjenu 3000 i usporedbu sa ostalim kompanijama uracunali i mogucu aktivnost oko prikupljanja vecinskog ili kontrolnog paketa nakon deala drzave sa MOLom ili kim vec te dali prethodno navedene SI kompanije imaju vecinskog vlasnika

BTW jasno mi je da mi mali igraci nemamo nikakvog utjecaja na cjenu[rolleyes]

20.3.2008. top 10(promjene od 7.3.2008 pa do danas):

1. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 4.483.787 44,84 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D./HVB BANK HUNGARY ZRT, HUNGARY ZA RAČUN MOL ZRT, HUNGARY 2.500.001 25,00 Skrb. račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FOND HRVATSKIH BRANITELJA IZ DOMOVINSKOG RATA I ČLANOVA NJIHOVIH OBITELJI 700.000 7,00 Skrb. račun
4. ZAGREBAČKA BANKA D.D./CITIBANK N.A. 200.553 2,01 Skrb. račun
[color=blue]5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 147.334 1,47 Skrb. račun kupili 2424 komada [/color]
6. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 45.154 0,45 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 38.222 0,38 Skrb. račun kupili 87 komad
8. PBZ D.D. 37.055 0,37 Skrb. račun prodali 212 komada
[color=blue]9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 25.052 0,25 Skrb. račun prodali 929 komada[/color]
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 22.325 0,22 Skrb. račun kupili 473 komada
Ukupno: 81,99

[color=blue]5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 147.334 1,47 Skrb. račun kupili 2424 komada [/color
Oprostite na vulgarnosti ali ovaj AZ OMF mi se gadi—jer su izjavili da je crobex precijnjen 30-50% i da neće kupovati na HRVatskom TK a oni od te izjave Novoselca kupili skoro 2600 komada INE!!!
Tog kriminalca na čelu tog fonda triba kriminalno gonit jer jedno priča a drugo radi—to se može jedino u Hrvatskoj…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila


Mislim da je za INU bolje da cjena nafte cak i pada jer veci dio mora kupovati a ima drzavu za vratom. Sada krecu nova polja u Siriji i nesto u Bjelorusiji a krenut ce se i sa ozivljavanjem nekih domacih busotina pa bi se to moglo i malo izmjeniti.

Čuj siguran sam da INA nema ništa u Bjelorusiji.
U planu je Iran, Kurdistan i Linija.
Al do proizvodnje će proći minimalno 2 godine.

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Morat cemo bacit okladu
Nesto je povezano sa nekom rafinerijom ali nisam siguran što se tiče polja
Ajd raspitam se pa javim
][thumbsup]

@50lav

Svaka cast na trudu

[proud][proud]

CASH, ZVZD, ATPL, LEDO, PTKM, MRSK. Hic Rhodos, hic salta !!!!

http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3040699/index.do

još dobrih vijesti [thumbsup]


http://www.vecernji.hr/newsroom/regions/zagreb/3040699/index.do

još dobrih vijesti [thumbsup]

Skeptican sam kada su u pitanju bilo kakvi dealovi s Bandicem.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

[cool][thumbsup] Na INI konačno jača kupnja od prodaje.[thumbsup]

koliki je omjer?

AZ mirovinski sjedi na 2200 i kupuje, a dolaze ovi sa 24-icama i prodaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close