INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislili su neki da je gotovo, ali čini mi se da će ovdje još letit perje.

Korkyra

Nakon svakog istupa na TV-u, onog usiljenog i prepotentnog glasnogovornika Mola Szollara, u pravilu cijena ide gore.

Preostale dionice vrijede od 5000 Kn pa nadalje………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Preostale dionice vrijede od 5000 Kn pa nadalje………

[cool]

svakoga dana u svakom pogledu...

neki dan na novoj tv sam vidio vijest: u NO ina-e ulaze strucnjaci :-). Vau….covjece, to me podsjetilo na ono kad je mamic rekao da ce dinamo angazirati strucnjaka za fizicku pripremu ( A sto ste do sada radili) 🙂

More to gooooo

http://www.business.hr/hr/Naslovnica/Hrvatska/Ako-tako-Suker-kaze-u-Upravu-Fine-se-moze-i-bez-fakulteta

Loše, loše….mirovinci uopće više ne kupuju, sad je preostao samo cipranin, pa kad skuži da je zadnji povući će se i on s kupnje, zašto da sad plaća 3500 kn, kad će cijena čim on prestane kupovati potonuti na 3000 kn??? sad stvarno treba bit hrabar pa ostati u INI umjesto prodati na 3500 kn (ako sutra još bude kupnje iznad 3300 kn) [shocked] [bye]

moji postovi su odraz osobnog mišljenjaa bez sugestija i odgovornosti te nisu financijski savjeti niti nagovor za kupoprodaju


DNEVNIK u 19:30 kod urednika Šprajc-Jovanovića, intervju sa glasnogovornikom MOLA,
– razgovarati i pregovarati ćemo sa novim vlasnicima dionica.

znači da nemaju namjeru kupovati na burzi .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

ajde prestanite više drukat, jer su vam drukanja toliko prozirna ili ako ne drukate onda stvarno malo kužite, da ne kažem nešto drastičnije!

1. ne postoji investitor koji bi u ovakvoj situaciji (free float 2.5%), i trgovanja kakvo je u posljednjih nekoliko dana, ulagao tako sigurno odnosno kupovao sve do 3.500 kn, a da to nije MOL!!!! ili neki novi (ruski) kupac INA-e – što je za imatelje dionica još bolja opcija.
2. dakle PBZ skrbnički je MOL i šta bi trebo izjavit u Dnevniku???????????????
"Čujte svi vi koji imate dionice INA-e, mi otkupljujemo preko skbrničkog računa sve što uspijemo otkupit, ali malo imamo problem jer otkupljujemo sve što se može kupit ispod 3.500 kn i danas smo uspili kupit manje od 1.000 dionica, a ovo smo Vam sve rekli da sutra ne stavite naloge na prodaju na 3.500 kn nego na 3.800 do 4.300 i zato što mi nikad nebi lagali ili ne govorili potpunu istinu – pogotovo ne ja – GLASNOGOVORNIK MOL-a koji naravno govorim samo istinu i naravno potpunu istinu!"

2. to što je MOL dao takvu današnju izjavu je priprema za sutrašnje rušenje cijene jer su morali nešto napravit s obzirom da su danas uspili "toliko" pokupovat!

a vi drukeri samo nastavite drukat, ionako već 5 dana govorite da samo mali kupuju, pa opet u promjenama u SKDD-u skoro sve pokupi PBZ – MOL!


DNEVNIK u 19:30 kod urednika Šprajc-Jovanovića, intervju sa glasnogovornikom MOLA,
– razgovarati i pregovarati ćemo sa novim vlasnicima dionica.

Da, samo nisi prenio nabitniji dio rečenice: novim vlasnicima dionica-mirovinskim fondovima.….
Ovaj preostali sitniš na burzi MOL-u ne znači ništa jer preko njega ne mogu do 50%, čega su i sami svjesni, a prestanak kupnje INE na burzi od strane OMF-ova (već 2 dana za redom ne kupuju) govori da su oni postigli cilj koji su imali: ili su došli do 50% ili su izračunali da više ni MOL, obzirom na jako mali free float, više ne može do 50% pa su odlučili uštedjeti lovu i prešli u status quo.

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

…vidim da su misljenja razlicita…danas ce biti zanimljivo…

svakoga dana u svakom pogledu...

Uostalom,zašto dizati cijenu kad se nemaš s kime nabidavati .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Postoje dvije opcije:

1) mirovinci prodaju MOLu po xxxx

2) mirovinci odhebu MOL i kažu im da će pričekati dvije-tri godine jer im je to dobra investicija

Uz znanje inajsd info ti nije potreban.........

bit će zaniljivo šta će bit sa cipranima dokad će kupovat

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''

tloko o vašem drukanju, uzalud vam trud svirači!!!


Loše, loše….mirovinci uopće više ne kupuju, sad je preostao samo cipranin, pa kad skuži da je zadnji povući će se i on s kupnje, zašto da sad plaća 3500 kn, kad će cijena čim on prestane kupovati potonuti na 3000 kn??? sad stvarno treba bit hrabar pa ostati u INI umjesto prodati na 3500 kn (ako sutra još bude kupnje iznad 3300 kn) [shocked] [bye]

vidit ćemo hoće li mirovinci i dalje biti tako tihi kad PBZ – skbnički skupi još recimo 20 – 30.000 dionica ili će se opet uključiti u kupnju!!!????

naravno, sve ovisi i o vlasnicima nekoliko "manjih" skrbničkih računa (od 7.000 – 13.000 dionica)

New Report

Close