IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iz nekoliko transakcijama smrdi na otkup nazad u fond… nadam se da griješim….oprez.

I'LL BE BACK

Ovo je pretjerano.Nek vam je sa srećom ali nakon ovakovog rasta ja sam još u petak se pozdravio sa ovom dionicom na neko duže razdoblje

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

Zašto bi bilo pretjerano pa 09.01. je bio 4000 kn …
A trenutno niti 3500 ….

9.1.2009 3.811,01 4.000,00 3.801,01 3.860,00 +1,68% [+1,68%] 666 2.616.933,92

ima ovdije još prostora za rast……da negovorim da je u 11 mjesecu bio 7k
5.11.2008 7.215,00

Znači po tebi je normalno kad pada al nenormalno kad raste …….

smanjuje se minus.......

Ma IGH je najbolji – najjači rast – među pet najlikvidnijih – di ćeš bolje [thumbsup]


Zašto bi bilo pretjerano pa 09.01. je bio 4000 kn …
A trenutno niti 3500 ….

9.1.2009 3.811,01 4.000,00 3.801,01 3.860,00 +1,68% [+1,68%] 666 2.616.933,92

ima ovdije još prostora za rast……da negovorim da je u 11 mjesecu bio 7k
5.11.2008 7.215,00

Znači po tebi je normalno kad pada al nenormalno kad raste …….

pa to ja stalno pričam kolega,
neki smatraju da je pad sa 3850 na 1450 u tako kratkom razdoblju bio normalan ,opravdan
sada se čude kada idemo natrag na 3850…to je sada van pameti kažu
koliko je ono nedavno rastao WV u 2 dana ….150 %
je li to bilo normalno ?
onome tko je ulazio na 7000 ili 5000 ovi komentari su smiješni jer mu je svejedno
kad več posjeduje dionice igh
samo onaj tko je prodao igh i sad čuva cash ljuti se što igh raste
što se igh tiče mogu ugasiti komp na mjesec dana …..ne ramišljam o toj dionici
ni kad raste …a ni kada pada….opet se oporavi

ono što mi je čudno bilo danas su trenuci kada su fjučrsi bilo debelo u minusu, a na ingri i dlkv je bilo istresanje po principu dajštodaš, na igh se i dalje udaralo po visoko postavljenom asku nakon svake rušilačke transakcije. sutra treba biti oprezan, mogla bi biti manja korekcija iako se gornji boill enormno širi. 4000 je pitanje dana ili tjedna, a sutra šansa za lijep međuukrcaj

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

mislio sam nešto dokupit ako cijena još malo padne ali ovaj rast iz dana u dan ne jenjava

zveknut će, ne boj se. ne preterano, ali bude. onda u napad. glupo je reći sada ovo, ali na ovoj dionici nema pušione na razinama app 3k. testirala je 1,5k i pokazala očekivani gumi efekt. dakle, demonstracija mogućnosti. jel ti treba ponovo pokazat???
velika beta, veliki free float, velika likvidnost… od ovakve dionice sa ovako velikim amplitudama u kratkom razdoblju sigurno nećeš dobiti sijede. ako fest zvekne, lijek ti je ne gledati u monitor dva mjeseca i sljedeći put kad pogledaš, bit će zarada. kakva-takva.
napominjem: govorim o razinama od 3k kn…!
ovo je *ebačka dionica. narodna, ali ne za svakog iz naroda.
i ht je narodna dionica. da, ali za moju mamu i njenu škvadru iz društva alzheimerovih kolega.

gumiefekt kažeš kolega ….očekivani….ha hah ha
ovako seodavno nisam nasmijao…. još od kada sam gledao film sa Woody Allenom kada pokušava uspjeti u svijetu šoubiznisa..
isto tako nečija provala od neki dan (morao bih se vračat unazad )zaslužuje grand prix….
"jurejavljanje"

gumiefekt kažeš kolega ….očekivani….ha hah ha
ovako seodavno nisam nasmijao…. još od kada sam gledao film sa Woody Allenom kada pokušava uspjeti u svijetu šoubiznisa..
isto tako nečija provala od neki dan (morao bih se vračat unazad )zaslužuje grand prix….
"jurejavljanje"

a ima toga još… u prvoj verziji ovoga je bilo gumi-gumi efekt, no ovo je ipak prikladnije.

:-))

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3272579/index.do
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Ne znam tko koga smjenjuje ali Zračna Luka Zagreb izgleda kao obični pičvajz.
To je činjenica.
I trebalo bi je modernizirati.
I to je činjenica.

Spekuliranje nije za glupane, mentalne lijenčine i osobe inferiorne EIQ

ko je jamio, jamio je

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

ma vratit će se ona još jednom na 2000, pa će biti i druga šansa

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

kako netko ispunjava bid s tricama samo da se napravi privid podrške.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

HDZ i IGH u tajnosti otimaju Pleso

Dugogodišnjem uspješnom direktoru Zračne luke Zagreb prijeti smjena jer HDZ na njegovom mjestu želi čovjeka koji će pogodovati IGH-u u skoroj obnovi Plesa.

Političko-građevinska interesna skupina želi pod svoju izravnu kontrolu staviti projekt izgradnje nove Zračne luke Zagreb, vrijedan 250 milijuna eura. Tvrdnja je to tjednika Nacional, koji je potkrjepljuje namjerom skupine da s mjesta prvog čovjeka Zračne luke smijeni stručnjaka i nestranačku osobu Boška Matkovića te izbaci njegovu jeftiniju verziju izgradnje, a ubaci onu skuplju s mogućnošću raznih "mutnih poslova".

Naime tjednik navodi kako bi Matkovića, koji je sedam godina vodio Zračnu luku, trebao zamijeniti dugogodišnji vjerni član HDZ-a Tonći Peović, inače direktor dubrovačke zračne luke, koji je iznimno blizak Juri Radiću, Miomiru Žužulu i IGH. A na Peovićevom mjesto u tom bi slučaju zasjeo brat HDZ-ove dubrovačke gradonačelnice Dubravke Šuice Frano Luetić.

Matković, navodno, nikome ne odgovara jer je nestranačka osoba, te nije blizak s građevinskim lobijima. Inače inženjer strojarstva, u svojih sedam godina poslovanja na mjestu direktora poslovao je samo s dobicima, a i osmislio najjeftiniji i najtransparentniji projekt gradnje Zračne luke Zagreb.

http://www.net.hr/novac/page/2009/04/07/0114006.html

http://www.nacional.hr/clanak/56175/hdz-i-igh-u-tajnosti-otimaju-pleso

New Report

Close