IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti
[/quote]

Lako je to naplatit kad imaš šta naplatit a štaće naplatit oni što nemaju posla
[/quote]

Treba i svoje radnike u inozemstvu platiti, ako se nisi uspio naplatiti.Znaš ono dnevnice, smještaj i te spike, a možda i jednostavno kompenziraju, IGH njima nešto, a ovi njima klopu, cugu i ćorku.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Eto kao što možemo vidjeti danas na burzi, dok dobre firme rastu u lijepim postocima,
IGH stoji na mjestu i ne može probiti 1650.
Što možemo iz toga zaključiti?
Osim što tržište smatra da je IGH još uvijek debelo precijenjen, očigledno je da je tu još nešto posrijedi, a vjerovatno se radi o prevelikom riziku ulaska s obzirom na situaciju u kojoj se IGH nalazi.
RiB [bye]

Današnja igra na burzi je bila dirigirana i to ste ljepo primjetili kolega nije dopušten rast da se akumulira što veći broj što povoljnije da povlašteni imaju zaradu od bar 50% u tjedan dana što dolazi

Nemrem belivit.
Jučer su padale sve neke izjave "idemooo", svi nabrijani, velikani foruma (pogotovo oni s dugom klupom) pokupovali IGH na oko 1.700 kn, amosfera je bila tako užarena da sam već mislio kako će već u prvih nekoliko minuta sve, pa i IGH otići u pozitivnu blokadu. Kad ono – mlako trgovanje.

Valjda se ovi uvaženi igrači koji, sudeći po pisanju, nisu nikada izgubili ni lipe i koji su ušli jučer i prekjučer neće predomisliti do kraja trgovanja i prodati jučer kupljeno? Molim vas, nemojte prodavati jer biste tako samo rušili cijenu…

Zašto dizati cijenu kad još uvijek ima onih koji žele prodati po 1650 kn? Uz to, ušlo je i nešto trejdera, pa zašto im dati da zarade? Ja sam namjerno povukao 50 komada sa kupnje tako da potaknem kokošare da počnu spuštati naloge prema niže i udarati po kupnji! Idemo na 1500 kn? Odlično! Možda i na 1400 kn? Na 1000 kn? San snova! Ima da oderemo trejdere i ove nazovi shortere da boli glava, gaće će ostaviti na IGH! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Zašto dizati cijenu kad još uvijek ima onih koji žele prodati po 1650 kn? Uz to, ušlo je i nešto trejdera, pa zašto im dati da zarade? Ja sam namjerno povukao 50 komada sa kupnje tako da potaknem kokošare da počnu spuštati naloge prema niže i udarati po kupnji! Idemo na 1500 kn? Odlično! Možda i na 1400 kn? Na 1000 kn? San snova! Ima da oderemo trejdere i ove nazovi shortere da boli glava, gaće će ostaviti na IGH! [thumbsup]

Pošteno, podržavam

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima



rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.
[/quote]

…a tko bi po tvome proektirao nasu autocestu, tunele i viadukte??

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Molim vas, nemojte prodavati jer biste tako samo rušili cijenu…

Netko nas je iznevjerio i napustio pred sam kraj…čovjek ne vjeruje u rast cijene.




rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.
[/quote]

…a tko bi po tvome proektirao nasu autocestu, tunele i viadukte??

[/quote]
onaj koji zna



Molim vas, nemojte prodavati jer biste tako samo rušili cijenu…

Netko nas je iznevjerio i napustio pred sam kraj…čovjek ne vjeruje u rast cijene.
[/quote]

Čuo si za ono ja tebi ti meni e to se desilo danas dosta puta sami sebi između sebe

Molim Vas dogovorite mi na ovaj upit.

Kad ce izvjesce za proslu godinu?
Kolika bi trebala biti dividenda i dali ce je dijeliti,a ako ne …zasto nece?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Dragi moji tijekom veljače Đukan nije prodao niti jednu dionicu IGH, čovjeku je trebao novac za vlastiti biznis, zar oni u Top10 nikada ali nikada ne smniju prodavati svoje dionice?! Širite dezinformacioje. Ma smješni ste, a neki od vas i žalosni u svom drukanju. Prepoznat će se svatko. Jedini prodavač su skrbnički ZABE/OIF koji trebaju novac. Uskoro će ući u prvih 10 nova ekipa, tako to ide dragi moji, struktura dioniočara se mjenja, pogotovo u ovakva krizna vremena. A spominjanje bankrota i sličnih gluposti bi doista trebalo gledati i smijati se

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Zašto dizati cijenu kad još uvijek ima onih koji žele prodati po 1650 kn? Uz to, ušlo je i nešto trejdera, pa zašto im dati da zarade? Ja sam namjerno povukao 50 komada sa kupnje tako da potaknem kokošare da počnu spuštati naloge prema niže i udarati po kupnji! Idemo na 1500 kn? Odlično! Možda i na 1400 kn? Na 1000 kn? San snova! Ima da oderemo trejdere i ove nazovi shortere da boli glava, gaće će ostaviti na IGH! [thumbsup]

Nije san


Dragi moji tijekom veljače Đukan nije prodao niti jednu dionicu IGH, čovjeku je trebao novac za vlastiti biznis, zar oni u Top10 nikada ali nikada ne smniju prodavati svoje dionice?! Širite dezinformacioje. Ma smješni ste, a neki od vas i žalosni u svom drukanju. Prepoznat će se svatko. Jedini prodavač su skrbnički ZABE/OIF koji trebaju novac. Uskoro će ući u prvih 10 nova ekipa, tako to ide dragi moji, struktura dioniočara se mjenja, pogotovo u ovakva krizna vremena. A spominjanje bankrota i sličnih gluposti bi doista trebalo gledati i smijati se

Rekvijem, stao je Zaba skrb. Ispod 2000 nije prodo niti jednu dionicu. Čak i onima kojima treba lova ne prodaju ispod 2K. Ima jako zanimljivih promjena ispod top 10. Ekipa, pa prošetajte se do SDA. Nije teško [bye]

I'LL BE BACK

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. AKCIONAR D.O.O. 20.086 12,67 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.821 5,56 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 5.185 3,27 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 4.968 3,13 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 3.139 1,98 Skrb. račun
6. ĐUKAN PETAR 2.916 1,84 Osnovni račun
7. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE D.D. OBVEZNI MIROVINSKI FOND 2.604 1,64 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 2.522 1,59 Skrb. račun
9. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 1.969 1,24 Skrb. račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 1.943 1,23 Skrb. račun
Ukupno: 34,15

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]


Ima jako zanimljivih promjena ispod top 10. Ekipa, pa prošetajte se do SDA. Nije teško [bye]

Kakvih ima promjena? Pretvorili smo se u oko.

New Report

Close