IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

90-dnevni bloomberg:

Beta
vs. CRO
1.391

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

hm zaniljivo ko se u zdanje vrijeme raspisao na temi IGH.

Nešto ste stali pisati na INGR – i
Možda dokupljujete u tišini jer ovo je prilika stoljeća?

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!


hm zaniljivo ko se u zdanje vrijeme raspisao na temi IGH.

Nešto ste stali pisati na INGR – i
Možda dokupljujete u tišini jer ovo je prilika stoljeća?

ma ne…samo nema nam Plavog pa smo izgubili inspiraciju za INGRU… [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

2. kvartal za igh ne bu ispunio ocekivanja mnogih nazalost, jucer doznao! Da ne ispada da drukam, samo toliko od mene za sada, kad dodju nove vijesti napisat cu!

sto, nece prikazati prodaju stanova u ovaj kvartal?

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Svaki dan pomalo dole i evo nas na xxxxx


2. kvartal za igh ne bu ispunio ocekivanja mnogih nazalost, jucer doznao! Da ne ispada da drukam, samo toliko od mene za sada, kad dodju nove vijesti napisat cu!

oprosti ali kako ti znaš kakva su naša očekivanja…………….baš si ga lupio drukerski post, nema sumnje, vrhunski…..

da nisi ti reinkarnacija onog axy-ija sa mojnovac.com foruma?? taj je bio čisti crnjak ( ivek je optimist prema njemu ) [rolleyes]

btw ja od 2004.g naovamo nisam bio zadovoljan ni sa jednim igh-ovim kvartalom, a u plusu sam 900%

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!



2. kvartal za igh ne bu ispunio ocekivanja mnogih nazalost, jucer doznao! Da ne ispada da drukam, samo toliko od mene za sada, kad dodju nove vijesti napisat cu!

oprosti ali kako ti znaš kakva su naša očekivanja…………….baš si ga lupio drukerski post, nema sumnje, vrhunski…..

da nisi ti reinkarnacija onog axy-ija sa mojnovac.com foruma?? taj je bio čisti crnjak ( ivek je optimist prema njemu ) [rolleyes]

btw ja od 2004.g naovamo nisam bio zadovoljan ni sa jednim igh-ovim kvartalom, a u plusu sam 900%
[/quote]

ma ne, samo navodim da ce imat loš kvartal, a gdje ce cijena to nemam pojma niti sam pisao o tome

ma ne, samo navodim da ce imat loš kvartal, a gdje ce cijena to nemam pojma niti sam pisao o tome

dobro kad si već tako iskren…………..odoh ja pripremiti naloge za vrebanje iz busije………….kad već obećavaš rasprodaju……………………. važno je sudjelovati…….( rekao je netko )
[rolleyes]

novac na burzi nikad nije izgubljen, promijenio je vlasnika!

ajde ko ima vise 1% od mene [tongue]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE


sto, nece prikazati prodaju stanova u ovaj kvartal?

jel misliš na one u ivanicgradskoj?



jel misliš na one u ivanicgradskoj?
[/quote]
da

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

New Report

Close