IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

+ IGH kad nitko neće to mi je uvjek dobar razlog za kupnju .
A možda ipak firma ode u bankrot i naša ministrica skupa. [lol]

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA


+ IGH kad nitko neće to mi je uvjek dobar razlog za kupnju .
A možda ipak firma ode u bankrot i naša ministrica skupa. [lol]

Znam da se sa bankrotom salis al vidi ovako:
Igh ima posla cijelu 2009,pa cak i 2010 god. jedna je od najbolji tvrti za Proektiranje u Evropi i nevidim razlog zasto ste takvi pesimisti.
Najvece je padove imala i smtram kad se trziste oporavi da se imati i najvece uspone od sviju dinonica.
Da se nije diralo u drugi stup IGH bi sad bijo na oko 2400 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Pretpostavljam da će dobit za 2008. godinu biti oko 500 kn po dionici, sa dobrim izgledima da se slična dobit ostvari i u 2009. godini s obzirom na to da posla ima. Ako se popravi novčani tok – a ima naznaka da bi se to moglo desiti – izjave vlade, kredit HAC-u – nema razloga da target ne bude 5.000 kn. Nadam se da će se kad izvješće izađe trend promijeniti, tj. nadam se da će se to i prije desiti, pogotovo ako drugi tjedan dođe objava da je IGH dobio posao u Crnoj Gori.


Pretpostavljam da će dobit za 2008. godinu biti oko 500 kn po dionici, sa dobrim izgledima da se slična dobit ostvari i u 2009. godini s obzirom na to da posla ima. Ako se popravi novčani tok – a ima naznaka da bi se to moglo desiti – izjave vlade, kredit HAC-u – nema razloga da target ne bude 5.000 kn. Nadam se da će se kad izvješće izađe trend promijeniti, tj. nadam se da će se to i prije desiti, pogotovo ako drugi tjedan dođe objava da je IGH dobio posao u Crnoj Gori.

bravo svaka cast OCIJENA: 5
Kad ce izvjesce za 2008 god?
….i dali ce igh dijeliti dividendu,a ako nece..zasto????

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

OVO JE VIJEST OD 11.02.2009…pogledajte

Za dvodnevnog boravka u Sofiji direktor IGH dr. Jure Radić vodećim je ljudima bugarskog Ministarstva prometa i državne Agencije za ceste predstavio potencijale tvrtke kojoj je na čelu. Bugarska, naime, kreće u gradnju 1500 kilometara autocesta, a toliko ih je izgradila i Hrvatska. U okvirima borbe protiv globalne krize bugarska vlada i parlament donijeli su odluku o pojačanju kapitalnih investicija, stoga su odlučili krenuti u gradnju autocesta za što je u srednjoročnom planu potrebno uložiti 7 milijardi eura. Znatan dio sredstava osiguran je iz europskih fondova.

Direktora IGH Juru Radića domaćini u Sofiji ovom su prigodom informirali i o tome da pripremaju otvaranje velikog broja novih natječaja, te su pozvali IGH da se odazove i sudjeluje u projektiranju za Bugarsku kapitalnih investicija. IGH će se pozivu odazvati, a ovom prigodom Radiću je upućen i poziv za sudjelovanje IGH na natječaju za gradnju autoceste prema Strumi. Za njegova boravka u Sofiji također mu je potvrđeno da je IGH, kao vodeći partner bugarskim tvrtkama, pobijedio na natječaju za projektiranje triju sustava pročišćivača otpadnih voda u Eleni, Šumenu i Magližu.

zato nevidim zasto ljudi prodaju po 1600,1700 kn kad dionica brat/bratu u ovoj krizi vrijedi bar 3.000,00 kn

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI


Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Ako uleti Crna Gora pa još i nešto veće u Bugarskoj, plus poslovi koji su u tijeku, ne vidim zašto ne bi dobit IGH i dalje rasla po stopi od 20% kao i do sada.



Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Ako uleti Crna Gora pa još i nešto veće u Bugarskoj, plus poslovi koji su u tijeku, ne vidim zašto ne bi dobit IGH i dalje rasla po stopi od 20% kao i do sada.
[/quote]

rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus


rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.



rast će i dionica 20% dnevno ako i samo ako prestanu političke osvete, spletke i zavjere preko leđa ove kompanije.

Pa upravo oni i jesu uvijek profitirali od političkih spletki.
[/quote]

Ma joj kolega o čemu vi to pa IHG će progledat tek nakon presednički isbora pa nemogu vjerovat da to nevidite tu zavjeru i mržnju pa pogledajte recimo današnji dan sa 2kom sa preskakanje dionica se koči nema rasta tako naređeno


NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti


Evo nešto što neznate JURE RADIĆ upravo je u SOFIJI

Što radi u Sofiji? Rastura bugarsku skupštinu? [lol]



NE MOJTE zaboravit da IGH već radi u CRNOJ GORI i da je tamo prisutan a to je samo plus

e tamo će se velju baš naraditi,treba to i naplatiti
[/quote]

Lako je to naplatit kad imaš šta naplatit a štaće naplatit oni što nemaju posla

Eto kao što možemo vidjeti danas na burzi, dok dobre firme rastu u lijepim postocima,
IGH stoji na mjestu i ne može probiti 1650.
Što možemo iz toga zaključiti?
Osim što tržište smatra da je IGH još uvijek debelo precijenjen, očigledno je da je tu još nešto posrijedi, a vjerovatno se radi o prevelikom riziku ulaska s obzirom na situaciju u kojoj se IGH nalazi.
RiB [bye]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close