IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakvih se ovdje gluposti može pročitati…. Ja mislim da je IGH u konačnom stupnju financijskog restrukturiranja i sad se vuku potezi da se pokaže da treba poduzeti odgovarajuće mjere. Kao konačan rezultat vidim čišćenje dugova iz PS nagodbe i ulazak novog kapitala kojim bi konačno firma bila postavljena na noge za dugoročno održivo poslovanje.

Pritom ne oečkujem nikakva luda razvodnjavanja postojećih dioničara ni otpise ne znam čega. Dakle, vjerujem da po završetku cijelog procesa, IGH ulazi u fazu daljnjeg samoodrživog poslovanja i da se kompaniji otvara mogućnost da za koju godinu bude uredna i posložena firma koja se bavi djelatnostima projektiranja, nadzora i testiranja. Dakle, onime što je oduvijek bila osnovna djelatnost firme.

Institut IGH u problemu isplate plaća za prosinac, a račun im blokirala i država

BudFox3, 08.02.2023. u 00:51

Ovdje očito netko (uprava) ne govori istinu…zatražili povrhu svog računa jer im je račun već blokiran otprije, a isplata plaćama je u prvom naplatnom redu…ne plaćaju rate iz PSN, računi blokirani, sami sebe ovršuju zbog isplate plaće…dobro kaže zorangutan gore…moglo bi uskoro to završiti sa stečajem?!

 

Moglo bi….

 

Ignore: KressoM, delux

Čekamo službeno priopčenje iz IGH.

A imaju se o čemu očitovati. 🙂

https://novac.jutarnji.hr/novac/aktualno/drama-u-igh-nisu-isplatili-place-za-prosinac-pa-trazili-ovrhu-svojeg-racuna-pitali-smo-ih-koliko-duguju-radnicima-15303762

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

one, 08.02.2023. u 08:08

Kakvih se ovdje gluposti može pročitati…. Ja mislim da je IGH u konačnom stupnju financijskog restrukturiranja i sad se vuku potezi da se pokaže da treba poduzeti odgovarajuće mjere. Kao konačan rezultat vidim čišćenje dugova iz PS nagodbe i ulazak novog kapitala kojim bi konačno firma bila postavljena na noge za dugoročno održivo poslovanje.

Pritom ne oečkujem nikakva luda razvodnjavanja postojećih dioničara ni otpise ne znam čega. Dakle, vjerujem da po završetku cijelog procesa, IGH ulazi u fazu daljnjeg samoodrživog poslovanja i da se kompaniji otvara mogućnost da za koju godinu bude uredna i posložena firma koja se bavi djelatnostima projektiranja, nadzora i testiranja. Dakle, onime što je oduvijek bila osnovna djelatnost firme.

Bas pisu gluposti. Blokada racuna najbolji je pokazatelj budućeg dugoročno održivog poslovanja. Ovi što pišu kontra samo žele srušiti dionicu i pokupovati je jeftino

avax10, 08.02.2023. u 10:10

 





BudFox3, 08.02.2023. u 00:51



 

Ovdje očito netko (uprava) ne govori istinu…zatražili povrhu svog računa jer im je račun već blokiran otprije, a isplata plaćama je u prvom naplatnom redu…ne plaćaju rate iz PSN, računi blokirani, sami sebe ovršuju zbog isplate plaće…dobro kaže zorangutan gore…moglo bi uskoro to završiti sa stečajem?!

 



 

 

Moglo bi….

 

Da, baš. I mene ovo podsjeća kao kada tip moli bivšu da ga ovrši zbog neplaćanja alimentacije jer je to u prvom naplatnom redu kod ovrhe 😀

Institut IGH: Riječ je o kratkotrajnim izazovima

Za ovo što si napisao trebalo bi te trajno banirati sa foruma.

 

Dodatnih 2,265 milijuna eura otpisa duga.

 

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/IGH/COI-IGH-14dc197a97985903aa393317987638fc.pdf

U dva dana otpisano im je ukupno 7,565 milijuna eura duga (57 milijuna kuna). Izvjestili su da će do ljeta riješiti preostali glavni dug. Iz svega toga proizlazi da su do kraja godine sa svim dugovima sigurno na nuli.

Ovaj početak veljače će se pamtiti kao posljednja prilika za savršen ulazak u dionicu, koju priliku su mnogi iskoristili.

Šta mislis zašto im je otpisano?

Ako je plaća sjela to samo znači da je prijetila blokada pa je IGH sam sebe blokirao za plaću kako bi djelatnici dobili plaću od sredstva na računu. Sad je očito ostala blokada po drugom ili drugim vjerovnicima.

@matovilka

 

ima logike.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovo što matovilka piše ima smisla

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

ja ne znam da li je plaća isplaćena

New Report

Close