IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

lojtra, 07.02.2021. u 09:04

Tako sam onda mislio. Ali onda nije prodavao trezor ni Ana. Situacija se mijenja. Moraš bit stalno u toku.

Slazem se, ali koliko ja znam Ana prodaje odavno. Ako grijesim nek me neko ispravi.

Trezor prodao, a isto tako pbz dokupio. Neznam sta reci..maglovito

Ana je prodavala prije par mjeseci po 90-100 ali si je ostavila 5000 kom i sad je pre koji dan ponovo počela. Trezor je stavio na ask prije mjesec dana pa se maknuo da bi pre koji dan ipak počeo prodavati. Nije isto. Više znaju oni nego pbz.

Zašto kupujemo ingru? Najviše zbog uprave koji isto kupuju. To je jedini dobar pokazatelj na Zse.

Upravo to..Ana je prodavala po toj cijeni, da bi nedugo nakon toga dionica otisla na 160 kn. Opet kazem, nebih da polemisem…samo kazem, previse je drukanja na pad, to je obicno znak da se sprema nesto sto ce podici cijenu…

Ništa ja ne drukam, samo sam depresivan.

lojtra

ti si depresivan zadnjih pet godina minimalno!

Možda i trezor I Ana prodaju jer eventualno znaju da ide dokap za kikiriki

Teoretski je i to moguće…

Vjerovnici bi bili sretni da dobiju bilo što baš ih briga za vlasničku strukturu i cijenu dionice

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

pinball, 07.02.2021. u 21:27

Možda i trezor I Ana prodaju jer eventualno znaju da ide dokap za kikiriki

Teoretski je i to moguće…

Vjerovnici bi bili sretni da dobiju bilo što baš ih briga za vlasničku strukturu i cijenu dionice

Uh, kolega Pinball nemojte nas plasit, to bi bila katastrofa za nas dionicare

Ili spajanje dionica. A koji bi drugo razlog mogao biti. Preveliki je ovo rizik.

pinball, 07.02.2021. u 21:27

Možda i trezor I Ana prodaju jer eventualno znaju da ide dokap za kikiriki

Teoretski je i to moguće…

Vjerovnici bi bili sretni da dobiju bilo što baš ih briga za vlasničku strukturu i cijenu dionice

lako moguće jer veliki uvijek gledaju samo sebe i svoj interes, a mali u pravilu na kraju ispadnu kolateralne žrtve kod vlasničkih preslagivanja….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

pinball, 07.02.2021. u 21:27

Sasvim slučajno, vjerovnici dobivaju izvrsnu kamatu kakvu negdje drugdje mogu samo sanjati, tako da oni tu ne vide nikakvu paniku niti prišu. Ali neki forumaši znaju bolje od njih.

trial, 08.02.2021. u 14:41

 





pinball, 07.02.2021. u 21:27





 

Sasvim slučajno, vjerovnici dobivaju izvrsnu kamatu kakvu negdje drugdje mogu samo sanjati, tako da oni tu ne vide nikakvu paniku niti prišu. Ali neki forumaši znaju bolje od njih.

 

sve ste rekli,vjerovnici dobivaju izvrsnu kamatu,a što ostaje dioničarima ako rade samo za kamatu?

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Trezor danas opet prodao par stotina dionica. Veci amaterizam od Anne Marus.

@ kvasac

Dioničarima koji su iscrpili  svoje strpljenje ili vremena za čekanje, široko je polje. Postoji gomila drugih dionica. Nitko nikoga u ovom businessu ničime ne prisiljava ninašta.

 

Institut IGH započinje  s BIM edukacijama – Otvorene su prijave za prvu pod nazivom “BIM – modeliranje konstrukcija”

Jel ne kužiš? Privlače mlade inženjerske kadrove k sebi. On koji budu bolji na tečaju, ostaju. Prosječni i lošiji idu dalje, iliti konkurenciji.

New Report

Close