IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki ovdje sanjaju bajke i rast. Ekipa se dobro natovarila na 90 do 100kn i sad vam iskipava.

neojunior, 04.02.2021. u 21:24

Neki ovdje sanjaju bajke i rast. Ekipa se dobro natovarila na 90 do 100kn i sad vam iskipava.

iskipava i sam IGH!

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/IGH/ZPI-IGH-1f9839eb5f40225636a74eef95bf66d2.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Još je ostalo samo malo vremena za uteći iz ove dionice po cijeni iznad 100 kuna. Poslije ide “Ruski friz”, šišanje do gola.

Prizivanje krša i loma već godinama onih kojima je uvijek preskupo, pa nikako dočekat (tugo moja). Nego, dionica narasla, povečala promet, ušla u Crobex, gdje će do daljnjega i ostati. I usto umnogostručila poslovanje. Ni to lijepo za gledat dok čekaš “svoju” cijenu.

E moj trial! Pa zar ne vidite koji je to jad od uprave i firme kada su prisiljeni ovako kokošariti i prodavati trezorske dionice preko burze svaki dan po malo ko na pijaci. Da to išta vrijedi našao bi se neki fond koji bi im to otkupio u jednoj transakciji. E šti milijun i pol kuna – koja bijedna lova je u pitanju a ne mogu naći kupca.

https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/IGH/ZPI-IGH-1f9839eb5f40225636a74eef95bf66d2.pdf

Imate Ingru gdje je BVPS preko 15 kuna, uprava kupuje po 9 kuna, a cijena je još uvijek ispod 10 kuna. A ovdje imate BVPS      – 67,98 a trguje se po 150, nikome iz uprave ni ne pada napamet da kupuje po toj cijeni, nadasve Marus Anna usko povezana sa vrhom vlasnika i dalje prodaje sva sretna što može dobiti tu cijenu. Trezorske dionice pokušavaju prodati na komad, imaju preko 60 milijuna kuna dospjelih već nekoliko godina nagomilanih dugova koje ne podmiruju i Vam još uvijek to nije dovoljan znak za bežaniju. As ti tavkih dioničara, teško će te se Vi ovdje kruha najesti.

Pa šti si onda ovdje, a ne na voljenoj Ingri? Ajd dosta gluparanja.

Iskipava i Ana,pogledati promjene u prvih 10,nego pitanje,što je s Hidroelektrom,da li ju je vlasnik IGH-a Rus Mazokovski otjerao u grob,ako je onda je možda kupio grobno mjesto i za IGH

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!

Valjda Galjdekin. Nestala dionica hdel.Dok sam sve to zbrojio, danas sam zbrisao van sa nulom prinosa

.

Napravio je dokap po 50 kn, pa firmi promijenio ime, vodila mi se neko vrijeme na gledalici po cijeni od 50 kn a sada pod nula. I nigdje nikakvih objašnjenja.

Još je Ingra najsigurnija.

ovo je tricky tema. U zadnje vrijeme IGH je imala nadzor nad dosta vaznih projekata u Hr. Uskoro pocinje obnova Zagreba ( ne samo Zagreba) sa jako velikim kolacem…bice interesantno

Sve 5 ali prodaje član uprave i prodaje trezor. A oni valjda znaju bolje. Možda ide dokap po 10 kn. To što su to zanijekali u izvješću, kome će odgovarati za laži. Plemkoviću možda?

Bv je negativan. Igh je duzan i dalje velike novce i ne vraca. Ovo je u rangu Atpl. Prezaduzena firma.

neznam kolega Lojtra..23.1. ste pisali da kupuju clanovi uprave na ime kumova…

Mislim, ne zelim polemisat ovdje, vidicemo uskoro sta ce biti, ja ne kazem da sam u pravu…

Tako sam onda mislio. Ali onda nije prodavao trezor ni Ana. Situacija se mijenja. Moraš bit stalno u toku.

New Report

Close