IGH (Institut IGH d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska IGH (Institut IGH d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Može li trezor prodati na burzi odjednom cijelu količinu ili postoji neki dnevni limit koji ograničava da prosipaju po bidu sve odjednom?

Hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Mogu prodati u blok transakciji sve.

Mislim da imaju neki limit da se ne smije ici ispod neke prosjecne dnevne cijene na burzi.

Ma odustali oni, to je bilo prije potresa i novih mogućih poslova.

Ne znam kako je forumašima promaklo, ali uprava je “makismalnim naporima” podmirila dug prema imateljima obvezanica i to na način da je poslovna zgrada u Splitu sada u vlasništvu Auctora (pogledati objavu na na e-oglasnoj ploči sudova, OVR-6611/2015). Sada ostaje samo podmiriti 8 dospjelih nepodmirenih rata senior duga po PSN (cca. 50 milijuna svaka) a što je predviđeno da će se napraviti do konca 2021 godine……

pinball, 27.01.2021. u 17:54

Može li trezor prodati na burzi odjednom cijelu količinu ili postoji neki dnevni limit koji ograničava da prosipaju po bidu sve odjednom?

Hvala

 

mogu prodati da ima interesa..a nema

top 10 poceo da kupuje?!

Teško, oni bi sami sebi prodavali daleko niže od ovog.

prodaje gotovo da i nema, ocito se nesto kuha opasno..

Vjeko jesi još na skijanju….

Nadam se da nije Corona-pivo u pitanju.

Već bi cijena bila 200 kn da su postovi odmoderirani.

Ma ne vrijedi Igh ni 100kn…pusti snovi klinovi i rastuci trokuti. Kad tad cijena ce na 118kn na punjenje gapa.

lojtra, 03.02.2021. u 14:03

Već bi cijena bila 200 kn da su postovi odmoderirani.

bedastog li posta. evo sad su odmoderirani i?

još je bedastiji ovaj od nea iliti salta.

Na žalost, dospjele obveze iz predstečajne i dalje rastu, iz kvartala u kvartal.

Priča o prodaji nekretnina i namirenju dugova do kraja godine (koje?),  više se ne spominje u

službenom izvješću, je li netko zna zašto?

New Report

Close